Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Basketball (B) Scores for Thursday, December 21, 2017
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Lake of the Woods40
Ely108
at  ElyFINAL
Augsburg Tournament
Minnehaha Academy82
Mayer Lutheran69
at  AugsburgFINAL
Augsburg Tournament
St. Paul Johnson58
Fridley66
at  AugsburgFINAL
Cannon Falls44
Goodhue56
at  GoodhueFINAL
Sebeka Tournament
Fond du Lac Ojibwe67
Swanville89
at  SebekaFINAL
Grand Forks Red River (ND)71
Moorhead83
at  MoorheadFINAL
Augsburg Tournament
Eastview65
Minneapolis Southwest42
at  AugsburgFINAL
Joe Hutton Classic
Walden Grove (AZ)79
Breck81
at  HamlineFINAL
Adrian Tournament
Russell-Tyler-Ruthton63
Wabasso38
at  AdrianFINAL
Sauk Rapids-Rice48
Waconia45
at  WaconiaFINAL
Glencoe-Silver Lake51
Howard Lake-Waverly-Winsted62
at  Howard LakeFINAL
Anoka49
Andover51
at  AndoverFINAL
Park Center65
Edina60
at  EdinaFINAL
Robbinsdale Armstrong77
Irondale59
at  IrondaleFINAL
Coon Rapids76
Blaine69
at  BlaineFINAL
Centennial37
Champlin Park76
at  Champlin ParkFINAL
Spring Lake Park65
Maple Grove61
at  Maple GroveFINAL
Benson35
New London-Spicer74
at  New LondonFINAL
Lakeville North86
Eden Prairie80
at  Eden PrairieF/OT
Holy Family Catholic60
Annandale51
at  AnnandaleFINAL
Rochester Mayo52
New Prague71
at  New PragueFINAL
East Ridge68
Lakeville South61
at  Lakeville SouthFINAL
Shakopee79
Chanhassen76
at  ChanhassenFINAL
Community Christian63
at -1FINAL
Buffalo46
Chaska66
at  ChaskaFINAL
Henry Sibley70
St. Paul Harding62
at  HardingFINAL
St. Paul Highland Park80
Richfield75
at  RichfieldFINAL
Roseville69
St. Paul Central66
at  CentralFINAL
St. Paul Como Park54
Minneapolis North95
at  Minneapolis NorthFINAL
St. Paul Washington63
New Life Academy79
at  New Life AcademyFINAL
High School for the Recording Arts46
Rockford88
at  RockfordFINAL
North Lakes Academy36
Avail Academy62
at  Avail AcademyFINAL
Trinity School53
Minneapolis Washburn61
at  Minneapolis WashburnFINAL
Lincoln International55
Lester Prairie/Holy Trinity96
at  Lester PrairieFINAL
CHOF69
Minneapolis Edison49
at  Minneapolis EdisonFINAL
Battle Lake46
Parkers Prairie60
at  Parkers PrairieFINAL
Alexandria47
Fergus Falls54
at  Fergus FallsFINAL
Ashby61
Rothsay46
at  RothsayFINAL
Hillcrest Lutheran Academy36
Underwood42
at  UnderwoodFINAL
St. Cloud Apollo74
Willmar101
at  WillmarFINAL
Brainerd64
Sartell-St. Stephen50
at  SartellFINAL
Rocori47
St. Cloud Tech67
at  St. Cloud TechFINAL
Paynesville Area59
Long Prairie-Grey Eagle57
at  Long PrairieFINAL
Pierz57
Crosby-Ironton51
at  CrosbyFINAL
Eden Valley-Watkins45
Belgrade-Brooten-Elrosa29
at  BrootenFINAL
Maple Lake69
Kimball Area62
at  KimballFINAL
Delano75
Big Lake57
at  Big LakeFINAL
Redwood Valley71
Minnewaska Area68
at  GlenwoodFINAL
Waseca98
St. James Area42
at  St. JamesFINAL
Luverne44
Jackson County Central72
at  JacksonFINAL
Kenyon-Wanamingo48
Medford50
at  MedfordFINAL
Triton64
Hayfield57
at  HayfieldFINAL
Albert Lea55
Kasson-Mantorville73
at  KassonFINAL
Duluth East55
Duluth Denfeld57
at  Duluth DenfeldFINAL
Virginia62
Proctor65
at  ProctorFINAL
Madelia32
St. Clair60
at  St. ClairFINAL
Alden-Conger31
Nicollet68
at  NicolletFINAL
Martin County West61
Janesville-Waldorf-Pemberton54
at  JanesvilleFINAL
Mankato Loyola50
United South Central52
at  WellsFINAL
Zimmerman58
St. Francis49
at  St. FrancisFINAL
Hill-Murray48
Chisago Lakes Area68
at  LindstromFINAL
Stillwater Area46
