Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Monday, April 30, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Hermantown9
North Branch1
at  SuperiorFINAL
Burnsville1
Farmington3
at FINAL
Lakeville South4
Eagan7
at  EaganFINAL
Lakeville North4
Rosemount2
at  RosemountFINAL
South St. Paul6
Mahtomedi4
at  MahtomediFINAL
Hill-Murray0
Hastings7
at FINAL
Henry Sibley8
St. Thomas Academy4
at  St. Thomas AcademyFINAL
Tartan3
Simley0
at  SimleyFINAL
Mesabi East2
Virginia5
at FINAL
Pine River-Backus13
Walker-Hackensack-Akeley0
at FINAL
Mounds Park Academy2
Minnehaha Academy8
at FINAL
Willmar5
St. Cloud Tech6
at  St. Cloud - FaberFINAL
Alexandria8
Sartell-St. Stephen5
at  CHS FieldFINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted3
Eden Valley-Watkins5
at  Eden ValleyFINAL
Pierz4
Holdingford1
at FINAL
Albany2
Mora0
at FINAL
Bagley11
Northome/Kelliher7
at FINAL
St. Charles5
Chatfield14
at FINAL
Norwood-Young America5
Mayer Lutheran19
at  Mayer LutheranFINAL
LeSueur-Henderson3
Belle Plaine8
at  Belle PlaineFINAL
New Richland-H-E-G3
United South Central7
at FINAL
Cleveland2
Madelia5
at -1FINAL
Randolph14
Houston2
at FINAL
Carlton7
Nashwauk-Keewatin8
at FINAL
Eveleth-Gilbert0
Esko10
at F/5
Ely4
South Ridge7
at FINAL
Grand Rapids4
Bemidji6
at  Bemidji StateFINAL
St. Anthony Village10
Concordia Academy5
at -1FINAL
Hancock0
Border West10
at  GracevilleFINAL
St. Paul Highland Park9
St. Paul Harding3
at -1FINAL
St. Paul Humboldt3
St. Paul Washington6
at FINAL
Nevis15
Laporte5
at FINAL
Blackduck9
Lake of the Woods0
at F/5
Maranatha Christian1
New Life Academy19
at FINAL
Luverne6
Fairmont3
at F/9
Champlin Park8
Hopkins9
at FINAL
St. Croix Prep0
Heritage Christian15
at FINAL
PACT Charter1
Southwest Christian7
at FINAL
Eastview9
Shakopee4
at FINAL
Apple Valley4
Prior Lake5
at  Prior LakeFINAL
New York Mills4
Frazee16
at -1FINAL
Pine City4
Crosby-Ironton2
at FINAL
Upsala/Swanville Area4
Pequot Lakes14
at FINAL
Badger/Greenbush-Middle River1
Ada-Borup/Norman County West2
at  AdaFINAL
Red Lake County16
Sacred Heart26
at FINAL
Kittson County Central7
West Marshall15
at  ArgyleFINAL
Osakis10
Brandon/Evansville5
at -1FINAL
Wadena-Deer Creek13
Menahga3
at  MenahgaFINAL
Adrian1
Pipestone Area14
at F/5
St. Peter12
Worthington5
at FINAL
Paynesville Area8
Belgrade-Brooten-Elrosa0
at  ElrosaFINAL
Kimball Area0
Maple Lake12
at FINAL
Park Center1
Robbinsdale Armstrong11
at FINAL
White Bear Lake1
Centennial7
at FINAL
Elk River1
Maple Grove10
at FINAL
Totino-Grace1
Blaine11
at F/6
Princeton13
Zimmerman5
at FINAL
Roseville0
Cretin-Derham Hall12
at FINAL
Forest Lake7
East Ridge8
at FINAL
Park of Cottage Grove3
Stillwater Area13
at FINAL
Mounds View4
Woodbury7
at FINAL
Eden Prairie1
St. Michael-Albertville11
at -1F/6
Win-E-Mac5
Fertile-Beltrami0
at  FertileFINAL
Mahnomen/Waubun4
NCE/U-H12
at  UlenFINAL
Duluth Denfeld3
Superior (WI)11
at  SuperiorFINAL
GMLOK19
Glenville-Emmons/Alden-Conger3
at  GlenvilleFINAL
Spring Grove3
Rushford-Peterson9
at FINAL
Triton2
Kenyon-Wanamingo1
at FINAL
Goodhue6
Hayfield4
at FINAL
Kasson-Mantorville7
Stewartville3
at  StewartvilleFINAL
Rochester Lourdes6
Byron1
at F/5
Lake City0
Pine Island17
at FINAL
Zumbrota-Mazeppa6
Cannon Falls7
at F/5
Bloomington Kennedy16
Robbinsdale Cooper8
at FINAL
Yellow Medicine East11
MACCRAY2
at FINAL
Canby10
Minneota6
at  MinneotaFINAL
Lakeview0
Russell-Tyler-Ruthton11
at FINAL
Springfield4
Minnesota Valley Lutheran8
at FINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop0
New Ulm Cathedral10
at F/6
Buffalo Lake-Hector-Stewart12
Sleepy Eye Saint Mary's1
at FINAL
Sleepy Eye5
Wabasso3
at FINAL
Chisholm11
McGregor/Cromwell0
