Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Never Underestimate the Value of your CPA
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Tuesday, February 20, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
West Lutheran39
St. Paul Prep19
at  St. Paul PrepFINAL
Osseo23
Maple Grove61
at  Maple GroveFINAL
Mayer Lutheran65
Howard Lake-Waverly-Winsted32
at  Howard LakeFINAL
Minneapolis Henry4
Minneapolis South80
at  Minneapolis SouthFINAL
Nova Classical Academy56
St. Paul Washington20
at  WashingtonFINAL
Charter Stars82
Hope Academy60
at  Hope AcademyFINAL
Zimmerman60
Albany65
at  AlbanyFINAL
Breck52
New Life Academy58
at  New Life AcademyFINAL
Holy Family Catholic58
Blake33
at  BlakeFINAL
Ashby28
New York Mills74
at  New York MillsFINAL
Holy Angels68
Columbia Heights27
at  Columbia HeightsFINAL
Hillcrest Lutheran Academy29
Ortonville68
at  OrtonvilleFINAL
Community of Peace Academy19
Liberty Classical Academy21
at  Liberty Classical AcademyFINAL
St. Paul Johnson16
St. Paul Highland Park54
at  Highland ParkFINAL
Cambridge-Isanti60
Duluth East43
at  Duluth EastFINAL
New Ulm50
Hutchinson61
at  HutchinsonFINAL
Burnsville38
Farmington79
at  FarmingtonFINAL
Apple Valley73
Prior Lake66
at  Prior LakeFINAL
Rosemount30
Shakopee46
at  ShakopeeFINAL
Eagan36
Eastview73
at  EastviewFINAL
Bloomington Jefferson37
Benilde-St. Margaret's51
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Bloomington Kennedy48
St. Louis Park53
at  St. Louis ParkFINAL
Robbinsdale Cooper90
Richfield79
at  RichfieldFINAL
Chanhassen41
Chaska53
at  ChaskaFINAL
Spring Lake Park55
Anoka68
at  AnokaFINAL
Totino-Grace80
Blaine69
at  BlaineFINAL
Irondale32
Champlin Park58
at  Champlin ParkFINAL
Andover46
Coon Rapids49
at  Coon RapidsFINAL
Centennial70
Robbinsdale Armstrong53
at  Robbinsdale ArmstrongFINAL
Edina52
Eden Prairie61
at  Eden PrairieFINAL
Wayzata52
Minnetonka60
at  MinnetonkaFINAL
Chisago Lakes Area50
Minnehaha Academy68
at  St. Thomas AcademyFINAL
Trinity School69
St. Paul Academy48
at  St. Paul AcademyFINAL
Delano52
Providence Academy66
at  Providence AcademyFINAL
Buffalo56
Waconia54
at  WaconiaFINAL
Woodbury63
Mounds View51
at  Mounds ViewFINAL
East Ridge33
Park of Cottage Grove44
at  Cottage GroveFINAL
White Bear Lake42
Roseville49
at  RosevilleFINAL
Cretin-Derham Hall55
Stillwater Area83
at  StillwaterFINAL
Mound Westonka68
Glencoe-Silver Lake71
at  GlencoeFINAL
Dassel-Cokato37
Watertown-Mayer62
at  WatertownFINAL
Annandale44
Rockford39
at  RockfordF/OT
Litchfield50
New London-Spicer58
at  New LondonFINAL
Rush City40
St. Anthony Village38
at  St. Anthony VillageFINAL
Brooklyn Center66
PACT Charter61
at  PACT CharterFINAL
North St. Paul35
South St. Paul48
at  South St. PaulFINAL
Tartan72
Simley57
at  SimleyFINAL
Hastings54
Hill-Murray52
at  Hill-MurrayFINAL
Henry Sibley44
Mahtomedi59
at  MahtomediFINAL
St. Agnes58
Concordia Academy45
at  Concordia AcademyFINAL
St. Croix Lutheran56
Visitation33
at  VisitationFINAL
Minneapolis Washburn37
Minneapolis Edison57
at  Minneapolis EdisonFINAL
Minneapolis Roosevelt23
Minneapolis North69
at  Minneapolis NorthFINAL
Hmong Academy17
North Lakes Academy47
at  North Lakes AcademyFINAL
St. Paul Central45
St. Paul Como Park74
at  Como ParkFINAL
St. Paul Humboldt45
St. Paul Harding34
at  HardingFINAL
Cass Lake-Bena61
Lake of the Woods57
at  BaudetteFINAL
Sioux Falls Roosevelt (SD)36
Marshall48
at  MarshallFINAL
GHEC/T/ML65
St. James Area66
at  St. JamesFINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton41
Medford61
at  MedfordF
