Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Ottertail Minn-Dakota Coaches
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Softball Scores for Saturday, April 28, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Rochester Lourdes Tournament
Rochester John Marshall12
Stewartville4
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Byron0
Mounds View10
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Lewiston-Altura10
Rochester Mayo5
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Belle Plaine0
Rochester Lourdes8
at  Rochester LourdesFINAL
LeSueur-Henderson3
Eden Prairie9
at  Eden PrairieFINAL
North Branch11
Champlin Park1
at  MahtomediFINAL
Wayzata2
Mahtomedi9
at  MahtomediFINAL
Esko2
Superior (WI)1
at  SuperiorFINAL
Spring Lake Park Invite
Simley12
St. Paul Central1
at  Spring Lake ParkF/5
Spring Lake Park Invite
St. Paul Highland Park2
Spring Lake Park10
at  Spring Lake ParkFINAL
Shakopee Tournament
Osseo5
Winona9
at  ShakopeeF/8
Shakopee Tournament
Bloomington Jefferson7
Rosemount11
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Big Lake2
Owatonna3
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Apple Valley1
Shakopee9
at  ShakopeeFINAL
Frazee Tournament
Mahnomen/Waubun3
Frazee5
at  FrazeeFINAL
Rushford-Peterson Tournament
Goodhue4
Mabel-Canton1
at  RushfordF/8
Rushford-Peterson Tournament
Houston0
Rushford-Peterson5
at  RushfordFINAL
Mankato East1
Faribault2
at  FaribaultFINAL
Blaine10
Duluth East0
at FINAL
Spectrum16
Brooklyn Center0
at FINAL
Visitation11
Columbia Heights1
at FINAL
Hermantown9
Bemidji6
at  Grand RapidsFINAL
Princeton1
Grand Rapids3
at FINAL
Duluth Denfeld0
Chisago Lakes Area10
at FINAL
Chaska2
Minnetonka0
at FINAL
Monticello Tournament
Orono11
Sartell-St. Stephen0
at  MonticelloFINAL
Frazee Tournament
Warroad1
Dilworth-Glyndon-Felton7
at  FrazeeFINAL
Frazee Tournament
Pelican Rapids0
Sebeka5
at  FrazeeFINAL
Cristo Rey Jesuit2
Christian Life Academy39
at -1FINAL
Monticello Tournament
Rocori10
Monticello0
at  MonticelloFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Rochester John Marshall2
Mounds View15
at  Rochester LourdesF/5
Rochester Lourdes Tournament
Lewiston-Altura2
Rochester Lourdes10
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Stewartville7
Byron9
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Rochester Mayo3
Belle Plaine4
at  Rochester LourdesFINAL
Richfield Invite
Minneapolis Washburn4
St. Louis Park8
at  RichfieldFINAL
Richfield Invite
Bloomington Kennedy9
Richfield2
at  RichfieldFINAL
LeSueur-Henderson0
North St. Paul10
at  Eden PrairieFINAL
Tracy-Milroy-Balaton15
MACCRAY8
at  CottonwoodFINAL
Champlin Park2
Wayzata4
at  MahtomediFINAL
North Branch8
Mahtomedi0
at FINAL
Hill City0
Cherry15
at F/4
Spring Lake Park Invite
Simley11
St. Paul Highland Park1
at  Spring Lake ParkF/6
Spring Lake Park Invite
St. Paul Central4
Spring Lake Park13
at  Spring Lake ParkFINAL
Concordia Academy Tournament
Pine Island16
Minnehaha Academy3
at  Concordia AcademyFINAL
Concordia Academy Tournament
St. Croix Lutheran0
Concordia Academy11
at  Concordia AcademyFINAL
Concordia Academy Tournament
Duluth Marshall21
St. Paul Washington1
at  Concordia AcademyF/5
Concordia Academy Tournament
St. Paul Como Park17
Minneapolis Roosevelt4
at  Concordia AcademyF/5
Shakopee Tournament
Winona2
Rosemount13
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Owatonna1
Shakopee14
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Osseo0
Bloomington Jefferson10
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Big Lake1
Apple Valley4
at  ShakopeeFINAL
Frazee Tournament
Mahnomen/Waubun7
East Grand Forks9
