Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Ottertail Minn-Dakota Coaches
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Thursday, February 22, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Liberty Classical Academy11
North Lakes Academy52
at  North Lakes AcademyFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Dawson-Boyd (N10)51
Russell-Tyler-Ruthton (N7)55
at  TylerFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Hendricks (N9)59
Lakeview (N8)21
at  CottonwoodFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Heron Lake-Okabena (S10)44
Ellsworth (S7)62
at  EllsworthFINAL
Class A - Section 3 Girls Basketball
Westbrook-Walnut Grove (S9)33
Fulda (S8)59
at  FuldaFINAL
Minneapolis Edison79
Mounds Park Academy64
at  Mounds Park AcademyFINAL
Long Prairie-Grey Eagle46
Royalton56
at  RoyaltonFINAL
Wrenshall52
South Ridge88
at  CulverFINAL
Eagan35
Shakopee52
at  ShakopeeFINAL
Jordan50
Rockford57
at  RockfordF/OT
Minneapolis South55
Wayzata73
at  WayzataFINAL
St. Paul Harding48
St. Paul Academy58
at  St. Paul AcademyFINAL
Forest Lake56
East Ridge38
at  East RidgeFINAL
PACT Charter82
Hope Academy60
at  Hope AcademyFINAL
Minneapolis Southwest34
West Lutheran35
at  West LutheranFINAL
DeLaSalle47
Minneapolis North53
at  Minneapolis NorthFINAL
Cristo Rey Jesuit20
Minneapolis Washburn62
at  Minneapolis WashburnFINAL
CHOF78
Minneapolis Roosevelt45
at  Minneapolis RooseveltFINAL
Silver Bay37
Nashwauk-Keewatin43
at  NashwaukFINAL
Duluth Marshall47
Cromwell-Wright58
at  CromwellFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Spring Grove (11)36
Randolph (6)45
at  RandolphFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Mabel-Canton (14)26
Goodhue (3)67
at  GoodhueFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Wabasha-Kellogg (10)38
Blooming Prairie (7)81
at  Blooming PrairieFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Rushford-Peterson (15)20
Hayfield (2)84
at  HayfieldFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Southland (12)63
Houston (5)41
at  HoustonFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Fillmore Central (13)32
Grand Meadow (4)48
at  Grand MeadowFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Schaeffer Academy (9)49
Kingsland (8)54
at  Spring ValleyFINAL
Class A - Section 1 Girls Basketball
Lanesboro (16)21
Lyle/Austin Pacelli (1)64
at  LyleFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Cannon Falls (12)43
Zumbrota-Mazeppa (5)60
at  ZumbrotaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Kenyon-Wanamingo (13)43
Caledonia (4)69
at  CaledoniaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Lake City (9)57
Dover-Eyota (8)55
at  EyotaFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Triton (16)22
Stewartville (1)64
at  StewartvilleFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
St. Charles (11)41
Winona Cotter (6)58
at  Winona CotterFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Lewiston-Altura (14)27
Byron (3)72
at  ByronFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Pine Island (10)47
Plainview-Elgin-Millville (7)52
at  PlainviewFINAL
Class AA - Section 1 Girls Basketball
Chatfield (15)28
Rochester Lourdes (2)70
