Minnesota Motor Co - Fergus Falls, MN
PrepGIANT.com NetworkMinnesota-Scores | NorthDakota-Scores | Report a Score | Coach Login | Tournament Brackets
CraigOlsonSports | LakesAreaSports | PheasantCountry | SportsCow | Vikingland
Need Faster Internet? Click Here! Shoremaster Minnesota State Community and Technical College
CraigOlsonSports.com... Your Area Sports Wrap!Janet Swenson - State Farm Insurance
Choose a Different Sport:
Athletic Republic - Fergus FallsSvingen Law
Softball Scores for Thursday, April 26, 2012
Go to: Yesterday | Today | Tomorrow
Choose a date from the calendar:
Filter scores by:
Pine City14
Braham9
at BrahamFINAL
Doubleheader
Belgrade-Brooten-Elrosa3
Kimball Area7
at KimballFINAL
Cook County33
Cromwell8
at CromwellFINAL
Winona5
Rochester Century3
at Rochester CenturyFINAL
Rochester Mayo9
Owatonna2
at OwatonnaFINAL
Rochester John Marshall15
Austin1
at AustinF/5
Faribault7
Albert Lea4
at Albert LeaFINAL
#10 (AA) Belle Plaine6
Watertown-Mayer1
at Watertown-MayerFINAL
#5 (AA) LeSueur-Henderson9
Sibley East3
at Sibley EastFINAL
Holdingford9
Rockford10
at RockfordFINAL
Tri-City United2
Norwood-Young America7
at Norwood-Young AmericaFINAL
Pierz0
#9 (AA) Maple Lake10
at Maple LakeF/6
Eden Valley-Watkins6
Howard Lake-Waverly-Winsted4
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
North Lakes Academy22
Minnesota Transitions Charter23
at Minnesota Transitions CharterFINAL
Redwood Valley17
Luverne6
at LuverneFINAL
Marshall8
Windom Area6
at Windom AreaFINAL
#8 (AA) Pipestone Area10
Jackson County Central1
at Jackson County CentralFINAL
Jordan16
Mayer Lutheran10
at Mayer LutheranFINAL
Mound Westonka7
Delano5
at DelanoFINAL
Hawley11
Breckenridge0
at BreckenridgeFINAL
#8 (A) Isle23
Crosby-Ironton0
at Crosby-IrontonFINAL
Pelican Rapids2
Dilworth-Glyndon-Felton5
at Dilworth-Glyndon-FeltonFINAL
BOLD22
Lac qui Parle Valley18
at Lac qui Parle ValleyFINAL
Trinity School5
Mounds Park Academy3
at Mounds Park AcademyFINAL
#3 (AAA) Forest Lake8
East Ridge6
at East RidgeFINAL
Rosemount4
Lakeville South3
at Lakeville SouthFINAL
West Lutheran16
PACT Charter1
at PACT CharterFINAL
#10 (AAA) Hopkins13
Robbinsdale Armstrong3
at Robbinsdale ArmstrongFINAL
#2 (AAA) North St. Paul15
Richfield1
at RichfieldFINAL
Wayzata8
Edina1
at EdinaFINAL
Minnetonka4
Eden Prairie5
at Eden PrairieFINAL
#1 (AAA) Bloomington Jefferson6
Eastview5
at EastviewFINAL
Apple Valley4
Eagan2
at EaganFINAL
Benilde-St. Margaret's9
Robbinsdale Cooper4
at Robbinsdale CooperFINAL
Blaine1
#4 (AAA) Park Center3
at Park CenterFINAL
Champlin Park6
Osseo2
at OsseoFINAL
Elk River1
#6 (AAA) Maple Grove5
at Maple GroveFINAL
Park of Cottage Grove9
#9 (AAA) Stillwater Area12
at Stillwater AreaFINAL
St. Francis6
Spring Lake Park7
at Spring Lake ParkFINAL
Henry Sibley3
Mahtomedi4
at MahtomediFINAL
Totino-Grace0
Irondale1
at IrondaleFINAL
South St. Paul1
Hill-Murray11
at Hill-MurrayFINAL
Coon Rapids6
Anoka3
at AnokaFINAL
Centennial6
Andover0
at AndoverFINAL
Hastings8
Woodbury9
at WoodburyFINAL
Simley3
Tartan6
at TartanFINAL
Roseville0
