Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Otter Tail Power Company
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Thursday, April 26, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Woodbury1
Park of Cottage Grove0
at  University of NorthwesternFINAL
Chanhassen3
St. Louis Park8
at  MinnetonkaFINAL
Coon Rapids6
Maple Grove2
at  University of NorthwesternFINAL
Hutchinson7
Waconia1
at  St. John's UniversityFINAL
St. Louis Park2
Chanhassen6
at  MinnetonkaFINAL
Luverne15
Pipestone Area4
at  AugustanaFINAL
Mounds View3
East Ridge1
at F/8
NCE/U-H10
West Marshall4
at  AdaFINAL
St. Paul Academy2
Blake1
at FINAL
Burnsville0
Eastview9
at  EastviewFINAL
Lakeville South0
Lakeville North10
at  Lakeville NorthF/5
Eagan1
Apple Valley10
at  Apple ValleyFINAL
Luverne11
Pipestone Area1
at  AugustanaF/6
Barnesville1
Dilworth-Glyndon-Felton11
at  DilworthF/5
St. James Area3
Jackson County Central7
at FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted9
Belgrade-Brooten-Elrosa10
at  ElrosaFINAL
Pierz22
Eden Valley-Watkins5
at  Eden ValleyFINAL
Paynesville Area11
Kimball Area2
at FINAL
Holdingford6
Maple Lake7
at FINAL
New London-Spicer2
Litchfield10
at FINAL
Providence Academy6
Holy Family Catholic10
at  Siebert FieldFINAL
Watertown-Mayer0
Mound Westonka2
at -1FINAL
Sauk Centre10
Benson0
at FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City1
Morris Area/Chokio-Alberta2
at FINAL
Minnewaska Area1
Melrose2
at  FreeportFINAL
Mayer Lutheran6
Tri-City United7
at  MontgomeryFINAL
Jordan3
LeSueur-Henderson2
at  LeSueurFINAL
Belle Plaine10
Sibley East2
at  ArlingtonFINAL
Nicollet0
Cleveland12
at F/5
St. Clair10
Madelia8
at -1FINAL
Floodwood4
Carlton27
at F/5
Two Harbors10
Barnum3
at  Moose LakeFINAL
Edgerton/Southwest MN Christian0
Adrian2
at -1FINAL
Ortonville5
Hancock2
at FINAL
Braham9
Isle1
at FINAL
New Prague17
Simley5
at  SimleyFINAL
St. Paul Washington1
Concordia Academy16
at -1F/5
Lester Prairie/Holy Trinity1
West Lutheran0
at FINAL
Heritage Christian15
Legacy Christian3
at F/5
Maranatha Christian10
Spectrum9
at  SpectrumFINAL
Rosemount1
Prior Lake11
at  Prior LakeF/5
Farmington8
Shakopee9
at FINAL
Ottertail Central2
Frazee9
at -1FINAL
Wadena-Deer Creek0
Park Rapids Area1
at  Park RapidsFINAL
Long Prairie-Grey Eagle3
Pequot Lakes13
at FINAL
Pillager14
Crosby-Ironton7
at FINAL
Staples-Motley2
Royalton9
at FINAL
Fosston6
Crookston5
at -1FINAL
Kittson County Central2
Sacred Heart9
at FINAL
Laporte10
Northome/Kelliher11
at FINAL
Northern Freeze6
Red Lake County8
at  Red Lake FallsFINAL
Browerville/Eagle Valley10
New York Mills11
at FINAL
Osakis9
Parkers Prairie1
at FINAL
Sebeka4
Bertha-Hewitt/Verndale9
at  BerthaFINAL
Mankato West1
Austin9
at  AustinFINAL
Owatonna7
Rochester Mayo2
at  Rochester MayoFINAL
Irondale0
Robbinsdale Armstrong1
at FINAL
Coon Rapids5
Centennial6
at F/8
Maple Grove8
Champlin Park7
at FINAL
Osseo3
Elk River14
at FINAL
Anoka11
Spring Lake Park0
at F/5
White Bear Lake6
East Ridge8
at FINAL
Chisago Lakes Area7
Rogers10
at FINAL
North Branch3
Buffalo11
at FINAL
Cambridge-Isanti1
St. Michael-Albertville24
at -1F/5
St. Francis3
Big Lake5
at FINAL
Princeton4
Monticello12
at FINAL
Win-E-Mac15
Mahnomen/Waubun1
at  WaubunFINAL
Proctor5
Ashland (WI)2
at  AshlandFINAL
Duluth Denfeld5
Hermantown6
at FINAL
Moose Lake-Willow River2
Duluth Marshall12
at  Wade StadiumF/6
Glencoe-Silver Lake16
Rockford3
at FINAL
Cannon Falls3
Goodhue4
at F/8
Zumbrota-Mazeppa11
Kenyon-Wanamingo3
at FINAL
Triton6
Hayfield1
at FINAL
Byron3
Stewartville4
at  StewartvilleFINAL
Rochester Lourdes11
Lake City2
at F/5
Kasson-Mantorville4
Pine Island2
at FINAL
Bloomington Jefferson10
Edina7
at FINAL
Glenville-Emmons/Alden-Conger4
Spring Grove5
at  Spring GroveFINAL
Martin Luther/Gran-Hunt-EC1
Mankato Loyola9
at  MankatoFINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton9