at  FrazeeFINAL
Rushford-Peterson Tournament
Goodhue11
Rushford-Peterson13
at  RushfordF/9
Rushford-Peterson Tournament
Mabel-Canton6
Houston5
at  RushfordFINAL
Frazee Tournament
Pelican Rapids2
Warroad10
at  FrazeeFINAL
Frazee Tournament
Sebeka0
Dilworth-Glyndon-Felton16
at  FrazeeF/4
Monticello Tournament
Orono0
Rocori8
at  MonticelloFINAL
North St. Paul9
Eden Prairie8
at F/8
Hermantown10
Princeton0
at  Grand RapidsFINAL
Bemidji9
Grand Rapids2
at FINAL
Duluth Denfeld2
St. Francis14
at  LindstromFINAL
White Bear Lake1
Stillwater Area10
at FINAL
Cristo Rey Jesuit4
Christian Life Academy41
at -1FINAL
Monticello Tournament
Sartell-St. Stephen10
Monticello0
at  MonticelloFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Mounds View0
Rochester Lourdes2
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Rochester John Marshall13
Lewiston-Altura0
at  Rochester LourdesF/5
Rochester Lourdes Tournament
Byron6
Belle Plaine5
at  Rochester LourdesFINAL
Rochester Lourdes Tournament
Stewartville3
Rochester Mayo4
at  Rochester LourdesFINAL
Blaine10
Duluth East0
at FINAL
Richfield Invite
Bloomington Kennedy2
St. Louis Park3
at  RichfieldFINAL
Richfield Invite
Minneapolis Washburn7
Richfield8
at  RichfieldFINAL
Northfield15
Holy Angels3
at FINAL
Tracy-Milroy-Balaton10
MACCRAY5
at  CottonwoodFINAL
St. Anthony Village Invite
Henry Sibley7
St. Agnes1
at  St. Anthony VillageFINAL
St. Anthony Village Invite
Minneapolis Southwest0
St. Anthony Village14
at  St. Anthony VillageFINAL
Frazee Tournament
East Grand Forks1
Frazee4
at  FrazeeFINAL
Shakopee Tournament
Rosemount5
Shakopee6
at  ShakopeeFINAL
Hopkins2
Hastings3
at FINAL
North Branch8
Wayzata4
at  MahtomediFINAL
Champlin Park12
Mahtomedi7
at FINAL
Spring Lake Park Invite
St. Paul Highland Park18
St. Paul Central8
at  Spring Lake ParkFINAL
Spring Lake Park Invite
Simley1
Spring Lake Park12
at  Spring Lake ParkFINAL
Concordia Academy Tournament
Pine Island4
Concordia Academy14
at  Concordia AcademyFINAL
Concordia Academy Tournament
Minnehaha Academy8
St. Croix Lutheran7
at  Concordia AcademyFINAL
Concordia Academy Tournament
Duluth Marshall1
St. Paul Como Park13
at  Concordia AcademyFINAL
Concordia Academy Tournament
St. Paul Washington13
Minneapolis Roosevelt17
at  Concordia AcademyFINAL
Shakopee Tournament
Owatonna4
Winona5
at  ShakopeeF/10
Shakopee Tournament
Bloomington Jefferson7
Apple Valley3
at  ShakopeeFINAL
Shakopee Tournament
Osseo2
Big Lake5
at  ShakopeeFINAL
Sibley East7
Maranatha Christian2
at  DundasFINAL
Glencoe-Silver Lake3
Mayer Lutheran6
at  DundasFINAL
St. Francis3
Chisago Lakes Area4
at FINAL
Frazee Tournament
Mahnomen/Waubun3
Pelican Rapids4
at  FrazeeFINAL
Frazee Tournament
East Grand Forks3
Dilworth-Glyndon-Felton9
at  FrazeeFINAL
Richfield Invite
Bloomington Kennedy6
Minneapolis Washburn2
at  RichfieldFINAL
Richfield Invite
St. Louis Park3
Richfield1
at  RichfieldFINAL
St. Anthony Village Invite
Minneapolis Southwest2
St. Agnes16
at  St. Anthony VillageFINAL
St. Anthony Village Invite
Henry Sibley4
St. Anthony Village1
at  St. Anthony VillageFINAL
Littlefork-Big Falls1
Cherry3
at FINAL
Maranatha Christian6
Mayer Lutheran5
at  DundasFINAL
Glencoe-Silver Lake9
Sibley East6
at  DundasFINAL
Park of Cottage Grove10
Cretin-Derham Hall0
at F/6
Blackduck8
Nevis9
at FINAL
Frazee Tournament
Warroad15
Frazee5
at  FrazeeF/6
St. Anthony Village Invite
Minneapolis Southwest0
Henry Sibley7
at  St. Anthony VillageFINAL
St. Anthony Village Invite
St. Agnes7
St. Anthony Village8
at  St. Anthony VillageFINAL
Woodbury2
Forest Lake12
at  Forest LakeFINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com