Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Janet Swenson - State Farm Insurance
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Tuesday, June 5, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AAA - Section 8 Baseball
Fergus Falls (4)1
Bemidji (2)5
at  St. John's UniversityFINAL
Class AAA - Section 8 Baseball
Little Falls (3)13
Bemidji (2)7
at  St. John's UniversityFINAL
Class A - Section 8 Baseball
Badger/Greenbush-Middle River (W2)7
Ada-Borup/Norman County West (W1)2
at  Bemidji StateFINAL
Class AA - Section 8 Baseball
Perham (S2)4
Park Rapids Area (N3)1
at  Park RapidsFINAL
Class AA - Section 8 Baseball
Frazee (S5)5
East Grand Forks (N2)2
at  Park RapidsFINAL
Class AA - Section 7 Baseball
Aitkin (1-3)1
Mora (1-2)4
at  SuperiorFINAL
Class A - Section 7 Baseball
Deer River (2-3)3
Ely (2-1)13
at  NashwaukFINAL
Class A - Section 6 Baseball
West Central Area (S3)4
Parkers Prairie (S1)7
at  GlenwoodFINAL
Class A - Section 6 Baseball
Pelican Rapids (N5)3
Border West (N3)6
at  GlenwoodFINAL
Class AAAA - Section 3 Baseball
Burnsville (7)0
Apple Valley (6)3
at  DundasFINAL
Class AA - Section 4 Baseball
St. Croix Lutheran (6)7
New Life Academy (2)9
at  New Life AcademyFINAL
Class AAA - Section 5 Baseball
St. Cloud Apollo (3)0
Rocori (2)7
at  St. John's UniversityFINAL
Class A - Section 8 Baseball
Badger/Greenbush-Middle River (W2)1
Fosston (E1)8
at  Bemidji StateFINAL
Class A - Section 4 Baseball
Mayer Lutheran (4)4
Heritage Christian (1)5
at  Heritage ChristianFINAL
Class AA - Section 8 Baseball
Wadena-Deer Creek (S3)1
Dilworth-Glyndon-Felton (N1)2
at  Park RapidsFINAL
Class AA - Section 8 Baseball
Frazee (S5)0
Perham (S2)12
at  Park RapidsFINAL
Class AA - Section 7 Baseball
Duluth Marshall (2-1)0
Esko (1-1)1
at  SuperiorFINAL
Class A - Section 7 Baseball
Carlton (1-6)3
South Ridge (1-1)2
at  NashwaukFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Andover (5)0
Forest Lake (2)10
at  PrincetonFINAL
Rochester Lourdes4
Caledonia3
at  Rochester MayoFINAL
Class A - Section 1 Baseball
Lyle/Austin Pacelli (W3)6
Rushford-Peterson (E1)7
at  Riverland CTCFINAL
Class A - Section 2 Baseball
Cleveland (8)2
Springfield (2)4
at  MankatoFINAL
Class AA - Section 2 Baseball
St. Peter (1)1
Waterville-Elysian-Morristown (5)2
at  WatervilleFINAL
Class AA - Section 6 Baseball
Pierz (3)2
Albany (1)0
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class A - Section 6 Baseball
Belgrade-Brooten-Elrosa (S2)4
New York Mills (N1)11
at  GlenwoodFINAL
Class A - Section 6 Baseball
Parkers Prairie (S1)9
Border West (N3)7
at  GlenwoodFINAL
Class AAA - Section 6 Baseball
Benilde-St. Margaret's (1)7
Waconia (5)6
at  WaconiaFINAL
Class AAAA - Section 4 Baseball
Roseville (3)6
Stillwater Area (1)8
at  CHS FieldFINAL
Winona7
Red Wing18
at  Red WingFINAL
Class AAAA - Section 1 Baseball
Farmington (6)0
Lakeville North (2)9
at  DundasFINAL
Monticello4
Rocori11
at  St. John's UniversityFINAL
Class AAA - Section 3 Baseball
Holy Angels (2)3
South St. Paul (1)5
at  Haddox FieldFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
Brainerd (7)6
Maple Grove (3)3
at  Cold SpringFINAL
Class A - Section 5 Baseball
Pine River-Backus (W4)7
Braham (E1)4
at  PierzFINAL
Class AA - Section 1 Baseball
Rochester Lourdes (W1)0
Caledonia (E1)7
at  Rochester MayoFINAL
Class AA - Section 5 Baseball
Litchfield (12)2
Glencoe-Silver Lake (3)6
at  GlencoeFINAL
Class AA - Section 3 Baseball
Pipestone Area (S2)1
Luverne (S1)2
at  MarshallFINAL
Class A - Section 3 Baseball
Lac qui Parle Valley (N2)4
Kerkhoven-Murdock-Sunburg (N1)5
at  Granite FallsF/8
Class AAA - Section 2 Baseball
Marshall (4)4
Mankato West (3)5
at  New UlmFINAL
Class AA - Section 7 Baseball
Duluth Marshall (2-1)2
Mora (1-2)0
at  SuperiorFINAL
Class AA - Section 6 Baseball
Pierz (3)2
Foley (2)0
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class A - Section 7 Baseball
Ely (2-1)4
South Ridge (1-1)5
at  NashwaukFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Anoka (3)7
Forest Lake (2)1
at  PrincetonFINAL
Class AAA - Section 1 Baseball
Austin (1)5
Red Wing (3)6
at  Red WingFINAL
Class A - Section 2 Baseball
Springfield (2)1
BOLD (1)6
at  MankatoFINAL
Class AA - Section 2 Baseball
Belle Plaine (2)7
Waterville-Elysian-Morristown (5)2
at  WatervilleFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com