Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Minnesota National Bank
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Thursday, June 7, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AA - Section 8 Baseball
Wadena-Deer Creek (S3)5
Perham (S2)3
at  Park RapidsFINAL
Randolph1
Heritage Christian5
at  University of NorthwesternFINAL
Class A - Section 8 Baseball
Sacred Heart (W3)3
Fosston (E1)1
at  Bemidji StateFINAL
Class A - Section 4 Baseball
Randolph (2)5
Heritage Christian (1)7
at  University of NorthwesternFINAL
Class AA - Section 8 Baseball
Wadena-Deer Creek (S3)5
Dilworth-Glyndon-Felton (N1)6
at  Park RapidsFINAL
Class A - Section 6 Baseball
Belgrade-Brooten-Elrosa (S2)8
Parkers Prairie (S1)9
at  GlenwoodFINAL
Grand Rapids4
Chisago Lakes Area5
at  Wade StadiumFINAL
Class AA - Section 5 Baseball
Maple Lake (1)13
Glencoe-Silver Lake (3)3
at  GlencoeFINAL
Class A - Section 5 Baseball
Pine River-Backus (W4)3
Hinckley-Finlayson (E2)9
at  PierzFINAL
Class AA - Section 4 Baseball
New Life Academy (2)1
Minnehaha Academy (1)9
at  University of NorthwesternFINAL
Class A - Section 2 Baseball
Sleepy Eye (7)3
BOLD (1)2
at  MankatoFINAL
Class AA - Section 2 Baseball
Jordan (4)8
Belle Plaine (2)2
at  WatervilleFINAL
Class A - Section 3 Baseball
Wabasso (S1)5
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (N1)0
at  MilroyFINAL
Class AAA - Section 2 Baseball
Mankato West (3)1
New Ulm (1)2
at  New UlmF/11
Class AA - Section 6 Baseball
St. Cloud Cathedral (4)4
Pierz (3)3
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class AAA - Section 7 Baseball
Grand Rapids (6)11
Chisago Lakes Area (1)5
at  Wade StadiumFINAL
Paynesville Area3
Luverne7
at  MarshallFINAL
Esko1
Duluth Marshall4
at  Wade StadiumFINAL
New York Mills1
Parkers Prairie2
at  GlenwoodFINAL
Carlton4
South Ridge5
at  SuperiorFINAL
Class AAA - Section 4 Baseball
Mahtomedi (3)1
Fridley (1)0
at  CHS FieldFINAL
St. Michael-Albertville6
Brainerd10
at  Cold SpringF/8
Class AA - Section 3 Baseball
Luverne (S1)4
Paynesville Area (N1)7
at  MarshallFINAL
Class AA - Section 7 Baseball
Duluth Marshall (2-1)23
Esko (1-1)1
at  Wade StadiumF/5
Class A - Section 7 Baseball
Carlton (1-6)1
South Ridge (1-1)3
at  SuperiorFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
Brainerd (7)0
St. Michael-Albertville (1)10
at  Cold SpringF/5
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com