St. Michael-Albertville70
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
North St. Paul72
Woodbury78
at  WoodburyFINAL
Moose Lake-Willow River29
Esko57
at  EskoFINAL
Cook County83
South Ridge80
at  CulverF/OT
Mora82
Braham75
at  BrahamFINAL
Hinckley-Finlayson76
East Central57
at  FinlaysonFINAL
St. Cloud Cathedral81
Foley65
at  FoleyFINAL
Eveleth-Gilbert29
Hibbing83
at  HibbingFINAL
Bigfork58
International Falls82
at  International FallsFINAL
Learning for Leadership84
Hope Academy95
at  Hope AcademyFINAL
Silver Bay64
Lakeview Christian70
at  CottonFINAL
North Branch67
Hermantown81
at  HermantownFINAL
Hawley58
Verndale35
at  VerndaleFINAL
Breckenridge58
Pelican Rapids36
at  Pelican RapidsFINAL
Barnesville38
Perham46
at  PerhamFINAL
Crookston74
Dilworth-Glyndon-Felton83
at  GlyndonF/OT
Ortonville73
Hancock82
at  HancockFINAL
Fertile-Beltrami40
NCE/U-H56
at  Twin ValleyFINAL
Apple Valley95
Owatonna73
at  OwatonnaFINAL
Burnsville52
Tartan66
at  TartanFINAL
Caledonia94
Southland64
at  SouthlandFINAL
Rushford-Peterson47
Kingsland56
at  Spring ValleyFINAL
Plainview-Elgin-Millville66
Wabasha-Kellogg78
at  WabashaFINAL
St. Charles81
Lewiston-Altura57
at  LewistonFINAL
Fillmore Central60
Lyle/Austin Pacelli68
at  LyleFINAL
Sioux Falls Washington (SD)49
Marshall43
at  MarshallFINAL
Pipestone Area44
Lennox (SD)53
at FINAL
Fulda64
Worthington92
at  WorthingtonFINAL
Maple River48
Blue Earth Area46
at  Blue EarthFINAL
Cedar Mountain66
Windom Area67
at  WindomFINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial46
New Ulm71
at  New UlmFINAL
Tri-City United55
Zumbrota-Mazeppa63
at  ZumbrotaFINAL
Austin79
Winona66
at  WinonaFINAL
Mankato West43
Mankato East67
at  Mankato EastFINAL
Lac qui Parle Valley64
MACCRAY54
at  Clara CityFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg79
Renville County West58
at  RenvilleFINAL
Central MN Christian54
Dawson-Boyd64
at  DawsonFINAL
Yellow Medicine East41
Tracy-Milroy-Balaton33
at  TracyFINAL
Canby44
Lakeview69
at  CottonwoodFINAL
Park Rapids Area60
Wadena-Deer Creek49
at  WadenaFINAL
Laporte61
Menahga94
at  MenahgaFINAL
Upsala32
Bertha-Hewitt56
at  BerthaFINAL
Mountain Lake Area/Comfrey62
Murray County Central64
at  SlaytonFINAL
LeRoy-Ostrander58
Lanesboro51
at  LanesboroFINAL
Goodridge/Grygla43
Roseau74
at  RoseauFINAL
Badger/Greenbush-Middle River85
Clearbrook-Gonvick64
at  ClearbrookFINAL
Kittson County Central39
Stephen-Argyle64
at  StephenFINAL
Sacred Heart85
Climax/Fisher50
at  FisherFINAL
Red Lake County23
Mahnomen/Waubun68
at  MahnomenFINAL
Belle Plaine83
LeSueur-Henderson55
at  HendersonFINAL
Norwood-Young America34
Jordan80
at  JordanFINAL
New Ulm Cathedral75
Sibley East69
at  ArlingtonFINAL
Deer River72
Blackduck59
at  BlackduckFINAL
St. Paul Academy61
PACT Charter40
at  PACT CharterFINAL
Heritage Christian73
Cristo Rey Jesuit81
at  Cristo Rey JesuitFINAL
Cass Lake-Bena95
Red Lake62
at  Red LakeFINAL
Adrian Tournament
Red Rock Central67
Adrian61
at  AdrianFINAL
Pillager Tournament
Isle39
Royalton73
at  PillagerFINAL
Pillager Tournament
Pine River-Backus57
Pillager71
at  PillagerFINAL
Cambridge-Isanti58
Forest Lake84
at  Forest LakeFINAL
Mahtomedi65
White Bear Lake76
at  White Bear LakeFINAL
Sebeka Tournament
New York Mills43
Sebeka71
at  SebekaFINAL
Augsburg Tournament
Hopkins89
Schaeffer Academy43
at  AugsburgFINAL
Joe Hutton Classic
Orono64
Wayzata49
at  HamlineFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com