Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Midwest Printing
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Friday, May 11, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Cook County7
Two Harbors1
at FINAL
Thief River Falls/Goodridge6
Detroit Lakes2
at  Detroit LakesFINAL
Legacy Christian5
Southwest Christian13
at FINAL
Thief River Falls/Goodridge1
Little Falls13
at  Detroit LakesFINAL
St. Paul Academy1
Breck0
at  BreckFINAL
Minneapolis Southwest11
Eastview10
at  EastviewF/9
Ely6
Pequot Lakes13
at FINAL
Fergus Falls0
Brainerd10
at  BrainerdFINAL
Milaca2
Mora12
at F/5
Mahnomen/Waubun0
Fertile-Beltrami10
at  FertileF/5
Mesabi East8
Carlton3
at FINAL
Pine City5
Moose Lake-Willow River10
at FINAL
Adrian0
Red Rock Central/W-WG2
at  LambertonFINAL
St. Paul Central9
St. Paul Harding1
at -1FINAL
St. Paul Washington0
St. Paul Highland Park14
at FINAL
St. Paul Como Park15
St. Paul Humboldt2
at -1FINAL
Benson3
Melrose9
at  FreeportFINAL
MInnewaska Tournament
Renville County West0
Minnewaska Area8
at  GlenwoodFINAL
Moorhead7
Hill-Murray2
at  Hill-MurrayFINAL
Roseau10
Warroad8
at FINAL
Sacred Heart9
Northern Freeze3
at  KarlstadFINAL
NCE/U-H5
Red Lake County4
at  Red Lake FallsF/8
Foley7
Osakis4
at FINAL
Upsala/Swanville Area6
St. John's Prep2
at FINAL
Ottertail Central5
Menahga0
at FINAL
Parkers Prairie5
Sebeka3
at NimrodFINAL
West Central Area24
Hillcrest Lutheran Academy0
at -1F/5
New York Mills12
Pillager5
at FINAL
St. Peter8
LeSueur-Henderson2
at  Gustavus AdolphusFINAL
Eden Valley-Watkins2
Annandale3
at FINAL
Kimball Area3
Dassel-Cokato6
at FINAL
Champlin Park10
Osseo1
at FINAL
Blaine5
Coon Rapids6
at F/8
Irondale3
Duluth East2
at FINAL
Andover1
Maple Grove8
at FINAL
Woodbury5
Hudson (WI)4
at FINAL
Stillwater Area11
Forest Lake2
at FINAL
Park of Cottage Grove3
Mounds View2
at FINAL
East Ridge2
Roseville7
at FINAL
Cretin-Derham Hall12
White Bear Lake1
at FINAL
Princeton4
Grand Rapids8
at FINAL
North Branch11
Cambridge-Isanti3
at FINAL
Win-E-Mac11
Bagley1
at FINAL
Fosston9
Blackduck3
at FINAL
Hermantown3
Esko4
at FINAL
Mayer Lutheran1
Glencoe-Silver Lake9
at FINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger7
Randolph9
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton3
Minneota12
at  MinneotaFINAL
Barnum6
Wrenshall7
at  WrenshallFINAL
McGregor/Cromwell6
Silver Bay11
at FINAL
Deer River2
Greenway10
at FINAL
Minneapolis South1
Fridley16
at FINAL
Minneapolis Roosevelt1
Columbia Heights6
at FINAL
Minneapolis Edison25
Minneapolis North3
at -1FINAL
Minneapolis Henry2
Maranatha Christian12
at F/6
Northome/Kelliher10
Walker-Hackensack-Akeley14
at FINAL
Cass Lake-Bena2
Nevis21
at FINAL
Chesterton Academy4
Academy for Sciences & Ag14
at -1FINAL
Blake9
Mounds Park Academy1
at FINAL
Floodwood1
Isle11
at F/5
Ogilvie4
Rush City6
at FINAL
East Central3
Braham13
at F/6
Eveleth-Gilbert0
Cloquet12
at F/5
Hutchinson5
Alexandria8
at  AlexandriaFINAL
Frazee3
Barnesville1
at  BarnesvilleFINAL
Little Falls10
Detroit Lakes0
at  Detroit LakesFINAL
Badger/Greenbush-Middle River2
Warroad8
at FINAL
Royalton6
Long Prairie-Grey Eagle1
at  Long PrairieFINAL
Ashby2
Ortonville3
at FINAL
Jordan1
Red Wing9
at FINAL
Rochester John Marshall0
Elk River4
at  Elk RiverFINAL
Fairmont2
Marshall5
at FINAL
Watertown-Mayer4
Norwood-Young America5
at  NorwoodFINAL
Sauk Centre3
Montevideo1
at FINAL
Stewartville11
Goodhue1
at  GoodhueF/5
Minneapolis Washburn0
Hopkins6
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg14
Lac qui Parle Valley2
at FINAL
Concordia Academy0
DeLaSalle10
at FINAL
North Lakes Academy5
Cristo Rey Jesuit8
at -1FINAL
St. Paul Academy0
Breck12
at FINAL
North Woods4
Cherry6
at FINAL
Robbinsdale Cooper7
Chaska4
at FINAL
West Marshall9
Fertile-Beltrami1
at  FertileFINAL
Fergus Falls7
Brainerd6
at  BrainerdFINAL
Willmar3
Sauk Rapids-Rice2
at  Sauk RapidsFINAL
Milaca2
Mora12
at FINAL
Adrian3
Red Rock Central/W-WG2
at  LambertonFINAL
St. Paul Central10
St. Paul Harding3
at -1FINAL
St. Paul Washington2
St. Paul Highland Park5
at FINAL
St. Paul Como Park6
St. Paul Humboldt5
at -1FINAL
Benson4
Melrose12
at  FreeportFINAL
MInnewaska Tournament
Perham7
St. Paul Johnson5
at  GlenwoodFINAL
Stillwater Area12
Forest Lake11
at FINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger0
Randolph9
at FINAL
Rocori7
Grand Rapids6
at FINAL
West Central Area23
Hillcrest Lutheran Academy1
at -1F/5
New Prague5
Burnsville3
at  Alimagnet ParkFINAL
Minnetonka8
Eden Prairie3
at FINAL
Edina11
Wayzata8
at FINAL
Rogers8
St. Cloud Tech4
at  St. Cloud - PutzFINAL
St. Cloud Apollo7
Sartell-St. Stephen2
at  SartellFINAL
Aitkin11
Crosby-Ironton3
at FINAL
Albany2
Pierz5
at FINAL
St. Francis4
Anoka5
at FINAL
Spring Lake Park13
Chisago Lakes Area1
at F/5
Becker4
Monticello7
at FINAL
Robbinsdale Cooper2
Chaska13
at FINAL
Bloomington Kennedy5
Richfield3
at  RichfieldFINAL
Holy Angels6
Minnehaha Academy5
at F/8
Onamia3
Hinckley-Finlayson2
at FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale11
Wadena-Deer Creek18
at  WadenaFINAL
St. Croix Lutheran0
St. Anthony Village10
at FINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com