Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Softball Scores for Friday, May 4, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Northern Freeze2
East Polk20
at  FosstonFINAL
Kelliher/Northome18
Laporte14
at FINAL
Lake of the Woods14
Heritage Christian11
at F/8
Cromwell-Wright2
Two Harbors14
at F/5
Northern Freeze14
Lake Park-Audubon16
at  FosstonFINAL
Swanville5
Belgrade-Brooten-Elrosa6
at  ElrosaFINAL
Ortonville6
Hillcrest Lutheran Academy5
at -1FINAL
Brandon/Evansville5
West Central Area2
at  BarrettF/8
Pillager8
Menahga3
at FINAL
Sebeka13
Wadena-Deer Creek3
at F/6
Holy Angels6
St. Agnes3
at FINAL
Isle27
Pine City1
at FINAL
Watertown-Mayer6
Hutchinson9
at FINAL
Sartell-St. Stephen3
Little Falls0
at FINAL
Fillmore Central/Lanesboro1
GMLOK4
at FINAL
Melrose2
Benson9
at -1FINAL
Cretin-Derham Hall2
Park of Cottage Grove12
at FINAL
Osakis1
Long Prairie-Grey Eagle10
at FINAL
North Woods2
South Ridge0
at FINAL
Mounds Park Academy12
Blake5
at -1FINAL
Minnehaha Academy7
Providence Academy10
at FINAL
St. Paul Como Park7
St. Paul Harding5
at FINAL
St. Paul Johnson4
St. Paul Humboldt12
at -1FINAL
Minneapolis North0
Minneapolis Washburn20
at FINAL
Hawley3
Perham1
at -1FINAL
Ottertail Central0
New York Mills15
at F/4
Henry Sibley5
South St. Paul0
at FINAL
Hastings8
Mahtomedi1
at FINAL
Concordia Academy5
West Lutheran4
at FINAL
Minneapolis South7
DeLaSalle3
at FINAL
Eden Prairie2
Minnetonka4
at FINAL
Edina8
Wayzata7
at FINAL
Upsala19
Hancock0
at  HancockFINAL
Royalton17
Staples-Motley1
at F/5
Crosby-Ironton14
Rush City12
at FINAL
Totino-Grace2
Blaine20
at FINAL
Hopkins9
Robbinsdale Armstrong3
at FINAL
Coon Rapids17
Duluth Denfeld2
at FINAL
Paynesville Area3
Albany5
at FINAL
Mora4
Virginia5
at FINAL
Lester Prairie/Holy Trinity0
Kimball Area21
at F/4
Litchfield1
Maple Lake9
at FINAL
St. Peter7
Marshall1
at FINAL
Worthington6
Blue Earth Area0
at FINAL
Waterville-Elysian-Morristown10
St. Clair/Loyola0
at  St. ClairF/5
G-H-EC/Martin Luther/Truman14
United South Central24
at FINAL
Fertile-Beltrami17
West Marshall5
at  WarrenF/5
Minneota/Canby5
Lac qui Parle Valley3
at FINAL
Dawson-Boyd8
Lakeview7
at FINAL
Renville County West0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg16
at FINAL
Braham5
East Central3
at FINAL
Eagan8
Eastview9
at FINAL
Burnsville0
Lakeville North2
at FINAL
Farmington8
Lakeville South0
at FINAL
Shakopee0
Prior Lake3
at FINAL
Bemidji17
Fergus Falls3
at -1FINAL
Deer River0
Blackduck11
at FINAL
Littlefork-Big Falls1
International Falls3
at FINAL
North Branch12
Grand Rapids2
at FINAL
Eveleth-Gilbert1
Hibbing8
at FINAL
Mankato East3
New Prague4
at FINAL
Nicollet10
Mountain Lake Area/Comfrey5
at -1FINAL
Montevideo0
Wabasso10
at F/5
Rushford-Peterson5
Southland9
at FINAL
Bloomington Jefferson2
St. Louis Park0
at FINAL
Bloomington Kennedy0
Chanhassen10
at FINAL
Forest Lake15
Roseville2
at FINAL
Mounds View7
Stillwater Area3
at FINAL
Woodbury1
White Bear Lake3
at FINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger1
Lyle/Austin Pacelli6
at FINAL
Mabel-Canton4
Houston2
at FINAL
Schaeffer Academy0
Randolph24
at F/4
Proctor14
Moose Lake-Willow River0
at F/5
Cherry6
Barnum3
at FINAL
Esko14
Duluth East3
at FINAL
Northland2
Nashwauk-Keewatin6
at FINAL
Barnesville1
Park Rapids Area11
at FINAL
Wheaton/Herman-Norcross1
Breckenridge12
at  BreckenridgeF/5
Ashby7
Parkers Prairie4
at F/8
Bertha-Hewitt/Verndale7
Walker-Hackensack-Akeley0
at FINAL
Northfield1
Kasson-Mantorville5
at FINAL
Rochester Mayo2
Mankato West14
at  Mankato WestFINAL
Warroad23
East Grand Forks16
at F/8
NCE/U-H16
Crookston0
at FINAL
Maple River3
Sleepy Eye Saint Mary's12
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton7
Yellow Medicine East6
at FINAL
Hayfield9
Plainview-Elgin-Millville4
at FINAL
Zumbrota-Mazeppa6
Ellsworth (WI) (WI)5
at F/8
Morris Area/Chokio Alberta10
Minnewaska Area0
at FINAL
Kelliher/Northome7
Nevis19
at F/5
Ortonville9
Hillcrest Lutheran Academy1
at -1FINAL
Pillager12
Menahga6
at FINAL
Sebeka11
Wadena-Deer Creek0
at F/5
Sartell-St. Stephen1
Jamestown (ND)9
at  Little FallsFINAL
Brandon/Evansville12
West Central Area2
at  BarrettF/5
Jackson County Central1
Fairmont6
at FINAL
Hastings3
Mahtomedi2
at FINAL
Lake Park-Audubon1
East Polk11
at  FosstonFINAL
Isle11
Pine City2
at FINAL
Melrose10
Benson13
at -1FINAL
Osakis12
Long Prairie-Grey Eagle6
at FINAL
Mounds Park Academy14
Blake13
at -1FINAL
Minnehaha Academy1
Providence Academy11
at FINAL
St. Paul Como Park8
St. Paul Harding5
at FINAL
St. Paul Johnson5
St. Paul Humboldt12
at -1FINAL
Hawley4
Perham1
at -1FINAL
Ottertail Central2
New York Mills22
at F/4
St. Peter12
Marshall8
at FINAL
Chesterton Academy4
North Lakes Academy18
at FINAL
Henry Sibley7
South St. Paul1
at FINAL
Renville County West0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg17
at FINAL
Bloomington Kennedy3
Chanhassen14
at FINAL
Bloomington Jefferson2
St. Louis Park0
at FINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger0
Lyle/Austin Pacelli17
at FINAL
Schaeffer Academy2
Randolph27
at F/4
Minneota/Canby1
Lac qui Parle Valley6
at FINAL
Dawson-Boyd10
Lakeview0
at FINAL
Worthington6
Blue Earth Area1
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton5
Yellow Medicine East4
at FINAL
Moorhead7
Fargo North (ND)3
at  Fargo NorthFINAL
Champlin Park17
Andover11
at FINAL
Osseo4
Rogers10
at FINAL
St. Croix Lutheran24
Brooklyn Center0
at FINAL
Jamestown (ND)2
Little Falls3
at FINAL
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com