Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Carrs Tree Service
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Friday, February 23, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class A - Section 3 Girls Basketball
Hendricks (N9)41
Minneota (N1)66
at  MinneotaFINAL
Holy Angels85
Fridley52
at  FridleyFINAL
Monticello24
Buffalo70
at  BuffaloFINAL
Princeton56
Chisago Lakes Area62
at  LindstromFINAL
Roseville63
Mounds View52
at  Mounds ViewFINAL
Liberty Classical Academy15
Brooklyn Center78
at  Brooklyn CenterFINAL
Spectrum66
Breck53
at  BreckFINAL
Nashwauk-Keewatin31
Cook County37
at  Grand MaraisFINAL
Prior Lake69
Rosemount60
at  RosemountFINAL
Lakeville South44
Apple Valley46
at  Apple ValleyFINAL
Eastview75
Burnsville44
at  BurnsvilleFINAL
Farmington61
Lakeville North74
at  Lakeville NorthFINAL
Benilde-St. Margaret's45
St. Louis Park66
at  St. Louis ParkFINAL
Chaska85
Richfield72
at  RichfieldFINAL
Bloomington Kennedy50
Robbinsdale Cooper72
at  Robbinsdale CooperFINAL
Bloomington Jefferson46
Chanhassen60
at  ChanhassenFINAL
Maple Grove50
Elk River40
at  Elk RiverFINAL
Robbinsdale Armstrong27
Champlin Park69
at  Champlin ParkFINAL
Totino-Grace47
Coon Rapids26
at  Coon RapidsFINAL
Anoka64
Osseo28
at  OsseoFINAL
Blaine40
Centennial78
at  CentennialFINAL
Andover59
Irondale42
at  IrondaleFINAL
Park Center70
Spring Lake Park53
at  Spring Lake ParkFINAL
Minnetonka63
Edina53
at  EdinaFINAL
Hopkins82
Eden Prairie57
at  Eden PrairieFINAL
Orono45
Providence Academy66
at  Providence AcademyFINAL
Minnehaha Academy65
Southwest Christian51
at  Southwest ChristianFINAL
St. Francis67
Stillwater Area90
at  StillwaterFINAL
Woodbury65
Cretin-Derham Hall64
at  Cretin-Derham HallFINAL
Delano54
Orono49
at  OronoFINAL
Waconia72
New Prague69
at  New PragueFINAL
Annandale47
Mound Westonka55
at  MoundFINAL
Hutchinson48
Holy Family Catholic32
at  VictoriaFINAL
Mountain Iron-Buhl71
Heritage Christian65
at  Heritage ChristianFINAL
Hill-Murray59
Simley44
at  SimleyFINAL
South St. Paul46
Tartan58
at  TartanFINAL
Henry Sibley50
Hastings58
at  HastingsFINAL
Mahtomedi66
North St. Paul29
at  North St. PaulFINAL
St. Croix Lutheran53
DeLaSalle45
at  DeLaSalleFINAL
St. Agnes65
St. Anthony Village54
at  St. Anthony VillageFINAL
Visitation40
Concordia Academy47
at  Concordia AcademyFINAL
St. Paul Humboldt35
Minneapolis Southwest34
at  Minneapolis SouthwestFINAL
North Lakes Academy27
Nova Classical Academy47
at  Nova ClassicalFINAL
CHOF59
Christian Life School38
at  Christian LifeFINAL
Class A - Section 2 Girls Basketball
Renville County West (N10)38
New Ulm Cathedral (N7)50
at  New Ulm CathedralFINAL
Pierz37
Maple Lake42
at  Maple LakeFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa52
Holdingford58
at  HoldingfordFINAL
Pine City78
North Branch65
at  North BranchFINAL
St. Michael-Albertville73
Rogers58
at  RogersFINAL
Park of Cottage Grove48
White Bear Lake61
at  White Bear LakeFINAL
Albany61
St. Cloud Cathedral72
at  St. Cloud CathedralFINAL
Becker56
Foley39
at  FoleyFINAL
Thief River Falls64
Grand Rapids82
at  Grand RapidsFINAL
Osakis54
Staples-Motley43
at  StaplesFINAL
Crosby-Ironton56
Detroit Lakes73
at  Detroit LakesFINAL
Hinckley-Finlayson44
East Central73
at  FinlaysonFINAL
Moose Lake-Willow River48
Proctor76
at  ProctorFINAL
Ely67
South Ridge54
at  CulverFINAL
North Woods53
Barnum80
at  BarnumFINAL
Two Harbors76
Wrenshall26
at  WrenshallFINAL
Nevis66
Northland38
at  RemerFINAL
Tri-City United65
Fairmont47
at  FairmontFINAL
Owatonna58
Austin52
at  AustinFINAL
Rochester Century41
Faribault59
at  FaribaultFINAL
Rochester Mayo30
Red Wing43
at  Red WingFINAL
Rochester John Marshall65
Winona47
at  WinonaFINAL
Clinton-Graceville-Beardsley30
Pelican Rapids42
at  Pelican RapidsFINAL
Crookston44
Breckenridge30
at  BreckenridgeFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted53
Lester Prairie/Holy Trinity58
at  Lester PrairieFINAL
Parkers Prairie63
Henning25
at  HenningFINAL
Menahga65
Park Rapids Area54
at  Park RapidsFINAL
Rockford53
Glencoe-Silver Lake60
at  GlencoeFINAL
Brandon/Evansville31
Melrose51
at  MelroseFINAL
Pequot Lakes58
Aitkin62
at  AitkinF/OT
NCE/U-H61
Climax/Fisher56
at  FisherFINAL
Moorhead63
Bemidji44
at  BemidjiFINAL
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com