Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Thursday, May 10, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Cretin-Derham Hall5
Woodbury2
at FINAL
Kittson County Central5
Win-E-Mac11
at  Win-E-MacFINAL
Minnesota Valley Lutheran1
Gibbon-Fairfax-Winthrop2
at FINAL
Park Rapids Area6
East Grand Forks5
at FINAL
Simley1
Mahtomedi2
at  MahtomediFINAL
Tartan3
Hill-Murray0
at  Hill-MurrayFINAL
South St. Paul1
Hastings5
at FINAL
Henry Sibley9
North St. Paul5
at  North St. PaulFINAL
Shakopee2
Apple Valley1
at  Apple ValleyFINAL
Lakeville South3
Burnsville1
at  Alimagnet ParkFINAL
Rosemount7
Eastview4
at  EastviewFINAL
Eagan1
Lakeville North9
at  Lakeville NorthFINAL
Buffalo1
Rogers2
at FINAL
Mound Westonka9
New London-Spicer6
at FINAL
Minnesota Valley Lutheran2
Gibbon-Fairfax-Winthrop0
at FINAL
St. Cloud Tech2
St. Cloud Apollo1
at  St. Cloud - PutzFINAL
Barnesville0
Perham5
at  PerhamFINAL
Frazee6
Hawley0
at FINAL
Dilworth-Glyndon-Felton11
Breckenridge1
at  BreckenridgeFINAL
Ashby5
Hancock6
at FINAL
Wadena-Deer Creek7
Pillager0
at  PillagerFINAL
New York Mills20
Menahga0
at FINAL
Winona2
Rochester Mayo12
at  Rochester MayoFINAL
Northfield8
Albert Lea9
at  Albert LeaFINAL
Mankato West5
Owatonna12
at  OwatonnaFINAL
Rochester Century7
Rochester John Marshall6
at  Rochester John MarshallFINAL
Faribault2
Mankato East3
at  Mankato EastFINAL
Windom Area12
St. James Area6
at -1FINAL
Paynesville Area9
Eden Valley-Watkins1
at  Eden ValleyFINAL
Holdingford7
Howard Lake-Waverly-Winsted0
at FINAL
Pierz14
Kimball Area7
at FINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa5
Maple Lake8
at FINAL
Spectrum5
Milaca6
at FINAL
Zimmerman8
Becker9
at FINAL
Lake Park-Audubon4
Mahnomen/Waubun5
at  WaubunFINAL
Litchfield2
Annandale3
at FINAL
Rockford13
Watertown-Mayer1
at  WatertownFINAL
Minnewaska Area10
Atwater-Cosmos-Grove City4
at FINAL
Dover-Eyota5
Rushford-Peterson7
at FINAL
Sibley East2
Mayer Lutheran8
at  Mayer LutheranFINAL
Tri-City United6
Jordan5
at  Jordan Mini MetFINAL
Norwood-Young America3
Belle Plaine5
at  Belle PlaineFINAL
Madelia1
Nicollet3
at FINAL
Mesabi East10
Moose Lake-Willow River7
at FINAL
Brandon/Evansville1
Ortonville2
at FINAL
Minneapolis South8
Minneapolis Henry0
at FINAL
Minneapolis Washburn2
Minneapolis Edison4
at FINAL
Minneapolis North3
Minneapolis Roosevelt8
at FINAL
Onamia5
Ogilvie3
at FINAL
East Central0
Pine City2
at F/5
Bemidji3
Moorhead8
at  MoorheadFINAL
Mountain Lake Area/Comfrey10
Heron Lake-Okabena/Fulda0
at  Heron LakeFINAL
Maranatha Christian1
St. Croix Prep11
at -1FINAL
Staples-Motley8
Detroit Lakes7
at FINAL
Park Rapids Area9
Crookston3
at  East Grand ForksFINAL
Kittson County Central3
Fosston2
at FINAL
Badger/Greenbush-Middle River9
Win-E-Mac1
at  Win-E-MacFINAL
Laporte2
Lake of the Woods12
at F/5
Red Lake County8
Roseau18
at FINAL
Osakis0
Sauk Centre2
at FINAL
