Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Wednesday, February 28, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AA - Section 4 Girls Basketball
St. Paul Washington (13)22
Minneapolis Roosevelt (12)61
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
South Ridge (1-6)51
Carlton (1-3)56
at  HermantownFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Ely (2-5)39
Deer River (2-4)37
at  ColeraineFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
North Woods (2-6)43
Cherry (2-3)68
at  HibbingFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Cook County (1-5)44
Silver Bay (1-4)40
at  EskoFINAL
Hope Academy31
Brooklyn Center68
at  Brooklyn CenterFINAL
Class AAAA - Section 7 Girls Basketball
Blaine (6)47
St. Francis (3)85
at  St. FrancisFINAL
Class AAAA - Section 7 Girls Basketball
Andover (5)42
Coon Rapids (4)54
at  Coon RapidsFINAL
Class AAAA - Section 7 Girls Basketball
Duluth East (8)27
Anoka (1)64
at  AnokaFINAL
Class AAAA - Section 6 Girls Basketball
Robbinsdale Armstrong (6)49
Minneapolis South (3)65
at  Minneapolis SouthFINAL
Class AAAA - Section 6 Girls Basketball
Minneapolis Southwest (7)44
Wayzata (2)81
at  WayzataFINAL
Class AAAA - Section 6 Girls Basketball
Bloomington Kennedy (5)54
St. Louis Park (4)58
at  St. Louis ParkFINAL
Class AAAA - Section 6 Girls Basketball
Minneapolis Washburn (8)22
Hopkins (1)84
at  HopkinsFINAL
Class AAAA - Section 5 Girls Basketball
Irondale (6)43
Roseville (3)74
at  RosevilleFINAL
Class AAAA - Section 5 Girls Basketball
Spring Lake Park (7)30
Champlin Park (2)83
at  Champlin ParkFINAL
Class AAAA - Section 5 Girls Basketball
Mounds View (5)65
Park Center (4)71
at  Brooklyn ParkFINAL
Class AAAA - Section 5 Girls Basketball
Osseo (8)37
Centennial (1)71
at  CentennialFINAL
Class AAAA - Section 4 Girls Basketball
St. Paul Central (6)44
Woodbury (3)50
at  WoodburyFINAL
Class AAAA - Section 4 Girls Basketball
East Ridge (7)49
Stillwater Area (2)76
at  StillwaterFINAL
Class AAAA - Section 4 Girls Basketball
Tartan (5)58
White Bear Lake (4)55
at  White Bear LakeFINAL
Class AAAA - Section 4 Girls Basketball
North St. Paul (8)33
Cretin-Derham Hall (1)93
at  Cretin-Derham HallFINAL
Class AAAA - Section 3 Girls Basketball
Henry Sibley (6)39
Apple Valley (3)53
at  Apple ValleyFINAL
Class AAAA - Section 3 Girls Basketball
Burnsville (7)62
Park of Cottage Grove (2)68
at  Cottage GroveFINAL
Class AAAA - Section 3 Girls Basketball
Rosemount (5)50
Hastings (4)54
at  HastingsFINAL
Class AAAA - Section 3 Girls Basketball
Eagan (8)24
Eastview (1)63
at  EastviewFINAL
Class AAAA - Section 2 Girls Basketball
Chaska (6)62
Prior Lake (3)76
at  Prior LakeFINAL
Class AAAA - Section 2 Girls Basketball
Chanhassen (7)60
Eden Prairie (2)63
at  Eden PrairieFINAL
Class AAAA - Section 2 Girls Basketball
Shakopee (5)49
Edina (4)52
at  EdinaFINAL
Class AAAA - Section 2 Girls Basketball
Bloomington Jefferson (8)36
Minnetonka (1)49
at  MinnetonkaFINAL
Class AAAA - Section 1 Girls Basketball
Rochester Mayo (6)25
Lakeville South (3)35
at  Lakeville SouthFINAL
Class AAAA - Section 1 Girls Basketball
New Prague (7)58
Farmington (2)80
at  FarmingtonFINAL
Class AAAA - Section 1 Girls Basketball
Rochester John Marshall (5)56
Owatonna (4)64
at  OwatonnaFINAL
Class AAAA - Section 1 Girls Basketball
Rochester Century (8)48
Lakeville North (1)72
at  Lakeville NorthFINAL
Class AAA - Section 6 Girls Basketball
Dassel-Cokato (6)46
Benilde-St. Margaret's (3)59
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Class AAA - Section 6 Girls Basketball
Delano (7)29
Waconia (2)45
at  WaconiaFINAL
Class AAA - Section 6 Girls Basketball
Mound Westonka (5)65
Orono (4)67
at  OronoFINAL
Class AAA - Section 3 Girls Basketball
St. Paul Highland Park (6)30
St. Croix Lutheran (3)76
at  St. Croix LutheranFINAL
Class AAA - Section 3 Girls Basketball
St. Paul Harding (7)23
Simley (2)56
at  SimleyFINAL
Class AAA - Section 3 Girls Basketball
South St. Paul (5)38
Richfield (4)68
at  RichfieldFINAL
Class AAA - Section 3 Girls Basketball
Visitation (8)24
Holy Angels (1)68
at  Bloomington JeffersonFINAL
Class AAA - Section 1 Girls Basketball
Albert Lea (6)46
Faribault (3)62
at  FaribaultFINAL
Class AAA - Section 1 Girls Basketball
Winona (7)46
Red Wing (2)73
at  Red WingFINAL
Class AAA - Section 1 Girls Basketball
Kasson-Mantorville (5)40
Austin (4)59
at  AustinFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Floodwood (1-2)56
Wrenshall (1-10)36
at  HermantownFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Nashwauk-Keewatin (2-9)6
Mountain Iron-Buhl (2-1)93
at  ColeraineFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Littlefork-Big Falls (2-7)31
Bigfork (2-2)72
at  HibbingFINAL
Class A - Section 7 Girls Basketball
Northland (1-8)24
Cromwell-Wright (1-1)82
at  EskoFINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com