Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Friday, November 30, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Elk River Tournament
St. Francis41
Roseville60
at  Elk RiverFINAL
Ada-Borup/Norman County West54
Pelican Rapids57
at  Pelican RapidsFINAL
Buffalo65
Moorhead66
at  MoorheadF/OT
Tri-City United79
Glencoe-Silver Lake68
at  GlencoeFINAL
Coon Rapids31
Forest Lake59
at  Forest LakeFINAL
Benson Tournament
Ogilvie57
MACCRAY61
at  BensonFINAL
Sibley East65
Nicollet/Loyola38
at  NicolletFINAL
International School of MN/Eagle Ridge10
Maranatha Christian107
at  Maranatha ChristianFINAL
St. Paul Humboldt59
Brooklyn Center61
at  Brooklyn CenterFINAL
Kasson-Mantorville59
Hutchinson51
at  HutchinsonFINAL
Minnehaha Academy59
St. Paul Como Park76
at  Como ParkFINAL
St. Paul Highland Park72
Minneapolis Roosevelt34
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Jordan67
Richfield56
at  RichfieldFINAL
Park of Cottage Grove35
Henry Sibley55
at  Henry SibleyFINAL
St. Croix Lutheran48
Totino-Grace54
at  Totino-GraceFINAL
Chisago Lakes Area39
Mahtomedi57
at  MahtomediFINAL
Anoka52
Cretin-Derham Hall71
at  Cretin-Derham HallFINAL
Woodbury69
Tartan51
at  TartanFINAL
Eden Prairie51
Bloomington Jefferson37
at  Bloomington JeffersonFINAL
Shakopee55
Chaska58
at  ChaskaFINAL
Burnsville50
Edina46
at  EdinaFINAL
Lakeville South48
Minnetonka50
at  MinnetonkaFINAL
White Bear Lake43
Robbinsdale Armstrong61
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
St. Paul Washington7
North St. Paul56
at  North St. PaulFINAL
Mounds View58
Champlin Park63
at  Champlin ParkFINAL
St. Paul Johnson17
St. Paul Academy50
at  St. Paul AcademyFINAL
Waconia89
Chanhassen77
at  ChanhassenFINAL
Breck45
Cristo Rey Jesuit57
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Little Falls55
Detroit Lakes76
at  Detroit LakesFINAL
Monticello65
Rocori42
at  Cold SpringFINAL
Spring Grove73
Lanesboro45
at  LanesboroFINAL
New Richland-H-E-G61
Medford79
at  MedfordFINAL
United South Central22
Blooming Prairie58
at  Blooming PrairieFINAL
Lyle/Austin Pacelli58
Alden-Conger/Glenville-Emmons45
at  AldenFINAL
Mabel-Canton47
Kingsland58
at  Spring ValleyFINAL
Duluth Marshall82
Wrenshall31
at  WrenshallFINAL
Deer River39
Littlefork-Big Falls36
at  LittleforkFINAL
Maple River33
Hayfield51
at  HayfieldFINAL
Bethlehem Academy42
Waterville-Elysian-Morristown73
at  WatervilleFINAL
Mora57
Pine City72
at  Pine CityFINAL
Spectrum28
Milaca45
at  MilacaFINAL
Barnum58
Virginia48
at  VirginiaFINAL
Pequot Lakes75
Mesabi East53
at  AuroraFINAL
Zimmerman40
Cambridge-Isanti51
at  CambridgeFINAL
Schaeffer Academy28
Grand Meadow66
at  Grand MeadowFINAL
Osseo64
Rogers67
at  RogersFINAL
LeRoy-Ostrander42
Randolph58
at  RandolphFINAL
Clinton-Graceville-Beardsley47
Ashby11
at  AshbyFINAL
Lake of the Woods37
Pine River-Backus51
at  Pine RiverFINAL
Dawson-Boyd42
Kerkhoven-Murdock-Sunburg55
at  KerkhovenFINAL
Sebeka70
Walker-Hackensack-Akeley62
at  WalkerF/OT
Braham43
Pierz47
at  PierzFINAL
Win-E-Mac28
Crookston67
at  CrookstonFINAL
Laporte40
Nevis47
at  NevisFINAL
Bagley31
Thief River Falls57
at  Thief River FallsFINAL
Yellow Medicine East59
Canby66
at  CanbyFINAL
Tracy-Milroy-Balaton25
Minneota61
at  MinneotaFINAL
St. Charles67
Chatfield61
at  ChatfieldFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City57
Lakeview61
at  CottonwoodFINAL
Ellsworth25
Hills-Beaver Creek69
at  HillsFINAL
Minnesota Valley Lutheran74
Cedar Mountain15
at  MorganFINAL
Southland30
Dover-Eyota55
at  EyotaFINAL
Lewiston-Altura31
Winona Cotter70
at  WinonaFINAL
Pine Island36
Plainview-Elgin-Millville54
at  PlainviewFINAL
Westbrook-Walnut Grove35
Red Rock Central61
at  LambertonFINAL
Southwest MN Christian93
Edgerton33
at  EdgertonFINAL
Cook County45
Silver Bay23
at  Silver BayFINAL
East Central58
Carlton41
at  CarltonFINAL
Goodridge/Grygla41
Red Lake Falls68
at  Red Lake FallsFINAL
Red Lake County Central52
Blackduck32
at  BlackduckFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial68
LeSueur-Henderson41
at  LeSueurFINAL
Blue Earth Area52
Fairmont41
at  FairmontFINAL
Maple Lake26
Norwood-Young America62
at  NorwoodFINAL
Winona41
Northfield70
at  NorthfieldFINAL
Owatonna31
Mankato West62
at  Mankato WestFINAL
Rochester Century46
Albert Lea64
at  Albert LeaFINAL
Minneapolis Washburn32
Columbia Heights37
at  Columbia HeightsFINAL
Red Wing71
Rochester Mayo39
at  Rochester MayoFINAL
Faribault44
Rochester John Marshall60
at  Rochester John MarshallFINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda40
Murray County Central88
at  SlaytonFINAL
North Lakes Academy24
PACT Charter37
at  PACT CharterFINAL
Springfield59
Buffalo Lake-Hector-Stewart46
at  HectorFINAL
Mankato East46
Austin60
at  AustinFINAL
Elk River Tournament
Wayzata52
Elk River39
at  Elk RiverFINAL
Benson Tournament
Morris Area/Chokio-Alberta60
Benson43
at  BensonFINAL
Cromwell-Wright62
Cherry54
at  CherryFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2019 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com