at FINAL
Cherry7
Wrenshall8
at  WrenshallFINAL
Minneapolis Southwest4
Fridley7
at FINAL
St. Croix Lutheran4
Columbia Heights8
at FINAL
Minneapolis North3
Minneapolis Henry17
at FINAL
Minneapolis Edison7
Minneapolis South6
at FINAL
St. Paul Johnson12
Nova Classical Academy7
at  Siebert FieldFINAL
Trinity School7
Liberty Classical Academy5
at FINAL
Blake7
Breck6
at FINAL
St. Paul Academy0
Providence Academy11
at FINAL
Isle10
Hill City/Northland11
at  RemerFINAL
Braham13
Rush City5
at FINAL
Northeast Range9
Littlefork-Big Falls3
at FINAL
Winona Cotter6
Wabasha-Kellogg1
at FINAL
North Woods12
Mountain Iron-Buhl1
at FINAL
South St. Paul7
Mahtomedi12
at  MahtomediFINAL
Hill-Murray0
Hastings2
at FINAL
Henry Sibley4
St. Thomas Academy3
at  St. Thomas AcademyFINAL
Tartan5
Simley2
at  SimleyFINAL
Burnsville4
Farmington7
at FINAL
Lakeville South13
Eagan9
at  EaganFINAL
Lakeville North11
Rosemount0
at  RosemountFINAL
Ashby2
Sebeka4
at FINAL
Red Wing10
Albert Lea0
at  Albert LeaFINAL
Winona6
Rochester John Marshall0
at  Rochester John MarshallFINAL
Faribault9
Waseca2
at  WasecaFINAL
Blue Earth Area1
Martin Luther/Gran-Hunt-EC11
at -1FINAL
Lake Crystal-Wellcome Memorial9
Jackson County Central6
at FINAL
Morris Area/Chokio-Alberta5
New London-Spicer4
at FINAL
Benson2
Kerkhoven-Murdock-Sunburg4
at FINAL
Montevideo8
Sauk Centre11
at FINAL
Bethlehem Academy11
Medford19
at FINAL
Mankato Loyola10
Mountain Lake Area/Comfrey2
at -1FINAL
Coulee Christian (WI)2
Mabel-Canton3
at FINAL
Renville County West3
Lac qui Parle Valley13
at F/5
Cristo Rey Jesuit0
Minneapolis Roosevelt10
at FINAL
Spectrum3
Chesterton Academy5
at FINAL
St. James Area1
Redwood Valley11
at FINAL
Luverne3
Fairmont0
at FINAL
Pine River-Backus4
Walker-Hackensack-Akeley6
at FINAL
Mounds Park Academy0
Minnehaha Academy3
at FINAL
Duluth East1
Duluth Marshall11
at  Duluth MarshallF/5
Blackduck4
Lake of the Woods0
at F/5
Willmar11
St. Cloud Tech0
at  St. Cloud - FaberF/5
Howard Lake-Waverly-Winsted12
Eden Valley-Watkins4
at  Eden ValleyFINAL
Albany5
Mora4
at FINAL
Bagley2
Northome/Kelliher4
at FINAL
St. Charles8
Chatfield4
at FINAL
Norwood-Young America6
Mayer Lutheran2
at  Mayer LutheranFINAL
LeSueur-Henderson2
Belle Plaine0
at  Belle PlaineFINAL
Randolph14
Houston2
at FINAL
Grand Rapids3
Bemidji4
at  Bemidji StateFINAL
Hancock4
Border West0
at  GracevilleFINAL
St. Paul Highland Park16
St. Paul Harding0
at -1F/5
St. Paul Humboldt4
St. Paul Washington9
at FINAL
Nevis14
Laporte3
at FINAL
Pierz4
Holdingford2
at FINAL
New Richland-H-E-G3
United South Central2
at FINAL
Kimball Area1
Maple Lake14
at F/5
Academy for Sciences & Ag5
North Lakes Academy4
at FINAL
Eastview10
Shakopee0
at F/5
Apple Valley5
Prior Lake3
at  Prior LakeFINAL
Andover7
Wayzata9
at FINAL
Triton5
Kenyon-Wanamingo1
at FINAL
Goodhue6
Hayfield3
at FINAL
Kasson-Mantorville6
Stewartville5
at  StewartvilleFINAL
Rochester Lourdes6
Byron1
at F/5
Lake City3
Pine Island7
at FINAL
Zumbrota-Mazeppa2
Cannon Falls8
at F/5
Springfield4
Minnesota Valley Lutheran3
at FINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop1
New Ulm Cathedral16
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart2
Sleepy Eye Saint Mary's1
at FINAL
Sleepy Eye2
Wabasso3
at FINAL
St. Paul Academy0
Providence Academy13
at FINAL
Lester Prairie/Holy Trinity2
Southwest Christian12
at FINAL
Rogers0
Anoka10
at FINAL
Melrose6
St. Cloud Cathedral3
at FINAL
Becker5
Big Lake1
at FINAL
St. Louis Park5
Benilde-St. Margaret's6
at  CHS FieldF/9
Chanhassen10
Chaska1
at FINAL
Bloomington Jefferson17
Richfield3
at  RichfieldFINAL
St. Agnes1
DeLaSalle11
at FINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com