Cretin-Derham Hall6
at Cretin-Derham HallFINAL
Lester Prairie/Holy Trinity12
Southwest Christian2
at Southwest ChristianF/5
Maranatha Christian24
Bethany Academy7
at Bethany AcademyFINAL
Frazee7
Ashby3
at AshbyFINAL
Parkers Prairie11
Bertha-Hewitt/Verndale1
at VerndaleFINAL
Ottertail Central13
Sebeka2
at SebekaFINAL
Pillager8
Bertha-Hewitt10
at BerthaFINAL
#4 (A) New York Mills11
Menahga7
at MenahgaFINAL
Red Lake0
Nevis7
at NevisForfeit
Silver Bay10
Proctor8
at ProctorFINAL
McGregor1
Barnum7
at BarnumFINAL
Deer River22
Nashwauk-Keewatin7
at Nashwauk-KeewatinFINAL
Murray County Central9
Edgerton/SW MN Christian10
at EdgertonFINAL
Minneota8
Russell-Tyler-Ruthton9
at Russell-Tyler-RuthtonFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg9
Lakeview4
at LakeviewFINAL
Norman County5
Lake Park-Audubon2
at Lake Park-AudubonFINAL
Duluth Denfeld10
Ashland (WI)2
at AshlandFINAL
Caledonia/Spring Grove7
Hope Lutheran0
at Hope LutheranFINAL
Two Harbors8
Hibbing14
at HibbingFINAL
Cloquet11
Grand Rapids1
at Grand RapidsF/5
Esko0
Duluth East10
at Duluth EastFINAL
Big Lake5
Becker4
at BeckerFINAL
Chisago Lakes Area13
St. Louis Park0
at St. Louis ParkFINAL
Bloomington Kennedy3
Burnsville9
at BurnsvilleFINAL
Columbia Heights8
Fridley5
at FridleyFINAL
Holy Family Catholic3
Waconia2
at WaconiaFINAL
Lakeville North5
Prior Lake2
at Prior LakeFINAL
Dassel-Cokato0
Orono10
at OronoFINAL
Red Wing3
Northfield6
at NorthfieldFINAL
Silver Bay21
Duluth Marshall14
at Duluth MarshallFINAL
Lake of the Woods1
International Falls13
at International FallsFINAL
Superior (WI)3
#1 (AA) Hermantown6
at HermantownFINAL
Chisholm1
Ely11
at ElyF/6
Rush City9
Aitkin1
at AitkinFINAL
East Central0
Hinckley-Finlayson12
at Hinckley-FinlaysonFINAL
Cambridge-Isanti1
Rogers4
at RogersFINAL
#10 (AA) St. Anthony Village2
Concordia Academy-Roseville4
at Concordia Academy-RosevilleFINAL
Heron Lake-Okabena0
Tracy-Milroy-Balaton8
at Tracy-Milroy-BalatonFINAL
NCE/U-H22
Red Lake County Central0
at Red Lake County CentralFINAL
North Woods22
Indus8
at IndusFINAL
Win-E-Mac4
East Polk14
at FosstonF/5
Kelliher/Northome19
Blackduck20
at BlackduckFINAL
Moose Lake-Willow River12
Floodwood0
at FloodwoodFINAL
DeLaSalle11
St. Agnes3
at St. AgnesFINAL
Glenville-Emmons0
Houston20
at HoustonF/5
Royalton16
Upsala4
at UpsalaF/6
Renville County West12
Dawson-Boyd0
at Dawson-BoydFINAL
St. John's Prep2
Swanville22
at SwanvilleF/5
Littlefork-Big Falls18
Hill City2
at Hill CityF/6
Pine River-Backus18
Laporte6
at LaporteFINAL
Cass Lake-Bena5
Walker-Hackensack-Akeley16
at Walker-Hackensack-AkeleyF/6
Buffalo0
St. Michael-Albertville10
at St. Michael-AlbertvilleFINAL
Eagle Valley3
Browerville13
at BrowervilleFINAL
Eagle Valley4
Long Prairie-Grey Eagle11
at Long PrairieFINAL
New London-Spicer2
Minnewaska Area12
at GlenwoodFINAL
Melrose9
Sauk Centre3
at Sauk CentreFINAL
Bemidji4
Fergus Falls2
at Fergus Falls, MNFINAL
Hillcrest Lutheran Academy14
Brandon/Evansville7
at Brandon, MNFINAL
Wheaton/Herman-Norcross7
Clinton-Graceville-Beardsley0
at Clinton-Graceville-BeardsleyFINAL
