Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Minnesota National Bank
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (B) Scores for Wednesday, December 27, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Trinity School Tournament
Bloomington Kennedy86
St. Paul Prep/HSRA48
at  Trinity SchoolFINAL
Aitkin Tournament
Foley50
Greenway51
at  AitkinFINAL
Calvin Christian Tournament
West Lutheran80
Hiawatha Collegiate27
at  Calvin ChristianFINAL
Mesabi East Invitational
Lakeview Christian73
Two Harbors64
at  AuroraFINAL
Crookston56
Roseau73
at  RoseauFINAL
Pequot Lakes Tournament
Hermantown68
Barnesville48
at  Pequot LakesFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Watertown-Mayer60
Holdingford53
at  St. Cloud CathedralFINAL
Aitkin Tournament
Pierz48
Aitkin47
at  AitkinF/OT
Calvin Christian Tournament
Liberty Classical Academy48
Minnesota Transitions Charter52
at  Calvin ChristianFINAL
Bethel Tournament #1
Bloomington Jefferson58
St. Paul Central52
at  BethelFINAL
Nicollet Invitational
Buffalo Lake-Hector-Stewart65
Janesville-Waldorf-Pemberton68
at  NicolletFINAL
Trinity School Tournament
St. Paul Harding65
St. Agnes61
at  Trinity SchoolFINAL
Cloquet Tournament
Pine City74
Duluth Denfeld77
at  CloquetFINAL
Mesabi East Invitational
Eveleth-Gilbert61
Mesabi East57
at  AuroraFINAL
Brainerd63
Elk River61
at  Elk RiverFINAL
Hayfield Tournament
Lyle/Austin Pacelli28
Bethlehem Academy64
at  HayfieldFINAL
Pequot Lakes Tournament
Mora40
Pequot Lakes69
at  Pequot LakesFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Concordia Academy54
Melrose67
at  St. Cloud CathedralFINAL
Perham Tournament
Morris Area/Chokio-Alberta50
Annandale57
at  PerhamFINAL
Park Rapids Area Tournament
Menahga59
Cass Lake-Bena88
at  Park RapidsFINAL
Winona State Tournament
Holmen (WI)63
Kasson-Mantorville49
at  Winona StateFINAL
Sauk Rapids-Rice Invitational
Detroit Lakes49
Zimmerman51
at  Sauk RapidsFINAL
Grand Rapids Invitational
Proctor91
Richfield58
at  Grand RapidsFINAL
Glencoe-Silver Lake Tournament
Holy Family Catholic73
Belle Plaine50
at  GlencoeFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted Tournament
Waterville-Elysian-Morristown37
Dassel-Cokato43
at  Howard LakeFINAL
Calvin Christian Tournament
Learning for Leadership81
Academy for Sciences & Ag49
at  Calvin ChristianFINAL
Hayfield Tournament
Zumbrota-Mazeppa68
Hayfield28
at  HayfieldFINAL
Cloquet Tournament
Cromwell-Wright58
Cloquet90
at  CloquetFINAL
Redwood Valley Tournament
Martin County West53
Lakeview56
at  Redwood FallsFINAL
St. Thomas Academy Tournament
Waconia68
Holy Angels51
at  St. Thomas UniversityFINAL
Bethel Tournament #1
Mounds View64
Maranatha Christian68
at  BethelF/OT
Mounds Park Academy Tournament
Spectrum86
Math and Science Academy12
at  Mounds Park AcademyFINAL
Owatonna Tournament
Burnsville84
Chisago Lakes Area58
at  OwatonnaFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Litchfield53
Mandan (ND)71
at  St. Cloud CathedralFINAL
Nicollet Invitational
New Ulm Cathedral85
Nicollet90
at  NicolletFINAL
Trinity School Tournament
St. Paul Washington45
Cristo Rey Jesuit72
at  Trinity SchoolFINAL
Minneapolis North Tournament
Brooklyn Center70
Cleveland44
at  Minneapolis NorthFINAL
Sauk Rapids-Rice Invitational
Sauk Rapids-Rice62
Becker55
at  Sauk RapidsFINAL
Bethel Tournament #2
Eagan57
St. Louis Park71
at  BethelFINAL
Mountain Lake Area Invitational
Tri-City United42
Mountain Lake Area65
at  Mountain LakeFINAL
Grand Meadow Invitational
LeRoy-Ostrander48
Goodhue34
at  Grand MeadowFINAL
Eden Prairie Invitational
Shakopee66
Edina74
at  Eden PrairieFINAL
Calvin Christian Tournament
Chesterton Academy49
Calvin Christian78
at  Calvin ChristianFINAL
Bethany Lutheran Tournament
Minnesota Valley Lutheran70
Lake Crystal-Wellcome Memorial42
at  Bethany LutheranFINAL
St. Thomas Academy Tournament
Wayzata60
Maple Grove52
at  St. Thomas UniversityFINAL
Perham Tournament
Anoka49
Perham72
at  PerhamFINAL
Park Rapids Area Tournament
Mahnomen/Waubun57
Park Rapids Area42
at  Park RapidsFINAL
Bethany Lutheran Tournament
Fairmont54
St. Clair51
at  Bethany LutheranFINAL
Owatonna Tournament
Minnetonka68
Owatonna64
at  OwatonnaFINAL
St. Cloud Cathedral Tournament
Braham40
St. Cloud Cathedral86
at  St. Cloud CathedralFINAL
Mounds Park Academy Tournament
Nova Classical Academy55
Mounds Park Academy63
at  Mounds Park AcademyFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted Tournament
Legacy Christian36
Howard Lake-Waverly-Winsted67
at  Howard LakeFINAL
Trinity School Tournament
Minneapolis Edison47
Trinity School57
at  Trinity SchoolFINAL
Minneapolis North Tournament
Minneapolis North80
at  Minneapolis NorthFINAL
Winona State Tournament
Waseca69
Winona54
at  Winona StateFINAL
Eden Prairie Invitational
Chaska62
Eden Prairie74
at  Eden PrairieFINAL
Grand Rapids Invitational
Park of Cottage Grove78
Grand Rapids61
at  Grand RapidsFINAL
Grand Meadow Invitational
Alden-Conger41
Grand Meadow59
at  Grand MeadowFINAL
Bethel Tournament #2
Totino-Grace67
Roseville62
at  BethelFINAL
Glencoe-Silver Lake Tournament
Lester Prairie/Holy Trinity56
Glencoe-Silver Lake72
at  GlencoeFINAL
Redwood Valley Tournament
Benson50
Redwood Valley67
at  Redwood FallsFINAL
St. Thomas Academy Tournament
St. Thomas Academy77
Hopkins84
at  St. Thomas UniversityFINAL
Bethany Lutheran Tournament
St. Croix Lutheran70
New Richland-H-E-G52
at  Bethany LutheranFINAL
Bethany Lutheran Tournament
Maple River72
LeSueur-Henderson50
at  Bethany LutheranFINAL
Limited Time Offer
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com