Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Softball Scores for Friday, May 18, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Badger/Greenbush-Middle River2
Thief River Falls5
at  Thief River FallsFINAL
G-H-EC/Martin Luther/Truman18
Glenville-Emmons/Alden-Conger6
at  GlenvilleF/5
Austin8
Red Wing1
at FINAL
McGregor4
Barnum7
at FINAL
St. Paul Washington0
St. Paul Central24
at FINAL
Hill City1
Ely8
at  HibbingFINAL
Alexandria3
Rocori8
at FINAL
Ashby4
Ortonville5
at  OrtonvilleFINAL
Southwest Christian3
Norwood-Young America4
at FINAL
St. Paul Humboldt1
St. Paul Highland Park14
at F/5
Minneapolis Southwest3
Minneapolis Roosevelt6
at FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale3
Browerville/Eagle Valley4
at -1FINAL
Sacred Heart0
Warroad21
at  Thief River FallsF/4
Willmar19
Hibbing2
at F/5
Champlin Park6
Hopkins0
at FINAL
Yellow Medicine East2
MACCRAY7
at FINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa7
Swanville5
at -1FINAL
Mora1
Isle5
at FINAL
Becker10
Monticello4
at FINAL
St. Peter7
St. James Area0
at -1FINAL
Burnsville6
Edina0
at FINAL
Kenyon-Wanamingo0
Bethlehem Academy5
at -1FINAL
Maple River3
New Richland-H-E-G7
at FINAL
Fertile-Beltrami15
Red Lake County Central2
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg20
Russell-Tyler-Ruthton3
at FINAL
Detroit Lakes7
Fergus Falls8
at -1FINAL
Pine City0
Rush City8
at FINAL
Chaska1
Eagan5
at FINAL
Pierz11
Foley1
at FINAL
Deer River2
Mountain Iron-Buhl8
at FINAL
Greenway12
Nashwauk-Keewatin0
at F/5
Chisholm2
Northland11
at FINAL
Virginia1
Eveleth-Gilbert4
at FINAL
North Woods1
International Falls11
at FINAL
Cambridge-Isanti1
Grand Rapids4
at FINAL
Waconia1
Delano3
at FINAL
Hutchinson8
Holy Family Catholic1
at FINAL
Mound Westonka7
Watertown-Mayer0
at FINAL
New Prague10
Orono1
at FINAL
Princeton2
North Branch12
at FINAL
Chisago Lakes Area5
Buffalo14
at FINAL
Rushford-Peterson0
Lewiston-Altura11
at F/5
Plainview-Elgin-Millville6
GMLOK3
at FINAL
Cannon Falls0
Stewartville8
at  StewartvilleFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City1
Kimball Area22
at F/4
East Ridge5
Woodbury4
at FINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton4
Nicollet2
at  Caswell Park - MankatoFINAL
Cloquet8
Duluth Denfeld1
at FINAL
Cherry9
Moose Lake-Willow River10
at FINAL
Schaeffer Academy11
Cristo Rey Jesuit5
at -1FINAL
South Ridge12
Carlton8
at FINAL
Mounds Park Academy1
St. Croix Prep3
at -1FINAL
Madelia2
St. Clair/Loyola3
at  Caswell Park - MankatoFINAL
G-H-EC/Martin Luther/Truman14
Glenville-Emmons/Alden-Conger12
at  Caswell Park - MankatoFINAL
Mountain Lake Area/Comfrey1
Lake Crystal-Wellcome Memorial5
at  Caswell Park - MankatoFINAL
Martin County West9
Cleveland5
at  Caswell Park - MankatoFINAL
St. Anthony Village10
Zumbrota-Mazeppa5
at FINAL
Fairmont7
Marshall6
at FINAL
St. Paul Washington6
St. Paul Central16
at FINAL
St. Cloud Apollo0
Sauk Rapids-Rice10
at FINAL
Ottertail Central3
Barnesville4
at  BarnesvilleFINAL
Northfield3
Rochester Century2
at  Rochester CenturyFINAL
Pine Island5
Rochester Mayo6
at FINAL
New Ulm10
Mounds View8
at FINAL
Ogilvie1
Barnum17
at F/4
Caledonia/Spring Grove6
Chatfield3
at FINAL
Byron6
Triton1
at FINAL
Upsala0
Royalton4
at FINAL
Farmington8
Mankato East5
at  Mankato EastFINAL
Alexandria0
Rocori13
at FINAL
Ashby15
Ortonville7
at  OrtonvilleFINAL
New York Mills7
NCE/U-H3
at  Twin ValleyFINAL
Brandon/Evansville3
Minnewaska Area1
at  GlenwoodFINAL
Menahga7
Browerville/Eagle Valley13
at -1FINAL
Ely5
Hibbing11
at FINAL
Willmar13
Hill City2
at  HibbingF/5
Yellow Medicine East5
MACCRAY8
at FINAL
Fairmont8
Marshall13
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg11
Russell-Tyler-Ruthton0
at FINAL
Plainview-Elgin-Millville7
GMLOK10
at FINAL
Cambridge-Isanti0
Grand Rapids4
at FINAL
Red Lake Falls1
Roseau7
at  Thief River FallsF/5
Robbinsdale Armstrong9
Robbinsdale Cooper8
at FINAL
Maple Grove11
Eden Prairie5
at FINAL
Waterville-Elysian-Morristown2
Mayer Lutheran3
at F/10
Park Center1
Coon Rapids10
at FINAL
Rogers7
Elk River5
at FINAL
Prior Lake3
Forest Lake1
at FINAL
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com