Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Never Underestimate the Value of Your CPA
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Friday, December 29, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Goodhue Tournament
Sleepy Eye35
Goodhue57
at  GoodhueFINAL
Goodhue Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity38
Belgrade-Brooten-Elrosa68
at  GoodhueFINAL
Hill-Murray Tournament
Wayzata60
Forest Lake37
at  Hill-MurrayFINAL
Hill-Murray Tournament
St. Louis Park57
Hill-Murray67
at  Hill-MurrayFINAL
Hill-Murray Tournament
Holy Angels68
Henry Sibley55
at  Hill-MurrayFINAL
Hill-Murray Tournament
Mounds View72
Orono49
at  Hill-MurrayFINAL
Two Harbors Tournament
Cook County26
Two Harbors65
at  Two HarborsFINAL
Two Harbors Tournament
Silver Bay46
Duluth Denfeld29
at  Two HarborsFINAL
South St. Paul Tournament
St. Paul Harding53
South St. Paul45
at  South St. PaulFINAL
South St. Paul Tournament
New Life Academy58
Albert Lea60
at  South St. PaulFINAL
Pelican Rapids-Valkrie Tournament
Battle Lake51
Warroad38
at  Pelican RapidsFINAL
Rochester Rotary Tournament
Chanhassen45
Rochester Lourdes50
at  Rochester Civic CenterFINAL
Hankinson (ND)27
Kittson County Central57
at  HillsboroFINAL
Park Center Invitational
Rogers53
Simley55
at  Brooklyn ParkFINAL
Little Falls Tournament
Staples-Motley48
North Branch65
at  Little FallsFINAL
Rochester Rotary Tournament
Lake City54
Osseo34
at  Rochester Civic CenterFINAL
Monticello Invitational
Zimmerman39
Big Lake47
at  MonticelloFINAL
Pelican Rapids-Valhalla Tournament
Underwood64
Breckenridge56
at  Pelican RapidsFINAL
Long Prairie-Grey Eagle67
Pillager34
at  PillagerFINAL
Chisholm Tournament
Nashwauk-Keewatin36
Chisholm29
at  ChisholmFINAL
Blue Earth Area Tournament
United South Central27
GHEC/T/ML36
at  Blue EarthFINAL
North Lakes Academy Tournament
PACT Charter43
New Century Academy4
at  North Lakes AcademyFINAL
St. Olaf Invitational
Providence Academy61
Prior Lake67
at  St. OlafFINAL
Rochester Rotary Tournament
Rosemount65
Rochester Century41
at  Rochester Civic CenterFINAL
Moorhead Tournament
St. Francis58
Bismarck St. Mary's (ND)75
at  MoorheadFINAL
Monticello Invitational
Becker67
Chisago Lakes Area68
at  MonticelloFINAL
Warren-Alvarado-Oslo Tournament
Hawley44
Warren-Alvarado-Oslo25
at  WarrenFINAL
Winona State Tournament
Chatfield45
Pine Island58
at  Winona StateFINAL
Chisholm Tournament
Kelliher/Northome53
Blackduck50
at  ChisholmFINAL
Park Christian68
Hatton/Northwood (ND)29
at  JamestownFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Braham53
Melrose49
at  St. Cloud CathedralFINAL
Esko Tournament
North Woods45
Eveleth-Gilbert80
at  EskoFINAL
Rochester Rotary Tournament
Rochester Mayo40
Caledonia35
at  Rochester Civic CenterFINAL
Roseville Tournament
Eden Prairie34
Apple Valley55
at  RosevilleFINAL
Blue Earth Area Tournament
Jackson County Central56
Blue Earth Area54
at  Blue EarthFINAL
Mound Westonka Invitational
Minneapolis North72
Columbia Heights45
at  MoundFINAL
Mountain Lake Area Invitational
Westbrook-Walnut Grove45
Legacy Christian49
at  Mountain LakeFINAL
St. Olaf Invitational
Eagan43
Hastings66
at  St. OlafFINAL
Park Center Invitational
Cretin-Derham Hall57
Champlin Park66
at  Brooklyn ParkFINAL
Monticello Invitational
Watertown-Mayer42
Princeton53
at  MonticelloFINAL
Winona State Tournament
Lewiston-Altura56
Lanesboro23
at  Winona StateFINAL
Little Falls Tournament
St. Cloud Apollo49