Nicollet/Loyola46
Cedar Mountain/Comfrey59
at  MorganFINAL
Moorhead73
Fergus Falls63
at  Fergus FallsFINAL
Alexandria48
Brainerd58
at  BrainerdFINAL
Willmar55
Sauk Rapids-Rice34
at  Sauk RapidsFINAL
Rocori61
St. Cloud Apollo71
at  St. Cloud ApolloFINAL
Sartell-St. Stephen38
St. Cloud Tech31
at  St. Cloud TechFINAL
Eden Valley-Watkins64
Pierz45
at  PierzFINAL
Holdingford78
Paynesville Area47
at  PaynesvilleFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa50
Kimball Area40
at  KimballFINAL
Hinckley-Finlayson35
North Branch57
at  North BranchFINAL
Princeton46
Rogers77
at  RogersFINAL
St. Cloud Cathedral62
Becker54
at  BeckerF/OT
Little Falls64
Mora57
at  MoraFINAL
Foley63
Milaca52
at  MilacaFINAL
Esko37
Hibbing54
at  HibbingFINAL
Bemidji46
Grand Rapids87
at  Grand RapidsFINAL
Warroad29
International Falls74
at  International FallsFINAL
Ely55
Greenway47
at  ColeraineFINAL
Crosby-Ironton55
Deer River48
at  Deer RiverFINAL
Virginia54
Eveleth-Gilbert28
at  EvelethFINAL
Detroit Lakes55
Aitkin67
at  AitkinFINAL
Moose Lake-Willow River46
Pine City75
at  Pine CityFINAL
Ogilvie50
McGregor41
at  McGregorFINAL
Wheaton/Herman-Norcross79
Underwood62
at  UnderwoodFINAL
Cloquet69
Cromwell-Wright55
at  CromwellFINAL
Proctor61
Barnum39
at  BarnumFINAL
Cherry71
Duluth Denfeld25
at  Duluth DenfeldFINAL
Carlton66
Fond du Lac Ojibwe42
at  Fond du Lac OjibweFINAL
Laporte61
Hill City39
at  Hill CityFINAL
North Woods70
Littlefork-Big Falls61
at  LittleforkFINAL
Blackduck48
Northland29
at  RemerFINAL
New Richland-H-E-G36
Blue Earth Area46
at  Blue EarthFINAL
Waseca74
Jordan29
at  JordanFINAL
Albert Lea40
Mankato East37
at  Mankato EastFINAL
Red Wing45
Mankato West61
at  Mankato WestFINAL
Worthington48
Martin County West46
at  SherburnFINAL
Faribault48
Owatonna64
at  OwatonnaFINAL
Northfield55
Rochester John Marshall39
at  Rochester John MarshallFINAL
Austin44
Rochester Mayo49
at  Rochester MayoFINAL
St. Peter65
Waterville-Elysian-Morristown48
at  WatervilleFINAL
Tracy-Milroy-Balaton67
Springfield46
at  SpringfieldFINAL
Minnesota Valley Lutheran42
Wabasso62
at  WabassoFINAL
Ada-Borup/Norman County West49
Barnesville47
at  BarnesvilleFINAL
Perham59
Pelican Rapids73
at  Pelican RapidsFINAL
Hawley64
Dilworth-Glyndon-Felton50
at  GlyndonFINAL
Breckenridge41
Frazee44
at  FrazeeFINAL
Southwest Christian69
Belle Plaine54
at  Belle PlaineFINAL
Tri-City United66
Maple River59
at  MapletonF/OT
Henning43
NCE/U-H57
at  Twin ValleyFINAL
Lake Park-Audubon29
Menahga75
at  MenahgaFINAL
Bertha-Hewitt53
Nevis60
at  NevisFINAL
Wadena-Deer Creek54
Park Rapids Area80
at  Park RapidsFINAL
Pequot Lakes75
Pillager40
at  PillagerFINAL
Browerville/Eagle Valley43
Sebeka58
at  SebekaFINAL
Atwater-Cosmos-Grove City43
Sauk Centre76
at  Sauk CentreFINAL
Montevideo36
Minnewaska Area53
at  GlenwoodFINAL
BOLD48
Morris Area/Chokio-Alberta41
at  MorrisFINAL
Melrose55
Benson47
at  BensonF/2OT
Staples-Motley45
Long Prairie-Grey Eagle56
at  Long PrairieFINAL
Onamia42
Royalton83
at  RoyaltonFINAL
Upsala42
Osakis83
at  OsakisFINAL
Rothsay29
Hancock54
at  HancockFINAL
Badger/Greenbush-Middle River69
Bagley34
at  BagleyFINAL
Fertile-Beltrami54
Goodridge/Grygla35
at  GryglaFINAL
Walker-Hackensack-Akeley69
Clearbrook-Gonvick56
at  ClearbrookFINAL
Red Lake County Central57
Mahnomen/Waubun45
at  MahnomenFINAL
East Grand Forks86
Roseau81
at  RoseauFINAL
Climax/Fisher50
Warren-Alvarado-Oslo62
at  WarrenFINAL
Big Lake55
Monticello21
at  MonticelloFINAL
Find Your Drive
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com