Lake Crystal-Wellcome Memorial19
at FINAL
Schaeffer Academy0
Lyle/Austin Pacelli9
at FINAL
Houston19
Mabel-Canton9
at FINAL
MACCRAY7
Central MN Christian2
at FINAL
Lakeview6
Renville County West16
at F/6
Tracy-Milroy-Balaton6
Yellow Medicine East0
at FINAL
Minneota30
Dawson-Boyd9
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart13
Minnesota Valley Lutheran1
at FINAL
Sleepy Eye8
Sleepy Eye Saint Mary's1
at FINAL
New Ulm Cathedral2
Springfield4
at FINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop8
Wabasso13
at FINAL
Silver Bay8
Wrenshall9
at  WrenshallFINAL
Cherry3
Nashwauk-Keewatin7
at FINAL
Hibbing0
Bemidji15
at  Bemidji StateF/5
Deer River6
Ely13
at FINAL
Eveleth-Gilbert1
Virginia7
at FINAL
Holy Angels0
St. Anthony Village6
at FINAL
St. Paul Humboldt4
St. Croix Lutheran15
at FINAL
Fridley10
St. Paul Como Park2
at FINAL
Liberty Classical Academy0
St. Paul Johnson10
at FINAL
Walker-Hackensack-Akeley6
Nevis14
at FINAL
Lake of the Woods6
Cass Lake-Bena16
at FINAL
Red Lake0
Blackduck27
at F/5
St. Paul Academy6
Blake10
at FINAL
Minneapolis Washburn3
Minneapolis Southwest4
at  BethelFINAL
Eagan7
Apple Valley3
at  Apple ValleyFINAL
Burnsville7
Eastview6
at  EastviewFINAL
Alexandria9
Brainerd10
at  BrainerdFINAL
Perham11
Pelican Rapids10
at F/9
West Marshall6
Ada-Borup/Norman County West9
at  AdaFINAL
St. John's Prep13
Upsala/Swanville Area0
at FINAL
Ashby3
West Central Area8
at  BarrettFINAL
Northfield5
Red Wing3
at FINAL
Albert Lea1
Rochester John Marshall8
at  Rochester John MarshallFINAL
Mankato East8
Winona1
at  WinonaFINAL
Blaine10
Park Center0
at F/6
Zimmerman3
Little Falls13
at F/6
Milaca1
Foley11
at F/6
Mora12
Becker16
at F/6
La Crescent-Hokah12
Chatfield2
at F/6
Lewiston-Altura6
Dover-Eyota4
at FINAL
Caledonia15
GMLOK4
at  Spring ValleyFINAL
Fillmore Central1
Plainview-Elgin-Millville7
at FINAL
Winona Cotter12
St. Charles7
at FINAL
United South Central1
Medford11
at F/6
Maple River4
Waterville-Elysian-Morristown5
at FINAL
Bethlehem Academy18
New Richland-H-E-G11
at FINAL
Canby0
Kerkhoven-Murdock-Sunburg5
at FINAL
Russell-Tyler-Ruthton5
Lac qui Parle Valley16
at F/5
St. Peter9
Waseca6
at  WasecaFINAL
New Ulm24
Fairmont10
at FINAL
Redwood Valley6
Worthington16
at FINAL
Barnesville3
Dilworth-Glyndon-Felton4
at  DilworthFINAL
St. James Area2
Jackson County Central7
at FINAL
Howard Lake-Waverly-Winsted4
Belgrade-Brooten-Elrosa14
at  ElrosaF/5
Pierz13
Eden Valley-Watkins1
at  Eden ValleyFINAL
Paynesville Area12
Kimball Area1
at F/5
Holdingford1
Maple Lake15
at FINAL
New London-Spicer9
Litchfield6
at FINAL
Watertown-Mayer4
Mound Westonka7
at -1FINAL
Sauk Centre11
Benson1
at FINAL
Atwater-Cosmos-Grove City4
Morris Area/Chokio-Alberta0
at FINAL
Minnewaska Area6
Melrose1
at  FreeportFINAL
Jordan5
LeSueur-Henderson6
at  LeSueurFINAL
Belle Plaine12
Sibley East4
at  ArlingtonFINAL
St. Clair10
Madelia0
at -1FINAL
Ortonville9
Hancock4
at FINAL
St. Cloud Tech5
Moorhead10
at  MoorheadFINAL
Edgerton/Southwest MN Christian0
Adrian16
at -1F/4
Mayer Lutheran6
Tri-City United14
at  MontgomeryFINAL
Farmington2
Shakopee8
at FINAL
Rosemount3
Prior Lake5
at  Prior LakeFINAL
Owatonna16
Rochester Mayo15
at  Rochester MayoFINAL
Glencoe-Silver Lake7
Rockford1
at FINAL
Zumbrota-Mazeppa4
Kenyon-Wanamingo7
at FINAL
Triton4
Hayfield6
at FINAL
Rochester Lourdes1
Lake City2
at F/5
Kasson-Mantorville0
Pine Island4
at FINAL
Buffalo Lake-Hector-Stewart5
Minnesota Valley Lutheran10
at FINAL
Sleepy Eye3
Sleepy Eye Saint Mary's11
at FINAL
New Ulm Cathedral4
Springfield3
at FINAL
Byron5
Stewartville1
at  StewartvilleFINAL
Minneapolis South0
Minneapolis Southwest10
at  BethelF/5
Perham7
Pelican Rapids1
at FINAL
Albany5
St. Cloud Cathedral8
at FINAL
Benilde-St. Margaret's6
Chaska8
at FINAL
Faribault3
Rochester Century12
at  Rochester CenturyFINAL
Save up to $12,500
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com