Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Sports View
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Soccer (G) Scores for Saturday, September 8, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Spectrum0
Fridley3
at  FridleyFINAL
Crookston0
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B0
at  WalkerF/OT
Lake City Tournament
Cannon Falls1
Lake City0
at  Lake CityFINAL
Henry Sibley0
Eagan9
at  EaganFINAL
North Branch4
Mesabi East Area0
at  BiwabikFINAL
Caledonia4
Schaeffer Academy0
at  RochesterFINAL
Jordan1
Brooklyn Center0
at  Brooklyn CenterForfeit
Eastview1
Duluth East1
at  Duluth EastF/OT
Monticello6
Mound Westonka2
at  MoundFINAL
Faribault1
New Ulm6
at  New UlmFINAL
Lake City Tournament
Stewartville0
Winona Cotter6
at  Lake CityFINAL
Bemidji4
Hillcrest Lutheran Academy0
at  Fergus FallsFINAL
DeLaSalle9
St. Cloud Apollo0
at  St. Cloud ApolloFINAL
Worthington0
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair2
at  Mankato LoyolaFINAL
Hibbing/Chisholm0
Chisago Lakes Area6
at  LindstromFINAL
St. Peter3
Kasson-Mantorville1
at  KassonFINAL
Chaska1
Waconia1
at  WaconiaF/OT
Southwest Christian1
Watertown-Mayer2
at  WatertownFINAL
Cloquet/Carlton1
Duluth Denfeld0
at  Duluth DenfeldFINAL
Farmington3
Rochester John Marshall1
at  Rochester John MarshallFINAL
Burnsville3
Rochester Century0
at  Rochester CenturyFINAL
Andover6
Cretin-Derham Hall3
at  Cretin-Derham HallFINAL
Rochester Lourdes8
Red Wing1
at  Red WingFINAL
Cristo Rey Jesuit1
St. Agnes2
at  St. PaulFINAL
Mahtomedi1
East Ridge2
at  East RidgeFINAL
St. Paul Central0
Blake2
at  BlakeFINAL
St. Croix Lutheran2
Trinity School0
at  Trinity SchoolFINAL
Heritage Christian1
Providence Academy0
at  Providence AcademyFINAL
New Prague2
Rochester Mayo0
at  Rochester MayoFINAL
Rosemount4
Park of Cottage Grove0
at  Cottage GroveFINAL
Delano0
Big Lake1
at  Big LakeFINAL
Lake City Tournament
Stewartville10
Lake City0
at  Lake CityFINAL
Minneapolis South1
Minnehaha Academy0
at  Minnehaha AcademyFINAL
South St. Paul1
Visitation3
at  VisitationFINAL
Richfield1
Simley8
at  SimleyFINAL
St. Charles/L-A1
Byron2
at  ByronFINAL
White Bear Lake1
Wayzata2
at  WayzataFINAL
Two Harbors1
Hermantown1
at  HermantownF/OT
St. Louis Park0
Minneapolis Southwest1
at  Minneapolis SouthwestFINAL
New Life Academy1
Bloomington Kennedy1
at  Bloomington KennedyF/OT
Holy Family Catholic0
Chanhassen1
at  ChanhassenFINAL
St. Paul Academy1
Breck2
at  BreckFINAL
Buffalo0
Bloomington Jefferson2
at  Bloomington JeffersonFINAL
Lake City Tournament
Cannon Falls0
Winona Cotter5
at  Lake CityFINAL
St. Cloud Tech0
Moorhead6
at  MoorheadFINAL
Eden Prairie1
Prior Lake0
at  Prior LakeFINAL
Orono1
Benilde-St. Margaret's1
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Blaine3
Rogers1
at  RogersFINAL
Duluth Marshall6
Proctor0
at  ProctorFINAL
Minnetonka2
Owatonna1
at  OwatonnaFINAL
Osseo1
North St. Paul4
at  North St. PaulFINAL
Cambridge-Isanti1
Becker2
at  BeckerFINAL
Mounds View1
Shakopee3
at  ShakopeeFINAL
Apple Valley2
Hastings4
at  HastingsFINAL
St. Michael-Albertville2
Maple Grove3
at  Maple GroveFINAL
Robbinsdale Cooper2
Park Center1
at  Brooklyn ParkFINAL
Roseville8
Tartan0
at  TartanFINAL
Anoka4
St. Francis0
at  St. FrancisFINAL
MMC Night
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com