Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Companion Animal Hospital
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (B) Scores for Saturday, March 3, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Academy for Sciences & Ag73
Hiawatha Collegiate25
at TBAFINAL
TCAC Tournament - Div II
Groves Academy (6)72
MN Academy for the Deaf (5)78
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Canby (N8)49
Minneota (N1)78
at  MontevideoFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Fulda (S8)58
Russell-Tyler-Ruthton (S1)76
at  WorthingtonFINAL
TCAC Tournament - Div I
Hope Academy (7)54
St. Paul Prep/HSRA (4)60
at  Cristo Rey JesuitFINAL
TCAC Tournament - Div II
Liberty Classical Academy (4)29
Christian Life Academy (2)43
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Lac qui Parle Valley (N5)61
Renville County West (N4)71
at  MontevideoFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Red Rock Central (S5)40
Murray County Central (S4)46
at  WorthingtonFINAL
Twin Cities Championship
Minneapolis North84
St. Paul Johnson58
at  JohnsonFINAL
TCAC Tournament - Div II
Learning for Leadership (3)54
Nova Classical Academy (1)74
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Central MN Christian (N7)51
Dawson-Boyd (N2)62
at  MontevideoFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Hills-Beaver Creek (S7)74
Westbrook-Walnut Grove (S2)95
at  WorthingtonFINAL
TCAC Tournament - Div I
Prairie Seeds Academy (3)85
Cristo Rey Jesuit (1)79
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (N6)49
Lakeview (N3)62
at  MontevideoFINAL
Class A - Section 3 Boys Basketball
Adrian (S6)56
Southwest MN Christian (S3)74
at  WorthingtonFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Paynesville Area (N6)64
Redwood Valley (N3)81
at  Redwood FallsFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Montevideo (N7)48
New London-Spicer (N2)82
at  New LondonFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Atwater-Cosmos-Grove City (N5)44
Morris Area/Chokio-Alberta (N4)89
at  MorrisFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Benson (N8)22
Minnewaska Area (N1)65
at  GlenwoodFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Martin County West (S6)64
Jackson County Central (S3)77
at  JacksonFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
St. James Area (S7)45
Pipestone Area (S2)69
at  PipestoneFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Luverne (S5)61
Windom Area (S4)73
at  WindomFINAL
Class AA - Section 3 Boys Basketball
Tracy-Milroy-Balaton (S8)39
Fairmont (S1)55
at  FairmontFINAL
Sauk Centre41
St. Cloud Cathedral67
at  St. Cloud CathedralFINAL
Find Your Drive
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com