Upsala/Swanville Area19
Bertha-Hewitt/Verndale11
at  BerthaFINAL
Waseca1
New Ulm9
at FINAL
Robbinsdale Armstrong2
Andover3
at FINAL
Centennial10
Anoka1
at FINAL
Elk River1
Irondale2
at FINAL
Blaine6
Maple Grove2
at FINAL
Osseo6
Spring Lake Park5
at FINAL
Park Center8
Totino-Grace2
at FINAL
Little Falls5
St. Cloud Cathedral0
at FINAL
Stillwater Area6
Mounds View0
at FINAL
Monticello9
Big Lake2
at FINAL
Chisago Lakes Area8
Cambridge-Isanti1
at FINAL
Princeton3
North Branch4
at FINAL
Bagley0
Ada-Borup/Norman County West10
at  AdaF/5
Fertile-Beltrami2
NCE/U-H7
at  UlenFINAL
Proctor3
Cloquet9
at FINAL
International Falls2
Duluth Denfeld7
at FINAL
Farmington0
Prior Lake3
at  Prior LakeFINAL
Orono9
Holy Family Catholic11
at FINAL
New Prague13
Waconia3
at FINAL
Delano10
Hutchinson0
at FINAL
Rochester Lourdes11
Zumbrota-Mazeppa1
at FINAL
Byron3
Hayfield6
at FINAL
Martin Luther/Gran-Hunt-EC2
Janesville-Waldorf-Pemberton1
at FINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial6
St. Clair3
at FINAL
Renville County West10
Central MN Christian3
at FINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg7
MACCRAY2
at FINAL
Dawson-Boyd10
Lakeview0
at FINAL
Tracy-Milroy-Balaton5
Canby3
at FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's0
New Ulm Cathedral10
at F/5
Buffalo Lake-Hector-Stewart6
Sleepy Eye9
at FINAL
Springfield7
Wabasso8
at FINAL
Cook County7
McGregor/Cromwell4
at FINAL
South Ridge22
Wrenshall6
at  WrenshallFINAL
Carlton0
Two Harbors13
at FINAL
Cherry1
Ely8
at FINAL
Hill City/Northland6
Deer River5
at FINAL
Chisholm7
Northeast Range0
at FINAL
Red Lake4
Walker-Hackensack-Akeley16
at FINAL
Cass Lake-Bena0
Blackduck10
at FINAL
West Lutheran6
Liberty Classical Academy2
at FINAL
Providence Academy11
Mounds Park Academy1
at FINAL
Rush City2
Braham5
at FINAL
North Woods19
Nashwauk-Keewatin5
at FINAL
Mountain Iron-Buhl11
Littlefork-Big Falls1
at FINAL
Pine River-Backus11
Northome/Kelliher1
at FINAL
Hermantown14
Ashland (WI)4
at  AshlandF/6
Holy Angels5
Bloomington Jefferson6
at  Dred Scott - BloomingtonFINAL
Nova Classical Academy2
Concordia Academy12
at -1FINAL
Worthington1
St. Peter11
at F/5
Schaeffer Academy11
Houston3
at FINAL
St. Paul Academy8
St. Paul Highland Park9
at F/9
Simley0
Mahtomedi1
at  MahtomediFINAL
Tartan3
Hill-Murray1
at  Hill-MurrayFINAL
South St. Paul0
Hastings4
at FINAL
Henry Sibley2
North St. Paul3
at  North St. PaulFINAL
St. Michael-Albertville13
Brainerd3
at  BrainerdFINAL
Alexandria6
Willmar4
at  WillmarFINAL
Parkers Prairie8
Browerville/Eagle Valley10
at  BrowervilleFINAL
Pipestone Area5
Marshall3
at FINAL
Shakopee5
Apple Valley2
at  Apple ValleyFINAL
Lakeville South1
Burnsville0
at  Alimagnet ParkFINAL
Rosemount1
Eastview5
at  EastviewFINAL
Eagan0
Lakeville North10
at  Lakeville NorthF/5
BOLD11
Benson1
at F/5
Melrose7
Morris Area/Chokio-Alberta3
at FINAL
Chatfield3
Lewiston-Altura0
