Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Northern Lakes Dental
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Hockey (G) Scores for Thursday, December 28, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Burnsville Invitational
Hudson (WI)5
Park of Cottage Grove1
at  BurnsvilleFINAL
Burnsville Invitational
Apple Valley4
Burnsville0
at  BurnsvilleFINAL
South St. Paul Tournament
East Ridge1
Hibbing/Chisholm4
at  South St. PaulFINAL
South St. Paul Tournament
Elk River/Zimmerman2
Mounds View5
at  South St. PaulFINAL
Blaine Tournament
White Bear Lake10
Mandan (ND)0
at  Fogerty ArenaFINAL
Edina Tournament
Alexandria5
Stillwater Area0
at  Edina - BraemarFINAL
Austin Tournament
Faribault7
Worthington/Fulda0
at  AustinFINAL
Farmington Tournament
Northfield1
New Prague4
at  FarmingtonFINAL
Waseca Invitational
Rochester Century4
Windom Area3
at  WasecaF/OT
South St. Paul Tournament
Roseville0
Hill-Murray1
at  South St. PaulFINAL
Blaine Tournament
Bismarck (ND)1
Anoka3
at  Fogerty ArenaFINAL
Eden Prairie Tournament
Shakopee1
Eagan1
at  Eden PrairieF/OT
Edina Tournament
Grand Rapids/Greenway2
Eastview1
at  Edina - BraemarFINAL
Farmington Tournament
Hastings1
River Lakes2
at  FarmingtonF/OT
Austin Tournament
Rochester John Marshall6
Austin1
at  AustinFINAL
South St. Paul Tournament
South St. Paul2
Lakeville South0
at  South St. PaulFINAL
Blaine Tournament
Forest Lake3
Central Wisconsin (WI)1
at  Fogerty ArenaFINAL
Warroad Tournament
Dodge County1
Warroad4
at  WarroadFINAL
Schwan Cup - Silver
Buffalo/Maple Lake1
Mahtomedi2
at  BlaineF/OT
Schwan Cup - American
Chisago Lakes Area3
Osseo/Park Center2
at  BlaineF/OT
Schwan Cup - Bronze
Duluth Marshall2
CambridgeIsanti/Mora/Pine City0
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - American
St. Paul Blades1
Northern Lakes4
at  BlaineFINAL
Eden Prairie Tournament
Cretin-Derham Hall3
Chaska/Chanhassen2
at  Eden PrairieF/OT
Edina Tournament
Brainerd/Little Falls1
Breck5
at  Edina - BraemarFINAL
Farmington Tournament
Hutchinson2
Lakeville North8
at  FarmingtonFINAL
Blaine Tournament
Hopkins/Park3
Blaine5
at  Fogerty ArenaFINAL
Austin Tournament
Rochester Lourdes/Dover-Eyota3
Litchfield/Dassel-Cokato0
at  AustinFINAL
Crookston Tournament
Park Rapids Area4
Jamestown (ND)7
at  CrookstonFINAL
Schwan Cup - Gold
Centennial7
Rogers0
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Silver
Spring Lake Park3
International Falls4
at  BlaineF/OT
Schwan Cup - American
Sun Prairie Area (WI)1
Rochester Mayo5
at  BlaineFINAL
Waseca Invitational
North Shore4
Waseca1
at  WasecaFINAL
Sartell/Sauk Rapids Invite
New Ulm5
West Fargo (ND)0
at  SartellFINAL
Mankato East/Loyola8
Albert Lea2
at  Albert LeaFINAL
Robbinsdale Tournament
Princeton/Big Lake/Becker6
North/Tartan1
at  New Hope ArenaFINAL
Minnesota River Tournament
Rosemount3
Mankato West0
at  LeSueurFINAL
Robbinsdale Tournament
Fergus Falls5
Holy Angels/Richfield3
at  New Hope ArenaFINAL
Schwan Cup - Gold
St. Paul United3
Delano/Rockford2
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Bronze
Irondale/St. Anthony3
Totino-Grace2
at  BlaineF/OT
Schwan Cup - Bronze
Green Bay West (WI)4
Minneapolis6
at  BlaineFINAL
Eden Prairie Tournament
Minnetonka1
Roseau0
at  Eden PrairieFINAL
Edina Tournament
Edina3
Maple Grove3
at  Edina - BraemarF/OT
Schwan Cup - National
Arrowhead (WI)0
Eveleth-Gilbert4
at  CentennialFINAL
Farmington Tournament
Red Wing0
Farmington5
at  FarmingtonFINAL
Crookston Tournament
Grand Forks (ND)6
Crookston1
at  CrookstonFINAL
Sartell/Sauk Rapids Invite
Fargo North/South (ND)5
Sartell/Sauk Rapids2
at  SartellFINAL
Minnesota River Tournament
Minnehaha4
Minnesota River0
at  LeSueurFINAL
Robbinsdale Tournament
Willmar1
Robbinsdale Armstrong/Cooper0
at  New Hope ArenaFINAL
Champlin Park/Coon Rapids Invitational
Simley0
Champlin Park/Coon Rapids5
at  Coon RapidsFINAL
Schwan Cup - Gold
Andover1
Blake5
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Silver
Duluth4
Bloomington Jefferson3
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - American
Owatonna4
Marshall1
at  BlaineFINAL
Robbinsdale Tournament
Prior Lake9
Bemidji1
at  New Hope ArenaFINAL
Eden Prairie Tournament
Benilde-St. Margaret's0
Eden Prairie4
at  Eden PrairieFINAL
Schwan Cup - Gold
Holy Family Catholic/Waconia3
Proctor/Hermantown2
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Silver
Thief River Falls4
Moose Lake Area0
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Bronze
St. Francis/North Branch2
Henry Sibley0
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - National
Fairmont1
Luverne9
at  CentennialFINAL
January Specials
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com