at  Rochester LourdesFINAL
Class A - Section 2 Girls Basketball
Buffalo Lake-Hector-Stewart (N9)51
Central MN Christian (N8)58
at  PrinsburgFINAL
Class A - Section 2 Girls Basketball
Madelia (S9)41
United South Central (S8)57
at  WellsFINAL
Class AA - Section 3 Girls Basketball
Paynesville Area (N9)57
Montevideo (N8)65
at  MontevideoFINAL
Barnesville68
Staples-Motley36
at  StaplesFINAL
Sartell-St. Stephen46
Fergus Falls71
at  Fergus FallsFINAL
St. Cloud Apollo58
Brainerd74
at  BrainerdFINAL
Willmar48
Alexandria46
at  AlexandriaFINAL
Sauk Rapids-Rice47
St. Cloud Tech62
at  St. Cloud TechFINAL
Monticello44
Becker65
at  BeckerFINAL
Little Falls49
Zimmerman79
at  ZimmermanFINAL
Hermantown58
Hibbing62
at  HibbingF/OT
Virginia57
Mesabi East48
at  AuroraFINAL
Deer River33
International Falls61
at  International FallsFINAL
Chisholm47
Carlton64
at  CarltonFINAL
Eveleth-Gilbert20
Cloquet61
at  CloquetFINAL
Cherry66
Greenway35
at  ColeraineFINAL
Lake Park-Audubon49
Pequot Lakes82
at  Pequot LakesFINAL
Rush City67
Hinckley-Finlayson23
at  HinckleyFINAL
Pine City70
Ogilvie44
at  OgilvieFINAL
East Central67
Onamia41
at  OnamiaFINAL
Isle33
Braham77
at  BrahamFINAL
NCE/U-H63
Hillcrest Lutheran Academy58
at  Fergus FallsFINAL
Duluth Denfeld10
Proctor50
at  ProctorFINAL
Moose Lake-Willow River80
McGregor36
at  McGregorFINAL
Littlefork-Big Falls58
Fond du Lac Ojibwe30
at  Fond du Lac OjibweFINAL
Ely59
Northeast Range19
at  BabbittFINAL
Floodwood69
North Woods31
at  CookFINAL
Southwest MN Christian75
Worthington79
at  WorthingtonFINAL
Faribault53
Waseca48
at  WasecaFINAL
Winona57
Rochester Century66
at  Rochester CenturyFINAL
Mankato West71
Albert Lea53
at  Albert LeaFINAL
St. Peter72
Belle Plaine46
at  Belle PlaineFINAL
St. Clair66
New Ulm72
at  New UlmFINAL
Mankato East41
Northfield74
at  NorthfieldFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial50
Sibley East53
at  ArlingtonFINAL
Red Rock Central39
Sleepy Eye Saint Mary's46
at  Sleepy Eye Saint Mary'sFINAL
Dilworth-Glyndon-Felton68
Perham54
at  PerhamFINAL
Pelican Rapids52
Hawley39
at  HawleyFINAL
Frazee46
Ada-Borup/Norman County West55
at  AdaFINAL
Maranatha Christian93
Mayer Lutheran78
at  Mayer LutheranFINAL
Holy Family Catholic50
Norwood-Young America55
at  NorwoodFINAL
Henning64
Ashby29
at  AshbyFINAL
Battle Lake64
Bertha-Hewitt43
at  BerthaFINAL
Parkers Prairie65
Sebeka37
at  SebekaFINAL
Nevis25
Verndale54
at  VerndaleFINAL
New York Mills56
Wheaton/Herman-Norcross83
at  WheatonFINAL
Pine River-Backus75
Upsala82
at  UpsalaF/3OT
Osakis74
Browerville/Eagle Valley47
at  BrowervilleFINAL
Rothsay42
Park Christian58
at  MoorheadFINAL
Brandon/Evansville29
Hancock39
at  HancockFINAL
Fertile-Beltrami35
Stephen-Argyle56
at  ArgyleFINAL
Clearbrook-Gonvick49
Fosston56
at  FosstonFINAL
Lake of the Woods36
Blackduck28
at  BlackduckFINAL
Mahnomen/Waubun46
Northern Freeze58
at  KarlstadFINAL
Laporte23
Walker-Hackensack-Akeley74
at  WalkerFINAL
Warroad25
Kittson County Central66
at  LancasterFINAL
West Central Area46
Menahga70
at  MenahgaFINAL
Luverne26
Sleepy Eye57
at  Sleepy EyeFINAL
Badger/Greenbush-Middle River58
Win-E-Mac47
at  Win-E-MacFINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com