Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Hockey (B) Scores for Thursday, December 28, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Schwan Cup - Open
Simley3
Milwaukee University School (WI)2
at  Ridder ArenaFINAL
Schwan Cup - Open
Cambridge-Isanti4
Chisago Lakes Area3
at  BlaineFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Monticello4
Sauk Rapids-Rice1
at  St. Cloud MACFINAL
Schwan Cup - Gold
Centennial6
Burnsville3
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Silver
Buffalo5
Mounds View0
at  BlaineFINAL
Prior Lake Invitational
Stillwater Area5
Benilde-St. Margaret's4
at  Prior LakeF/OT
Rochester Rotary Tournament - Gold
Dodge County0
Irondale/St. Anthony5
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Schwan Cup - Gold
Hill-Murray4
Eden Prairie4
at  BlaineF/OT
Schwan Cup - Gold
Edina5
St. Michael-Albertville1
at  BlaineFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Mankato West1
Owatonna2
at  Heritage ArenaFINAL
North Shore Tournament
Ely/Northeast Range3
Mora/Milaca4
at  Silver BayFINAL
Schwan Cup - Bronze
Minnehaha Academy2
Hudson (WI)7
at  Ridder ArenaFINAL
Schwan Cup - Open
Pine City Area6
Princeton0
at  BlaineFINAL
Duluth Marshall Tournament
C-E-C5
Roseville1
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Litchfield/Dassel-Cokato3
St. Francis5
at  St. Cloud MACFINAL
Little Falls Tournament
West Fargo Sheyenne (ND)2
North Branch5
at  Little FallsFINAL
South St. Paul Tournament
Luverne0
Eagan4
at  South St. PaulFINAL
Schwan Cup - Silver
St. Louis Park5
St. Cloud9
at  BlaineFINAL
Fergus Falls Invitational
Park Rapids Area0
Detroit Lakes2
at  Fergus FallsFINAL
Prior Lake Invitational
Holy Family Catholic4
Elk River/Zimmerman2
at  Prior LakeFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Rochester Century15
Redwood Valley1
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Schwan Cup - Bronze
Bloomington Kennedy0
Mankato East/Loyola2
at  BlaineFINAL
Schwan Cup - Silver
Breck2
Mahtomedi4
at  BlaineFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Sheboygan South (WI)4
Duluth Denfeld7
at  Heritage ArenaFINAL
Morris/Benson Tournament
Fairmont2
Prairie Centre Area6
at  MorrisFINAL
North Shore Tournament
Moose Lake Area1
Rice Lake (WI)9
at  Silver BayFINAL
Duluth Marshall Tournament
Bemidji1
Anoka4
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
Schwan Cup - Silver
Cretin-Derham Hall9
Minneapolis2
at  Ridder ArenaFINAL
Schwan Cup - Open
Waconia1
Marshall5
at  BlaineFINAL
Eveleth-Gilbert Area Invitational
Proctor2
Waupaca (WI)2
at  EvelethF/OT
South St. Paul Tournament
St. Paul Johnson1
Woodbury4
at  South St. PaulFINAL
Waseca Invitational
La Crescent1
St. Paul Highland Park/Central5
at  WasecaFINAL
Wadena-Deer Creek Tournament
Breckenridge/Wahpeton7
Worthington3
at  WadenaFINAL
Delano1
Greenway/Nash-Kee5
at  ColeraineFINAL
Prior Lake Invitational
Chaska1
Moorhead3
at  Prior LakeFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
River Lakes2
St. Cloud Cathedral6
at  St. Cloud MACFINAL
Warroad Invitational
Grafton-Park River (ND)3
Warroad6
at  WarroadFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Rochester John Marshall0
New Richmond (WI)6
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Rochester Rotary Tournament - Blue
Fargo South/Shanley (ND)5
Albert Lea2
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Thief River Falls Tournament
Fargo North (ND)4
Crookston3
at  REA - Thief River FallsFINAL
Morris/Benson Tournament
Providence Academy9
Morris/Benson Area0
at  MorrisFINAL
Schwan Cup - Bronze
Northfield3
St. Paul Academy1
at  BlaineFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Apple Valley3
Mound Westonka/Watertown-Mayer8
at  Heritage ArenaFINAL
North Shore Tournament
Henry Sibley15
Red Lake Falls0
at  Silver BayFINAL
Duluth Marshall Tournament
Wayzata2
Hermantown3
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
Schwan Cup - Gold
Minnetonka3
St. Thomas Academy3
at  Ridder ArenaF/OT
South St. Paul Tournament
New Prague4
Hopkins3
at  South St. PaulFINAL
Waseca Invitational
Austin2
Waseca5
at  WasecaFINAL
Fergus Falls Invitational
West Fargo (ND)1
Fergus Falls3
at  Fergus FallsFINAL
Little Falls Tournament
Willmar3
Little Falls5
at  Little FallsFINAL
Wadena-Deer Creek Tournament
Bottineau (ND)6
Wadena-Deer Creek4
at  WadenaFINAL
Eastview3
Champlin Park2
at  Champlin ParkF/OT
White Bear Lake5
Bloomington Jefferson0
at  BloomingtonFINAL
Shakopee0
Chanhassen4
at  VictoriaFINAL
Roseau Inivitational
Lake of the Woods0
Roseau12
at  RoseauFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Sartell-St. Stephen6
Holy Angels1
at  St. Cloud MACFINAL
Rochester Rotary Tournament - Gold
Hayward (WI)2
Rochester Mayo3
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Rochester Rotary Tournament - Blue
Rochester Lourdes/Dover-Eyota1
Verona (WI)3
at  Rochester Graham ArenaFINAL
Alexandria0
Virginia/Mt. Iron-Buhl3
at  VirginiaFINAL
Rosemount4
Hibbing/Chisholm2
at  HibbingFINAL
Tartan3
East Ridge4
at  Cottage GroveFINAL
Prior Lake Invitational
Lakeville North3
Prior Lake4
at  Prior LakeFINAL
Warroad Invitational
Osseo2
International Falls0
at  WarroadFINAL
Thief River Falls Tournament
Northern Lakes0
Thief River Falls7
at  REA - Thief River FallsFINAL
Schwan Cup - Bronze
Spring Lake Park1
Rogers4
at  BlaineFINAL
Eveleth-Gilbert Area Invitational
Kittson Central2
Eveleth-Gilbert Area4
at  EvelethFINAL
Duluth Denfeld Tournament
Park of Cottage Grove3
North St. Paul1
at  Heritage ArenaFINAL
Duluth Marshall Tournament
Brainerd2
Duluth Marshall3
at  Mars Lakeview ArenaFINAL
South St. Paul Tournament
Hastings1
South St. Paul7
at  South St. PaulFINAL
North Shore Tournament
Legacy Christian3
North Shore13
at  Silver BayFINAL
Limited Time Offer
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com