Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Northern Lakes Dental
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Tuesday, May 1, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Walker-Hackensack-Akeley0
Nevis10
at  LaporteFINAL
Greenway9
Eveleth-Gilbert8
at FINAL
St. Paul Academy7
Mounds Park Academy8
at FINAL
Fergus Falls2
St. Cloud Tech3
at  St. Cloud - FaberFINAL
Sauk Rapids-Rice3
Alexandria4
at  AlexandriaFINAL
St. Cloud Apollo10
Rocori7
at  Cold SpringFINAL
Brainerd4
Sartell-St. Stephen5
at  SartellFINAL
Breckenridge4
Frazee2
at -1FINAL
Pelican Rapids7
Hawley8
at FINAL
Aitkin7
Park Rapids Area8
at F/9
Pequot Lakes9
Staples-Motley3
at  StaplesFINAL
Crosby-Ironton4
Detroit Lakes7
at FINAL
Roseau8
Crookston3
at -1FINAL
Thief River Falls/Goodridge4
East Grand Forks9
at FINAL
Royalton1
Osakis5
at FINAL
Hillcrest Lutheran Academy2
Ortonville12
at FINAL
Rochester Mayo6
Albert Lea3
at  Albert LeaFINAL
Jackson County Central5
Pipestone Area1
at FINAL
Mahnomen/Waubun0
Win-E-Mac9
at  Win-E-MacFINAL
Annandale4
New London-Spicer2
at FINAL
Litchfield4
Glencoe-Silver Lake2
at FINAL
Watertown-Mayer4
Dassel-Cokato5
at FINAL
Winona Cotter6
Fillmore Central9
at FINAL
Lewiston-Altura0
Caledonia9
at  CaledoniaF/5
Chatfield0
GMLOK2
at  Spring ValleyFINAL
Rushford-Peterson5
La Crescent-Hokah4
at -1FINAL
Wabasha-Kellogg0
Plainview-Elgin-Millville15
at FINAL
Dover-Eyota2
Southland4
at FINAL
Martin County West3
Nicollet4
at FINAL
Mankato Loyola11
Lake Crystal-Wellcome Memorial0
at FINAL
Silver Bay2
Moose Lake-Willow River4
at FINAL
Mountain Lake Area/Comfrey5
Edgerton/Southwest MN Christian7
at FINAL
Murray County Central6
Red Rock Central/W-WG5
at  LambertonFINAL
St. Croix Lutheran0
New Life Academy10
at F/5
Hancock8
West Central Area3
at  BarrettFINAL
Minneapolis South9
Minneapolis Edison5
at FINAL
Minneapolis Roosevelt0
Minneapolis Washburn27
at F/5
St. Paul Johnson0
St. Paul Como Park2
at FINAL
Hinckley-Finlayson18
East Central2
at F/6
Isle7
Onamia0
at FINAL
Warroad10
Bemidji20
at  Bemidji StateFINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda5
Adrian10
at -1FINAL
Roseville11
Hopkins1
at FINAL
Southwest Christian16
West Lutheran1
at FINAL
Maranatha Christian8
Legacy Christian18
at F/5
PACT Charter3
St. Croix Prep4
at -1FINAL
Heritage Christian11
Spectrum0
at  SpectrumFINAL
Blackduck16
Laporte0
at F/5
Northern Freeze0
Badger/Greenbush-Middle River11
at  GreenbushFINAL
Parkers Prairie6
Pillager7
at FINAL
New York Mills9
Sebeka2
at FINAL
Bertha-Hewitt/Verndale12
Menahga2
at FINAL
New Ulm11
Marshall2
at FINAL
Blaine1
Centennial4
at FINAL
Robbinsdale Armstrong17
Coon Rapids1
at F/6
Andover5
Irondale11
at FINAL
Osseo5
Park Center9
at FINAL
Anoka6
Totino-Grace7
at FINAL
East Ridge2
Stillwater Area3
at FINAL
Rogers17
Cambridge-Isanti2
at FINAL
Monticello3
Chisago Lakes Area5
at FINAL
St. Michael-Albertville14
North Branch3
at F/6
Big Lake11
Princeton13
at FINAL
Buffalo5
St. Francis2
at FINAL
NCE/U-H0
Fosston10
at FINAL
Duluth East16
Superior (WI)11
at  SuperiorFINAL
Duluth Marshall4
Cloquet3
at FINAL
Proctor12
Hermantown9
at F/9
Delano3
New Prague5
at FINAL
Rockford0
Mound Westonka10
at -1FINAL
Holy Family Catholic10
Waconia0
at F/5
Orono8
Hutchinson9
at FINAL
Randolph8
Kenyon-Wanamingo0
at FINAL
Waterville-Elysian-Morristown17
New Richland-H-E-G1
at FINAL
Spring Grove14
Glenville-Emmons/Alden-Conger2
at  GlenvilleFINAL
Madelia1
Martin Luther/Gran-Hunt-EC11
at -1F/5
Houston1
Schaeffer Academy5
at FINAL
MACCRAY0
Renville County West4
at FINAL
