Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (B) Scores for Friday, November 30, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
PEM Invitational
Wabasha-Kellogg34
Cannon Falls51
at  PlainviewFINAL
PEM Invitational
LeRoy-Ostrander75
Plainview-Elgin-Millville97
at  PlainviewFINAL
Wabasso Tournament
MACCRAY72
Clinton-Graceville-Beardsley54
at  WabassoFINAL
Triton Tournament
Kenyon-Wanamingo58
Blooming Prairie75
at  Dodge CenterFINAL
Wabasso Tournament
Heron Lake-Okabena63
St. Clair82
at  WabassoFINAL
TMLGHEC/Madelia Tournament
Hope Academy52
Madelia67
at  GranadaFINAL
Sleepy Eye Invitational
Tracy-Milroy-Balaton62
Sleepy Eye Saint Mary's56
at  Sleepy EyeFINAL
Red Wing Tournament
Hudson (WI)94
Hastings68
at  Red WingFINAL
Cook County74
Silver Bay56
at  Silver BayFINAL
Lake of the Woods56
at  BaudetteFINAL
Chesterton Academy51
Bethany Academy50
at  Bethany AcademyFINAL
Minneapolis Southwest56
Blake69
at  BlakeFINAL
Twin Cities Academy/Great River44
Concordia Academy71
at  Concordia AcademyFINAL
Hill-Murray42
St. Anthony Village76
at  St. Anthony VillageFINAL
Lester Prairie/Holy Trinity50
Watertown-Mayer48
at  WatertownFINAL
Norwood-Young America84
Dassel-Cokato43
at  CokatoFINAL
St. Paul Como Park59
Minneapolis Washburn47
at  Minneapolis WashburnFINAL
Fridley68
Stillwater Area71
at  StillwaterFINAL
St. Louis Park57
Burnsville55
at  BurnsvilleFINAL
Minneapolis Roosevelt65
St. Paul Humboldt45
at  HumboldtFINAL
Pine City89
Zimmerman75
at  ZimmermanFINAL
Rush City68
Spectrum93
at  SpectrumFINAL
Breckenridge56
Fergus Falls65
at  Fergus FallsFINAL
Foley67
Pequot Lakes72
at  Pequot LakesFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City81
Central MN Christian75
at  PrinsburgFINAL
Yellow Medicine East38
BOLD74
at  Bird IslandFINAL
Virginia77
Deer River33
at  Deer RiverFINAL
McGregor67
Northland41
at  RemerFINAL
Duluth Marshall60
Greenway75
at  ColeraineFINAL
Holdingford41
Royalton55
at  RoyaltonFINAL
Bethlehem Academy41
Pine Island61
at  Pine IslandFINAL
Lewiston-Altura60
Zumbrota-Mazeppa61
at  ZumbrotaFINAL
St. Charles86
Stewartville63
at  StewartvilleFINAL
Dover-Eyota44
Lake City69
at  Lake CityFINAL
Blue Earth Area66
Maple River50
at  MapletonFINAL
St. Peter56
New Richland-H-E-G52
at  New RichlandFINAL
Litchfield68
Maple Lake52
at  Maple LakeFINAL
Benilde-St. Margaret's70
Monticello52
at  MonticelloFINAL
St. Croix Lutheran78
Chisago Lakes Area91
at  LindstromFINAL
Sauk Rapids-Rice50
Princeton88
at  PrincetonFINAL
Rogers58
St. Cloud Tech36
at  St. Cloud TechFINAL
Bigfork74
Cherry43
at  CherryFINAL
Cloquet48
Barnum43
at  BarnumFINAL
Braham74
Floodwood55
at  FloodwoodFINAL
Chisholm69
Lakeview Christian85
at  CottonFINAL
Nashwauk-Keewatin83
South Ridge64
at  CulverFINAL
Triton Tournament
Schaeffer Academy56
Triton69
at  Dodge CenterFINAL
Goodridge/Grygla49
Menahga65
at  MenahgaFINAL
Hancock61
Parkers Prairie59
at  Parkers PrairieFINAL
Onamia53
Verndale47
at  VerndaleFINAL
Ada-Borup54
Pelican Rapids49
at  Pelican RapidsFINAL
Swanville52
Brandon/Evansville73
at  EvansvilleFINAL
Sebeka52
Walker-Hackensack-Akeley68
at  WalkerFINAL
Laporte26
Nevis84
at  NevisFINAL
Park Rapids Area57
Dilworth-Glyndon-Felton76
at  GlyndonFINAL
Alexandria61
Moorhead62
at  MoorheadFINAL
West Central Area60
Lac qui Parle Valley68
at  MadisonFINAL
Morris Area/Chokio-Alberta64
Ortonville57
at  OrtonvilleFINAL
Bertha-Hewitt50
Browerville/Eagle Valley67
at  BrowervilleFINAL
Montevideo39
Dawson-Boyd80
at  DawsonFINAL
Minnewaska Area58
Redwood Valley49
at  Redwood FallsFINAL
Goodhue61
Fillmore Central33
at  Fillmore CentralFINAL
Luverne53
Southwest MN Christian71
at  Southwest MN ChristianFINAL
South St. Paul68
Legacy Christian45
at  Legacy ChristianFINAL
International School of MN/Eagle Ridge52
West Lutheran77
at  West LutheranFINAL
Badger/Greenbush-Middle River73
Northern Freeze58
at  KarlstadFINAL
Lake Park-Audubon40
Fertile-Beltrami58
at  FertileFINAL
Byron45
Caledonia65
at  CaledoniaFINAL
Waterville-Elysian-Morristown73
LeSueur-Henderson61
at  HendersonFINAL
Tri-City United33
Glencoe-Silver Lake86
at  GlencoeFINAL
Nicollet69
Sibley East62
at  ArlingtonFINAL
Faribault57
New Ulm49
at  New UlmFINAL
Farmington72
Rochester Century64
at  Rochester CenturyF/OT
North Lakes Academy49
PACT Charter77
at  PACT CharterFINAL
St. Paul Academy71
Nova Classical Academy51
at  Nova ClassicalFINAL
Henning73
NCE/U-H62
at  Twin ValleyFINAL
TMLGHEC/Madelia Tournament
Glenville-Emmons47
T/ML/GHEC57
at  GranadaFINAL
Sleepy Eye Invitational
Murray County Central79
Sleepy Eye69
at  Sleepy EyeFINAL
Red Wing Tournament
Hibbing88
Red Wing73
at  Red WingFINAL
Math and Science Academy89
New Century Academy16
at -1FINAL
Minneapolis Henry78
Milwaukee Bradley Tech (WI)68
at FINAL
Fond du Lac Ojibwe35
Mountain Iron-Buhl86
at  Mountain IronFINAL
St. Paul Johnson43
River Falls (WI)69
at  River FallsFINAL
Coon Rapids78
Forest Lake69
at  Forest LakeFINAL
Wabasso Tournament
New York Mills63
Wabasso45
at  WabassoFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com