Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report Score | Coach Login
Tournament Brackets | CraigOlsonSports | PheasantCountry |
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!
Choose a Different Sport:
Lake Region HealthcareCline Jensen P.A.
Baseball Scores for Friday, June 1, 2018
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Class AA - Section 6 Baseball
Royalton (8)3
Holdingford (12)2
at  St. Cloud - FaberFINAL
Class AA - Section 6 Baseball
Osakis (7)0
Kimball Area (11)2
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class AAA - Section 6 Baseball
Orono (3)1
Benilde-St. Margaret's (1)2
at  Benilde-St. Margaret'sFINAL
Class AA - Section 6 Baseball
St. Cloud Cathedral (4)4
Albany (1)3
at  St. Cloud - FaberFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
Brainerd (7)4
Moorhead (6)3
at  MoorheadF/9
Class AA - Section 8 Baseball
Pequot Lakes (S1)0
Perham (S2)6
at  PerhamFINAL
Class AA - Section 6 Baseball
Pierz (3)0
Foley (2)1
at  St. Cloud - PutzFINAL
Class AAA - Section 5 Baseball
St. Cloud Apollo (3)3
Rocori (2)2
at  Cold SpringF/8
Class AAA - Section 5 Baseball
Big Lake (5)1
Monticello (1)7
at  MonticelloFINAL
Class AAA - Section 5 Baseball
Zimmerman (8)5
Sartell-St. Stephen (4)6
at  SartellFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Duluth East (7)1
St. Francis (6)2
at  St. FrancisFINAL
Class A - Section 5 Baseball
East Central (E5)4
Braham (E1)8
at  HinckleyFINAL
Class AAA - Section 5 Baseball
Becker (7)0
Sauk Rapids-Rice (6)2
at  Sauk RapidsFINAL
Class AAAA - Section 5 Baseball
Mounds View (2)2
Totino-Grace (1)3
at  CHS FieldF/13
Class AA - Section 4 Baseball
St. Agnes (4)7
St. Paul Johnson (3)8
at  JohnsonFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
Buffalo (5)0
St. Michael-Albertville (1)4
at  St. Michael-AlbertvilleFINAL
Class AAA - Section 6 Baseball
Robbinsdale Cooper (8)3
Delano (6)4
at  DelanoFINAL
Class AAAA - Section 3 Baseball
Eagan (4)9
Rosemount (3)2
at  DundasFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
Maple Grove (3)6
Elk River (2)3
at  Elk RiverFINAL
Class AA - Section 5 Baseball
Southwest Christian (4)0
Litchfield (12)7
at  GlencoeFINAL
Class AAA - Section 3 Baseball
Bloomington Kennedy (5)1
Simley (4)3
at  Haddox FieldFINAL
Class AAAA - Section 5 Baseball
Irondale (6)3
Centennial (4)2
at  CHS FieldFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Anoka (3)16
Forest Lake (2)12
at  Forest LakeFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Andover (5)1
Blaine (1)6
at  BlaineFINAL
Class AAAA - Section 7 Baseball
Cambridge-Isanti (8)3
Coon Rapids (4)13
at  Coon RapidsFINAL
Class AAAA - Section 8 Baseball
St. Cloud Tech (8)1
Rogers (4)7
at  RogersFINAL
Class AA - Section 2 Baseball
Jordan (4)11
St. Peter (1)2
at  St. PeterFINAL
Class AA - Section 2 Baseball
Blue Earth Area (9)2
Waterville-Elysian-Morristown (5)3
at  WatervilleFINAL
Class AAAA - Section 1 Baseball
Farmington (6)4
New Prague (3)2
at  New PragueFINAL
Class AAAA - Section 1 Baseball
Rochester Century (5)8
Rochester Mayo (4)0
at  Rochester MayoFINAL
Class AAAA - Section 3 Baseball
Apple Valley (6)4
East Ridge (5)1
at  DundasFINAL
Class AA - Section 5 Baseball
Breck (7)2
Holy Family Catholic (2)8
at  GlencoeFINAL
Class AAA - Section 3 Baseball
Holy Angels (2)1
South St. Paul (1)6
at  Haddox FieldFINAL
Class AAAA - Section 5 Baseball
Osseo (8)0
Champlin Park (3)7
at  CHS FieldFINAL
Minnesota Motor Co.
1998-2018 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com