Tracy-Milroy-Balaton7
Lakeview1
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart7
Lester Prairie/Holy Trinity3
at FINAL
Carlton14
Wrenshall12
at  WrenshallFINAL
McGregor/Cromwell16
Floodwood10
at FINAL
Cook County8
Barnum1
at FINAL
South Ridge12
Two Harbors10
at FINAL
Mesabi East10
Mountain Iron-Buhl21
at FINAL
Littlefork-Big Falls2
Deer River12
at F/5
Hibbing6
International Falls2
at FINAL
Fridley11
Concordia Academy1
at -1FINAL
St. Paul Highland Park1
Holy Angels10
at FINAL
Minneapolis Southwest19
Minneapolis Henry0
at F/5
Cass Lake-Bena3
Pine River-Backus6
at FINAL
Liberty Classical Academy14
North Lakes Academy0
at FINAL
Rush City9
Pine City13
at FINAL
Nashwauk-Keewatin7
Hill City/Northland1
at  Hill CityFINAL
Wahpeton (ND)3
Dilworth-Glyndon-Felton11
at  DilworthFINAL
Long Prairie-Grey Eagle13
St. John's Prep4
at FINAL
Browerville/Eagle Valley10
Upsala/Swanville Area11
at FINAL
Red Wing6
Faribault5
at  FaribaultFINAL
Rochester Century0
Owatonna8
at  OwatonnaFINAL
Winona8
Northfield4
at FINAL
Little Falls1
Albany8
at  AvonFINAL
Mora11
Zimmerman4
at FINAL
Foley4
Becker0
at FINAL
Eden Prairie5
White Bear Lake0
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta16
Benson4
at FINAL
BOLD5
Melrose0
at  FreeportFINAL
Minnewaska Area14
Montevideo5
at FINAL
Sauk Centre2
Atwater-Cosmos-Grove City4
at FINAL
Zumbrota-Mazeppa6
St. Charles5
at FINAL
Bethlehem Academy1
Maple River11
at F/5
Janesville-Waldorf-Pemberton1
Cleveland4
at FINAL
Central MN Christian1
Kerkhoven-Murdock-Sunburg8
at FINAL
Barnesville3
Border West6
at  GracevilleFINAL
Windom Area8
Redwood Valley1
at FINAL
St. Peter9
Fairmont10
at FINAL
Blue Earth Area6
Worthington4
at FINAL
Lake Park-Audubon5
Ada-Borup/Norman County West13
at  AdaFINAL
Mountain Lake Area/Comfrey0
Edgerton/Southwest MN Christian2
at FINAL
Cristo Rey Jesuit5
Christian Life Academy2
at -1FINAL
St. Paul Academy3
Mounds Park Academy2
at FINAL
Fergus Falls5
St. Cloud Tech7
at  St. Cloud - FaberFINAL
Sauk Rapids-Rice0
Alexandria12
at  AlexandriaFINAL
St. Cloud Apollo2
Rocori11
at  Cold SpringFINAL
Brainerd2
Sartell-St. Stephen0
at  SartellFINAL
Breckenridge3
Frazee1
at -1FINAL
Pelican Rapids4
Hawley5
at FINAL
Pequot Lakes3
Staples-Motley2
at  StaplesFINAL
Crosby-Ironton2
Detroit Lakes10
at FINAL
Roseau5
Crookston4
at -1FINAL
Thief River Falls/Goodridge5
East Grand Forks8
at FINAL
Royalton2
Osakis9
at FINAL
Hillcrest Lutheran Academy3
Ortonville14
at FINAL
Jackson County Central3
Pipestone Area7
at FINAL
Annandale5
New London-Spicer8
at FINAL
Litchfield3
Glencoe-Silver Lake5
at FINAL
Watertown-Mayer1
Dassel-Cokato13
at F/5
Wabasha-Kellogg5
Plainview-Elgin-Millville6
at FINAL
Martin County West6
Nicollet1
at FINAL
Mankato Loyola4
Lake Crystal-Wellcome Memorial0
at FINAL
Greenway10
Virginia6
at FINAL
Hancock1
West Central Area4
at  BarrettFINAL
St. Paul Johnson2
St. Paul Como Park6
at FINAL
Academy for Sciences & Ag0
Nova Classical Academy10
at -1FINAL
Isle4
Onamia3
at FINAL
Trinity School12
Lester Prairie/Holy Trinity6
at FINAL
Murray County Central7
Red Rock Central/W-WG1
at  LambertonFINAL
Heron Lake-Okabena/Fulda2
Adrian1
at -1FINAL
New Ulm3
Marshall0
at FINAL
Cretin-Derham Hall5
Edina3
at FINAL
Proctor3
Hermantown2
at FINAL
Delano6
New Prague3
at FINAL
Rockford5
Mound Westonka7
at -1FINAL
Waterville-Elysian-Morristown13
New Richland-H-E-G3
at FINAL
Austin7
Mankato East5
at  Mankato EastFINAL
Spring Lake Park2
Champlin Park11
at FINAL
Milaca2
St. Cloud Cathedral4
at FINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com