Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Otter Express
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (B) Scores for Wednesday, March 7, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class A - Section 7 Boys Basketball
Bigfork (2-6)75
Deer River (2-3)71
at  ColeraineFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Floodwood (1-5)58
Carlton (1-4)84
at  EskoFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Fond du Lac Ojibwe (1-6)63
Silver Bay (1-3)66
at  ProctorFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Nashwauk-Keewatin (2-5)56
Chisholm (2-4)48
at  HibbingFINAL
Class A - Section 1 Boys Basketball
Spring Grove (2)60
Goodhue (10)42
at  Rochester Civic CenterFINAL
Class AA - Section 1 Boys Basketball
Stewartville (7)45
Lake City (2)53
at  Rochester Civic CenterFINAL
Class AAA - Section 2 Boys Basketball
Hutchinson (8)34
Mankato East (1)95
at  Mankato EastFINAL
Class AAA - Section 2 Boys Basketball
Worthington (5)38
Mankato West (4)54
at  Mankato WestFINAL
Class AAA - Section 2 Boys Basketball
New Ulm (7)41
Marshall (2)72
at  MarshallFINAL
Class AAA - Section 2 Boys Basketball
Faribault (6)41
Waseca (3)73
at  WasecaFINAL
Class AAA - Section 4 Boys Basketball
St. Anthony Village (6)34
Totino-Grace (3)62
at  Totino-GraceFINAL
Class AAA - Section 4 Boys Basketball
St. Paul Como Park (7)58
Mahtomedi (2)81
at  MahtomediFINAL
Class AAA - Section 4 Boys Basketball
St. Paul Johnson (5)68
Fridley (4)86
at  FridleyFINAL
Class AAA - Section 4 Boys Basketball
Hill-Murray (8)67
Columbia Heights (1)89
at  Columbia HeightsFINAL
Class A - Section 6 Boys Basketball
Clinton-Graceville-Beardsley (S10)39
Underwood (S7)36
at  UnderwoodFINAL
Class A - Section 6 Boys Basketball
Wheaton/Herman-Norcross (S9)50
Ashby (S8)60
at  AshbyFINAL
Class AAA - Section 1 Boys Basketball
Red Wing (6)69
Simley (3)94
at  SimleyFINAL
Class AAA - Section 1 Boys Basketball
Albert Lea (7)38
Northfield (2)94
at  NorthfieldFINAL
Class AAA - Section 1 Boys Basketball
Kasson-Mantorville (5)75
Winona (4)72
at  WinonaFINAL
Class AAAA - Section 7 Boys Basketball
Anoka (6)63
Blaine (3)72
at  BlaineFINAL
Class AAAA - Section 7 Boys Basketball
Duluth East (7)50
Cambridge-Isanti (2)72
at  CambridgeFINAL
Class AAAA - Section 7 Boys Basketball
Coon Rapids (5)53
Andover (4)51
at  AndoverFINAL
Class AAAA - Section 7 Boys Basketball
St. Francis (8)62
Forest Lake (1)72
at  Forest LakeFINAL
Class AAAA - Section 5 Boys Basketball
Irondale (6)60
Osseo (3)74
at  OsseoFINAL
Class AAAA - Section 5 Boys Basketball
Centennial (7)78
Champlin Park (2)81
at  Champlin ParkFINAL
Class AAAA - Section 5 Boys Basketball
Spring Lake Park (5)56
Roseville (4)54
at  RosevilleFINAL
Class AAAA - Section 5 Boys Basketball
Mounds View (8)64
Park Center (1)85
at  Brooklyn ParkFINAL
Class AAAA - Section 4 Boys Basketball
White Bear Lake (6)46
Woodbury (3)56
at  WoodburyFINAL
Class AAAA - Section 4 Boys Basketball
St. Paul Central (7)66
East Ridge (2)68
at  East RidgeFINAL
Class AAAA - Section 4 Boys Basketball
Tartan (5)47
North St. Paul (4)49
at  North St. PaulFINAL
Class AAAA - Section 4 Boys Basketball
Stillwater Area (8)34
Cretin-Derham Hall (1)63
at  Cretin-Derham HallFINAL
Class AAAA - Section 2 Boys Basketball
Shakopee (6)58
Edina (3)77
at  EdinaFINAL
Class AAAA - Section 2 Boys Basketball
Bloomington Jefferson (7)57
Prior Lake (2)64
at  Prior LakeFINAL
Class AAAA - Section 2 Boys Basketball
Minnetonka (5)56
Chaska (4)63
at  ChaskaFINAL
Class AAAA - Section 2 Boys Basketball
Chanhassen (8)55
Eden Prairie (1)87
at  Eden PrairieFINAL
Class AAAA - Section 1 Boys Basketball
New Prague (6)48
Owatonna (3)56
at  OwatonnaFINAL
Class AAAA - Section 1 Boys Basketball
Rochester Mayo (7)59
Rochester John Marshall (2)67
at  Rochester John MarshallFINAL
Class AAAA - Section 1 Boys Basketball
Farmington (5)47
Lakeville South (4)58
at  Lakeville SouthFINAL
Class AAAA - Section 1 Boys Basketball
Rochester Century (8)47
Lakeville North (1)92
at  Lakeville NorthFINAL
Class A - Section 4 Boys Basketball
Community of Peace Academy (14)58
Hope Academy (11)57
at  Hope AcademyFINAL
Class A - Section 4 Boys Basketball
Legacy Christian (15)67
Calvin Christian (10)59
at  Calvin ChristianFINAL
Class A - Section 4 Boys Basketball
Minnesota Transitions Charter (16)71
Groves Academy (9)54
at  Groves AcademyFINAL
Class AAA - Section 6 Boys Basketball
Minneapolis Roosevelt (6)58
Robbinsdale Cooper (3)81
at  Robbinsdale CooperFINAL
Class AAA - Section 6 Boys Basketball
Mound Westonka (7)39
Orono (2)64
at  OronoFINAL
Class AAA - Section 6 Boys Basketball
Benilde-St. Margaret's (5)48
Waconia (4)41
at  WaconiaFINAL
Class AAA - Section 6 Boys Basketball
Minneapolis Henry (8)55
DeLaSalle (1)94
at  DeLaSalleFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Mountain Iron-Buhl (2-7)44
Ely (2-2)74
at  ColeraineFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
South Ridge (1-8)72
Wrenshall (1-1)92
at  EskoFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Cook County (1-7)50
Lakeview Christian (1-2)77
at  ProctorFINAL
Class A - Section 7 Boys Basketball
Littlefork-Big Falls (S9)36
North Woods (S1)136
at  HibbingFINAL
Class A - Section 1 Boys Basketball
Wabasha-Kellogg (3)61
Lyle/Austin Pacelli (11)73
at  Rochester Civic CenterFINAL
Class AA - Section 1 Boys Basketball
Zumbrota-Mazeppa (6)36
Byron (3)41
at  Rochester Civic CenterFINAL
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com