at FINAL
Southland8
Caledonia1
at  CaledoniaFINAL
La Crescent9
Plainview-Elgin-Millville2
at FINAL
Fillmore Central3
St. Charles9
at FINAL
Triton2
Pine Island12
at F/5
Lake City9
Cannon Falls2
at FINAL
Blooming Prairie7
New Richland-H-E-G4
at FINAL
United South Central2
Maple River4
at FINAL
Medford0
Waterville-Elysian-Morristown1
at FINAL
Cleveland1
Martin County West4
at FINAL
Yellow Medicine East0
Lac qui Parle Valley4
at FINAL
Blue Earth Area1
Fairmont12
at FINAL
Buffalo3
Rogers8
at FINAL
Mound Westonka7
New London-Spicer4
at FINAL
New York Mills11
Menahga1
at FINAL
Rochester Century3
Rochester John Marshall1
at  Rochester John MarshallFINAL
St. Cloud Tech0
St. Cloud Apollo5
at  St. Cloud - PutzFINAL
Barnesville0
Perham8
at  PerhamFINAL
Frazee6
Hawley5
at FINAL
Dilworth-Glyndon-Felton3
Breckenridge0
at  BreckenridgeFINAL
Brandon/Evansville9
Ortonville3
at FINAL
Wadena-Deer Creek4
Pillager3
at  PillagerFINAL
Mankato West4
Owatonna5
at  OwatonnaFINAL
Faribault0
Mankato East8
at  Mankato EastFINAL
Winona9
Rochester Mayo10
at  Rochester MayoFINAL
Paynesville Area3
Eden Valley-Watkins2
at  Eden ValleyFINAL
Holdingford4
Howard Lake-Waverly-Winsted2
at FINAL
Pierz3
Kimball Area7
at FINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa0
Maple Lake8
at FINAL
Zimmerman0
Becker6
at FINAL
Lake Park-Audubon6
Mahnomen/Waubun4
at  WaubunFINAL
Litchfield8
Annandale7
at FINAL
Rockford9
Watertown-Mayer11
at  WatertownFINAL
Sibley East3
Mayer Lutheran10
at  Mayer LutheranFINAL
Tri-City United4
Jordan17
at  Jordan Mini MetFINAL
Norwood-Young America4
Belle Plaine3
at  Belle PlaineFINAL
Ashby7
Hancock8
at FINAL
Onamia4
Ogilvie3
at FINAL
East Central7
Pine City12
at F/5
Bemidji11
Moorhead2
at  MoorheadFINAL
Minnewaska Area7
Atwater-Cosmos-Grove City4
at FINAL
Mountain Lake Area/Comfrey8
Heron Lake-Okabena/Fulda1
at  Heron LakeFINAL
Windom Area5
St. James Area3
at -1FINAL
Madelia13
Nicollet6
at FINAL
Minneapolis South14
Minneapolis Henry6
at FINAL
Sartell-St. Stephen0
Rocori6
at  St. John's UniversityFINAL
Staples-Motley2
Detroit Lakes7
at FINAL
Waseca0
New Ulm10
at FINAL
Little Falls5
St. Cloud Cathedral0
at FINAL
Monticello9
Big Lake0
at FINAL
Chisago Lakes Area9
Cambridge-Isanti2
at FINAL
Farmington1
Prior Lake8
at  Prior LakeFINAL
New Prague11
Waconia1
at FINAL
Delano1
Hutchinson12
at FINAL
St. Louis Park1
Wayzata6
at FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's0
New Ulm Cathedral12
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart3
Sleepy Eye6
at F/5
Springfield13
Wabasso7
at FINAL
Crookston0
Sacred Heart6
at FINAL
Coon Rapids0
Champlin Park5
at FINAL
Foley1
Albany6
at RichmondFINAL
Eden Prairie6
Hopkins7
at FINAL
Virginia0
Hibbing3
at FINAL
Fridley2
Minneapolis Southwest10
at FINAL
Isle3
Hinckley-Finlayson13
at FINAL
Truck Month
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com