Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (G) Scores for Wednesday, December 27, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Hendricks30
Arlington (SD)25
at Arlington, SDFINAL
Marshall Tournament
Springfield44
Minneota41
at  Southwest MN StateFINAL
Marshall Tournament
Lac qui Parle Valley71
St. Clair49
at  Southwest MN StateFINAL
St. Cloud Tech Tournament
Bloomington Kennedy52
St. Cloud Tech32
at  St. Cloud TechFINAL
Nicollet/Loyola Invitational
Buffalo Lake-Hector-Stewart23
Cleveland66
at  NicolletFINAL
Cloquet Tournament
Northwestern (WI)93
Fond du Lac Ojibwe20
at  CloquetFINAL
Mounds Park Academy Tournament
St. Croix Prep69
St. Paul Humboldt49
at  Mounds Park AcademyFINAL
Walker-Hackensack-Akeley Invite
Menahga80
Red Lake Falls54
at  WalkerFINAL
Winona State Tournament
Waseca60
Winona Cotter49
at  Winona StateFINAL
Perham Tournament
Roseau85
Holdingford65
at  PerhamFINAL
Glencoe-Silver Lake Tournament
BOLD58
Concordia Academy62
at  GlencoeFINAL
Marshall Tournament
Marshall57
Mankato West60
at  Southwest MN StateFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted Tournament
Holy Family Catholic46
Stewartville43
at  Howard LakeFINAL
St. Cloud Tech Tournament
Sartell-St. Stephen25
Mahtomedi47
at  St. Cloud TechFINAL
Mounds Park Academy Tournament
Hope Academy33
Mounds Park Academy62
at  Mounds Park AcademyFINAL
Redwood Valley Tournament
Sibley East43
Dawson-Boyd54
at  Redwood FallsFINAL
Isle Tournament
Cherry65
Isle53
at  IsleFINAL
Marshall Tournament
Worthington49
Minnewaska Area64
at  Southwest MN StateFINAL
Walker-Hackensack-Akeley Invite
Sebeka58
Walker-Hackensack-Akeley77
at  WalkerFINAL
Irondale Tournament
Tartan64
Bloomington Jefferson52
at  IrondaleFINAL
St. Cloud Tech Tournament
Sauk Rapids-Rice66
Pine City65
at  St. Cloud TechFINAL
Perham Tournament
Sauk Centre75
Perham54
at  PerhamFINAL
Pequot Lakes Tournament
South Ridge42
Barnesville78
at  Pequot LakesFINAL
Montevideo Tournament
Central MN Christian52
Ortonville63
at  MontevideoFINAL
Aitkin Tournament
Onamia34
Aitkin78
at  AitkinFINAL
Summit (SD)55
Canby35
at BrookingsFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted Tournament
Waterville-Elysian-Morristown67
Howard Lake-Waverly-Winsted68
at  Howard LakeF/OT
Annandale Tournament
St. Paul Como Park84
St. Croix Lutheran77
at  AnnandaleF/OT
Winona State Tournament
Winona63
Kasson-Mantorville67
at  Winona StateFINAL
Ely Tournament
Northeast Range36
Wrenshall48
at  ElyFINAL
Mountain Iron-Buhl Tournament
Cromwell-Wright42
Bigfork76
at  Mountain IronFINAL
Willmar Tournament
New London-Spicer51
Minnehaha Academy62
at  WillmarFINAL
Hayfield Tournament
Tri-City United55
Lyle/Austin Pacelli76
at  HayfieldFINAL
Bemidji Invitational
Detroit Lakes30
Park of Cottage Grove65
at  BemidjiFINAL
Kimball Tournament
Rockford47
MACCRAY20
at  KimballFINAL
Glencoe-Silver Lake Tournament
Maple Lake53
Glencoe-Silver Lake48
at  GlencoeFINAL
Isle Tournament
Carlton37
Spectrum65
at  IsleFINAL
Alexandria Tournament
Owatonna64
Buffalo69
at  AlexandriaFINAL
Marshall Tournament
Russell-Tyler-Ruthton61
Upsala49
at  Southwest MN StateFINAL
Randolph Tournament
Cannon Falls44
Triton58
at  RandolphFINAL
Cloquet Tournament
Blake59
Cloquet60
at  CloquetFINAL
Irondale Tournament
Duluth East26
Irondale58
at  IrondaleFINAL
St. Cloud Tech Tournament
Rocori30
Totino-Grace78
at  St. Cloud TechFINAL
Redwood Valley Tournament
Lakeview38
Redwood Valley72
at  Redwood FallsFINAL
Pequot Lakes Tournament
Mora40
Pequot Lakes67
at  Pequot LakesFINAL
Montevideo Tournament
Renville County West43
Montevideo76
at  MontevideoFINAL
Aitkin Tournament
Deer River80
Foley62
at  AitkinFINAL
Annandale Tournament
Crosby-Ironton37
Annandale53
at  AnnandaleFINAL
Nicollet/Loyola Invitational
New Ulm Cathedral44
Nicollet/Loyola54
at  NicolletFINAL
Stillwater Area88
Cambridge-Isanti60
at  CambridgeFINAL
Mountain Iron-Buhl Tournament
Pine River-Backus62
Mountain Iron-Buhl70
at  Mountain IronFINAL
Ely Tournament
Lake of the Woods38
Ely50
at  ElyFINAL
Willmar Tournament
Albany40
Willmar45
at  WillmarFINAL
Hayfield Tournament
Kenyon-Wanamingo59
Hayfield86
at  HayfieldFINAL
Alexandria Tournament
Coon Rapids49
Alexandria45
at  AlexandriaFINAL
Kimball Tournament
Swanville46
Kimball Area64
at  KimballFINAL
Bemidji Invitational
North St. Paul43
Bemidji82
at  BemidjiFINAL
Randolph Tournament
Trinity School40
Randolph73
at  RandolphFINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com