Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Monday, May 7, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Walker-Hackensack-Akeley15
Laporte1
at FINAL
Farmington9
Rosemount10
at  RosemountFINAL
Lakeville South6
Apple Valley7
at  Apple ValleyFINAL
Lakeville North4
Eastview5
at  EastviewFINAL
North St. Paul0
Tartan5
at  TartanFINAL
Simley1
Hill-Murray12
at  Hill-MurrayFINAL
Hastings4
Henry Sibley2
at  Henry SibleyFINAL
Mahtomedi9
St. Thomas Academy5
at  St. Thomas AcademyFINAL
Northome/Kelliher2
Blackduck21
at FINAL
Mora3
Foley9
at FINAL
Mankato Loyola10
Nicollet4
at FINAL
Sauk Rapids-Rice4
Big Lake6
at FINAL
Pelican Rapids1
Dilworth-Glyndon-Felton18
at  DilworthFINAL
Isle2
Upsala/Swanville Area10
at FINAL
Border West7
Brandon/Evansville4
at -1FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale8
Parkers Prairie10
at FINAL
Hancock10
Hillcrest Lutheran Academy2
at -1FINAL
Worthington2
Marshall13
at FINAL
Luverne15
Redwood Valley1
at FINAL
Albany13
Zimmerman1
at FINAL
St. Cloud Cathedral10
Becker2
at FINAL
Chisago Lakes Area5
Forest Lake10
at FINAL
Dover-Eyota3
Southland2
at FINAL
Mayer Lutheran3
LeSueur-Henderson1
at  LeSueurFINAL
Jordan3
Norwood-Young America4
at  NorwoodFINAL
Belle Plaine13
Tri-City United7
at  MontgomeryFINAL
Chanhassen4
Benilde-St. Margaret's3
at FINAL
Madelia8
Martin County West11
at WellcomeFINAL
New Ulm Cathedral1
Sleepy Eye2
at F/10
Ortonville4
West Central Area5
at  BarrettFINAL
St. Paul Central13
St. Paul Como Park3
at FINAL
St. Paul Harding4
St. Paul Humboldt9
at -1FINAL
St. Paul Washington2
St. Paul Johnson9
at FINAL
Nevis4
Pine River-Backus0
at FINAL
Braham12
Pine City6
at FINAL
Heritage Christian4
New Life Academy3
at FINAL
Grand Forks Red River (ND)6
East Grand Forks5
at FINAL
Browerville/Eagle Valley9
St. John's Prep1
at FINAL
Nova Classical Academy5
Trinity School6
at FINAL
West Lutheran0
PACT Charter7
at FINAL
Southwest Christian5
St. Croix Prep3
at -1FINAL
Eagan2
Shakopee7
at FINAL
Burnsville5
Prior Lake7
at  Prior LakeFINAL
South St. Paul7
Waconia6
at FINAL
West Marshall10
Kittson County Central16
at FINAL
Walker-Hackensack-Akeley18
Laporte2
at FINAL
Roseau10
Badger/Greenbush-Middle River11
at  GreenbushFINAL
Win-E-Mac16
Red Lake County2
at  Red Lake FallsFINAL
Sebeka2
Onamia6
at  BrainerdFINAL
St. James Area2
Mountain Lake Area/Comfrey14
at -1FINAL
Jackson County Central24
Heron Lake-Okabena/Fulda9
at  Heron LakeFINAL
Holdingford2
Belgrade-Brooten-Elrosa6
at  ElrosaFINAL
Edina16
Centennial9
at FINAL
Spring Lake Park5
Coon Rapids4
at FINAL
Totino-Grace14
Irondale7
at FINAL
St. Francis7
Park Center2
at FINAL
Cretin-Derham Hall11
Park of Cottage Grove1
at FINAL
Mounds View3
Stillwater Area5
at FINAL
East Ridge4
White Bear Lake3
at FINAL
Roseville4
Woodbury14
at F/5
Monticello9
Rogers2
at FINAL
Bagley3
Fosston9
at FINAL
Ada-Borup/Norman County West9
NCE/U-H1
at  UlenFINAL
Cloquet11
Ashland (WI)2
at  AshlandFINAL
Hermantown9
Duluth East4
at FINAL
Holy Family Catholic5
Rockford3
at FINAL
Lewiston-Altura2
Caledonia6
at  CaledoniaFINAL
Rushford-Peterson16
Mabel-Canton1
at F/5
Kenyon-Wanamingo1
Hayfield9
at FINAL
Pine Island4
Byron14
at FINAL
Stewartville0
Rochester Lourdes16
at  Mayo FieldFINAL
Goodhue4
Zumbrota-Mazeppa2
at FINAL
Triton9
Cannon Falls0
at FINAL
Lake City10
Kasson-Mantorville2
at FINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial8
Sibley East15
at  ArlingtonFINAL
Robbinsdale Cooper3
Bloomington Jefferson9
at  Dred Scott - BloomingtonFINAL
Bloomington Kennedy7
Chaska6
at FINAL
Canby0
Renville County West10
at FINAL
Lakeview7
Yellow Medicine East13
at FINAL
Dawson-Boyd8
Tracy-Milroy-Balaton6
at FINAL
Minneota19
Adrian20
at -1FINAL
Central MN Christian10
Russell-Tyler-Ruthton5
at FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's9
Minnesota Valley Lutheran10
at FINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop1
Springfield11
at FINAL
Wabasso16
Buffalo Lake-Hector-Stewart6
at FINAL
Ely12
Silver Bay0
at F/6
Carlton3
Cherry8
at FINAL
Virginia1
Eveleth-Gilbert11
at FINAL
Mountain Iron-Buhl0
International Falls11
at FINAL
Northeast Range5
Mesabi East15
at F/5
Holy Angels14
Concordia Academy0
at -1FINAL
St. Anthony Village5
Fridley8
at FINAL
St. Agnes15
Minneapolis Roosevelt4
at FINAL
Chesterton Academy3
Liberty Classical Academy6
at FINAL
Breck10
Mounds Park Academy2
at FINAL
St. Paul Academy1
Minnehaha Academy10
at FINAL
Blake7
Providence Academy4
at FINAL
Lake of the Woods15
Red Lake4
at F/5
North Woods12
Floodwood0
at FINAL
Annandale0
Maple Lake6
at FINAL
Duluth Marshall10
Two Harbors2
at FINAL
Minneapolis North0
Minneapolis Southwest14
at F/5
North St. Paul1
Tartan6
at  TartanFINAL
Simley1
Hill-Murray0
at  Hill-MurrayFINAL
Mahtomedi7
St. Thomas Academy0
at  St. Thomas AcademyFINAL
Farmington4
Rosemount8
at  RosemountFINAL
Hastings4
Henry Sibley6
at  Henry SibleyFINAL
Rochester John Marshall14
Austin7
at  AustinFINAL
Lakeville South7
Apple Valley1
at  Apple ValleyFINAL
Lakeville North2
Eastview8
at  EastviewFINAL
Blooming Prairie0
Waterville-Elysian-Morristown10
at F/6
United South Central8
Bethlehem Academy7
at -1FINAL
Cleveland2
Martin Luther/Gran-Hunt-EC5
at -1FINAL
Houston3
Onalaska Luther (WI)6
at FINAL
MACCRAY6
Lac qui Parle Valley11
at FINAL
Northome/Kelliher9
Blackduck10
at FINAL
Mora2
Foley10
at FINAL
Mankato Loyola11
Nicollet2
at FINAL
Pelican Rapids0
Dilworth-Glyndon-Felton5
at  DilworthFINAL
Bertha-Hewitt/Verndale3
Parkers Prairie18
at FINAL
Hancock6
Hillcrest Lutheran Academy3
at -1FINAL
Luverne18
Redwood Valley4
at FINAL
Albany12
Zimmerman2
at FINAL
St. Cloud Cathedral5
Becker1
at F/6
Chatfield3
GMLOK2
at  Spring ValleyFINAL
Mayer Lutheran7
LeSueur-Henderson10
at  LeSueurFINAL
Jordan2
Norwood-Young America3
at  NorwoodFINAL
Belle Plaine8
Tri-City United2
at  MontgomeryFINAL
Chanhassen16
Benilde-St. Margaret's5
at FINAL
New Ulm Cathedral0
Sleepy Eye8
at F/5
Border West8
Brandon/Evansville4
at -1FINAL
Ortonville10
West Central Area11
at  BarrettFINAL
St. Paul Central4
St. Paul Como Park3
at FINAL
St. Paul Harding10
St. Paul Humboldt0
at -1FINAL
St. Paul Washington0
St. Paul Johnson20
at FINAL
Nevis10
Pine River-Backus3
at FINAL
Robbinsdale Cooper1
Bloomington Jefferson5
at  Dred Scott - BloomingtonFINAL
Browerville/Eagle Valley8
St. John's Prep3
at FINAL
West Lutheran2
PACT Charter10
at FINAL
Roseville10
Woodbury0
at FINAL
Staples-Motley1
Sebeka2
at  BrainerdFINAL
Burnsville3
Prior Lake5
at  Prior LakeFINAL
Eagan7
Shakopee4
at FINAL
La Crescent-Hokah3
La Crosse Logan (WI)4
at FINAL
Kenyon-Wanamingo5
Hayfield14
at FINAL
Pine Island6
Byron5
at FINAL
Stewartville0
Rochester Lourdes12
at  Mayo FieldFINAL
Goodhue0
Zumbrota-Mazeppa5
at FINAL
Triton4
Cannon Falls2
at FINAL
Lake City10
Kasson-Mantorville5
at FINAL
Bloomington Kennedy7
Chaska17
at FINAL
Sleepy Eye Saint Mary's9
Minnesota Valley Lutheran8
at FINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop9
Springfield13
at FINAL
Wabasso10
Buffalo Lake-Hector-Stewart2
at FINAL
Breck4
Mounds Park Academy5
at FINAL
Blake4
Providence Academy5
at FINAL
Holdingford5
Belgrade-Brooten-Elrosa9
at  ElrosaFINAL
Mankato East1
Mankato West6
at  Mankato WestFINAL
Champlin Park5
Anoka2
at FINAL
Osseo0
Hopkins11
at F/5
St. Louis Park5
Richfield0
at  RichfieldFINAL
Blooming Prairie4
Waterville-Elysian-Morristown2
at FINAL
St. Croix Lutheran0
DeLaSalle10
at FINAL
St. Peter3
New Ulm8
at FINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com