Little Falls44
at  Little FallsFINAL
Warren-Alvarado-Oslo Tournament
Crookston35
East Grand Forks64
at  WarrenFINAL
Rochester Rotary Tournament
White Bear Lake82
Rochester John Marshall55
at  Rochester Civic CenterFINAL
Esko Tournament
Barnum54
Mesabi East67
at  EskoFINAL
Pelican Rapids-Valkrie Tournament
West Central Area58
Frazee49
at  Pelican RapidsFINAL
Fergus Falls Invitational
Maranatha Christian79
Thief River Falls71
at  Fergus FallsFINAL
Roseville Tournament
Andover50
Woodbury59
at  RosevilleFINAL
Blaine47
New Prague69
at  New PragueFINAL
North Lakes Academy Tournament
Christian Life School48
North Lakes Academy8
at  North Lakes AcademyFINAL
New Richland-H-E-G Tournament
Alden-Conger70
Lake Crystal-Wellcome Memorial68
at  New RichlandFINAL
St. Agnes Tournament
St. Paul Highland Park43
Minneapolis Edison58
at  St. AgnesFINAL
STMA Tournament
Burnsville46
Maple Grove63
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
St. Olaf Invitational
Farmington47
Grand Rapids56
at  St. OlafFINAL
Littlefork-Big Falls26
International Falls63
at  International FallsFINAL
Monticello Invitational
Waconia56
Monticello67
at  MonticelloFINAL
Rochester Rotary Tournament
Anoka41
St. Peter48
at  Rochester Civic CenterFINAL
Norwood-Young America Tournament
New Ulm53
Norwood-Young America57
at  NorwoodF/OT
Houston61
Kingsland52
at  Spring ValleyFINAL
Mabel-Canton46
Fillmore Central51
at  Fillmore CentralFINAL
Parkers Prairie50
Verndale15
at  VerndaleFINAL
Esko Tournament
Proctor50
Hermantown42
at  EskoFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Litchfield50
St. Cloud Cathedral79
at  St. Cloud CathedralFINAL
Mountain Lake Area Invitational
Cedar Mountain/Comfrey48
Mountain Lake Area41
at  Mountain LakeFINAL
Moorhead Tournament
Dilworth-Glyndon-Felton66
Moorhead62
at  MoorheadFINAL
St. James Tournament
LeSueur-Henderson54
Maple River76
at  St. JamesFINAL
Windom Tournament
Fairmont52
Kerkhoven-Murdock-Sunburg29
at  WindomFINAL
Norwood-Young America Tournament
Belle Plaine50
Gibbon-Fairfax-Winthrop65
at  NorwoodFINAL
Pelican Rapids-Valhalla Tournament
Park Rapids Area47
Pelican Rapids71
at  Pelican RapidsFINAL
Roseville Tournament
Robbinsdale Cooper57
Centennial75
at  RosevilleFINAL
Rochester Rotary Tournament
Hutchinson64
Byron72
at  Rochester Civic CenterFINAL
St. Olaf Invitational
Eastview66
Hopkins56
at  St. OlafFINAL
Enderlin (ND)51
Sacred Heart44
at  JamestownFINAL
New Richland-H-E-G Tournament
St. Charles58
New Richland-H-E-G71
at  New RichlandFINAL
Park Center Invitational
Minnetonka71
Park Center70
at  Brooklyn ParkFINAL
Mound Westonka Invitational
Fridley64
Mound Westonka69
at  MoundFINAL
Tartan51
St. Anthony Village35
at  St. Anthony VillageFINAL
St. Agnes Tournament
West Lutheran45
St. Agnes49
at  St. AgnesF/2OT
STMA Tournament
Edina46
St. Michael-Albertville50
at  St. Michael-AlbertvilleF/OT
Spring Grove74
LeRoy-Ostrander31
at  LeRoyFINAL
Esko Tournament
Heritage Christian52
Esko56
at  EskoFINAL
Northland25
Laporte49
at  LaporteFINAL
Windom Tournament
Heron Lake-Okabena34
Windom Area77
at  WindomFINAL
St. James Tournament
Madelia41
St. James Area43
at  St. JamesFINAL
Rochester Rotary Tournament
Chaska42
Lakeville North57
at  Rochester Civic CenterFINAL
Roseville Tournament
Lakeville South41
Roseville53
at  RosevilleFINAL
St. Olaf Invitational
Beaver Dam (WI)61
Northfield48
at  St. OlafFINAL
January Specials
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com