Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Otter Express
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Soccer (B) Scores for Monday, October 1, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
St. Paul Highland Park2
St. Paul Humboldt3
at  HumboldtFINAL
St. Paul Harding3
St. Paul Johnson0
at  JohnsonFINAL
St. Peter5
Mankato Loyola/LCWM/St. Clair0
at  Mankato LoyolaFINAL
Two Harbors0
Hibbing/Chisholm3
at  HibbingFINAL
Walker-Hackensack-Akeley/CL-B2
TrekNorth0
at -1FINAL
TCAC Tournament
Hope Academy (C)2
Chesterton Academy (C)3
at  BlaineFINAL
C-E-C1
Chisago Lakes Area1
at  LindstromF/OT
Eden Prairie2
Edina4
at  Edina Braemar ParkFINAL
DeLaSalle8
St. Croix Lutheran0
at  St. Croix LutheranFINAL
Tartan1
Simley2
at  SimleyFINAL
Hopkins0
Minnetonka3
at  MinnetonkaFINAL
Chanhassen0
Holy Family Catholic3
at  VictoriaFINAL
Elk River1
Park Center4
at  Brooklyn ParkFINAL
Coon Rapids0
Osseo3
at  OsseoFINAL
South St. Paul0
North St. Paul3
at  North St. PaulFINAL
St. Paul Washington1
St. Paul Como Park0
at  Como ParkFINAL
Centennial3
Anoka0
at  AnokaFINAL
St. Francis6
Princeton0
at  PrincetonFINAL
TCAC Tournament
Liberty Classical Academy (B)1
Prairie Seeds Academy (B)3
at  Prairie SeedsFINAL
TCAC Tournament
Twin Cities Academy/Great River (C)3
Avail Academy (C)2
at  BlaineFINAL
Minnewaska Area0
Little Falls3
at  Little FallsFINAL
Minneapolis Henry/North1
Jordan5
at FINAL
Proctor0
Hermantown1
at  HermantownFINAL
TCAC Tournament
Nova Classical Academy (A)0
Cristo Rey Jesuit (A)2
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Marshall0
Worthington4
at  WorthingtonFINAL
Duluth East2
Duluth Denfeld2
at  Duluth DenfeldF/OT
East Grand Forks0
Bemidji3
at  BemidjiFINAL
St. John's Prep2
St. Cloud Cathedral12
at  St. Cloud-WhitneyFINAL
Hill-Murray2
Henry Sibley3
at  Henry SibleyFINAL
Mankato West0
Albert Lea5
at  Albert LeaFINAL
Mahtomedi0
Blake2
at  BlakeFINAL
St. Cloud Tech3
Buffalo1
at  BuffaloFINAL
Hutchinson1
Mound Westonka8
at  MoundFINAL
Rockford1
Waconia4
at  WaconiaFINAL
Mankato East1
Faribault3
at  FaribaultFINAL
Bloomington Kennedy6
Robbinsdale Cooper0
at  Robbinsdale CooperFINAL
Robbinsdale Armstrong2
Maple Grove1
at  Maple GroveFINAL
Minneapolis Roosevelt0
Bloomington Jefferson2
at  Bloomington JeffersonFINAL
Zimmerman0
Becker3
at  BeckerFINAL
Big Lake0
St. Anthony Village9
at  St. Anthony VillageFINAL
Brooklyn Center1
Providence Academy5
at  Providence AcademyFINAL
Orono3
New Prague1
at  New PragueFINAL
Cannon Falls1
Dover-Eyota0
at -1FINAL
TCAC Tournament
Hiawatha Collegiate (A)1
Hmong Academy (A)1
at  Hmong AcademyF/OT
TCAC Tournament
International School of MN/Eagle Ridge (B)4
Mayer Lutheran (B)3
at  Mayer LutheranF/OT
TCAC Tournament
North Lakes Academy (D)1
Groves Academy (D)5
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com