St. Cloud Apollo8
Sauk Rapids-Rice9
at Sauk Rapids-RiceF/8
Monticello3
St. Cloud Tech6
at St. Cloud TechFINAL
Warroad9
Roseau6
at RoseauFINAL
Little Falls10
Mora8
at MoraFINAL
Princeton0
Foley4
at FoleyFINAL
Holdingford4
Rockford7
at RockfordFINAL
Benson/Hancock5
Yellow Medicine East6
at Yellow Medicine EastFINAL
Janesville-Waldorf-Pemberton11
Waterville-Elysian-Morristown12
at Waterville-Elysian-MorristownFINAL
#2 (AA) Zumbrota-Mazeppa10
Triton0
at TritonFINAL
Alden-Conger0
Maple River10
at Maple RiverF/6
Cannon Falls7
Winona Cotter5
at Winona CotterF/8
Pine Island3
Stewartville5
at StewartvilleFINAL
Rushford-Peterson5
St. Charles4
at St. CharlesF/8
Lake City0
#7 (AA) Rochester Lourdes10
at Rochester LourdesFINAL
Chatfield19
Plainview-Elgin-Millville3
at Plainview-Elgin-MillvilleFINAL
Southland14
Dover-Eyota9
at Dover-EyotaFINAL
La Crescent2
Byron12
at ByronF/5
#3 (A) Red Lake Falls13
Northern Freeze8
at Northern FreezeFINAL
East Grand Forks2
#8 (A) Badger/Greenbush-Middle River16
at Badger/Greenbush-Middle RiverFINAL
St. Cloud Cathedral13
Zimmerman6
at ZimmermanFINAL
Sleepy Eye21
Comfrey/Cedar Mountain9
at Comfrey/Cedar MountainFINAL
Gibbon-Fairfax-Winthrop9
Sleepy Eye Saint Mary's10
at Sleepy Eye Saint Mary'sF/8
Lake Crystal-Wellcome Memorial33
G-H-EC/Martin Luther1
at G-H-EC/Martin LutherF/5
Cleveland1
St. Clair14
at St. ClairFINAL
Madelia/Truman2
Nicollet13
at NicolletFINAL
Wabasso8
#8 (A) New Ulm Cathedral15
at New Ulm CathedralFINAL
United South Central5
#1 (A) Mankato Loyola15
at Mankato LoyolaFINAL
#5 (A) Blooming Prairie11
Randolph0
at RandolphF/5
Fillmore Central/Lanesboro0
#5 (A) Lewiston-Altura10
at Lewiston-AlturaFINAL
#4 (AA) Kasson-Mantorville16
Goodhue1
at GoodhueFINAL
Paynesville Area1
#3 (AA) Albany3
at AlbanyFINAL
Sartell-St. Stephen0
#5 (AAA) Brainerd12
at BrainerdF/5
Rocori1
Willmar0
at WillmarFINAL
Morris Area/Chokio Alberta8
Atwater-Cosmos-Grove City5
at Atwater-Cosmos-Grove CityFINAL
Mounds View2
White Bear Lake4
at White Bear LakeFINAL
Belgrade-Brooten-Elrosa6
Kimball Area7
at KimballFINAL
#10 (AA) Belle Plaine2
Watertown-Mayer1
at Watertown-MayerFINAL
Minneota13
Russell-Tyler-Ruthton3
at Russell-Tyler-RuthtonFINAL
St. James Area0
#6 (AA) New Ulm7
at New UlmFINAL
Faribault14
Albert Lea0
at Albert LeaFINAL
#5 (AA) LeSueur-Henderson11
Sibley East1
at Sibley EastFINAL
Tri-City United1
Norwood-Young America3
at Norwood-Young AmericaFINAL
Pierz1
#9 (AA) Maple Lake3
at Maple LakeF/8
Eden Valley-Watkins4
Howard Lake-Waverly-Winsted9
at Howard Lake-Waverly-WinstedFINAL
Redwood Valley14
Luverne4
at LuverneFINAL
Marshall7
Windom Area6
at Windom AreaFINAL
#8 (AA) Pipestone Area11
Jackson County Central1
at Jackson County CentralFINAL
St. Peter5
Fairmont2
at FairmontFINAL
Waseca7
Blue Earth Area0
at Blue Earth AreaFINAL
Pelican Rapids0
Dilworth-Glyndon-Felton12
at Dilworth-Glyndon-FeltonFINAL
Jordan16
Mayer Lutheran6
at Mayer LutheranFINAL
Wayzata4
Edina1
at EdinaFINAL
Lake of the Woods3
International Falls18
at International FallsFINAL
Kerkhoven-Murdock-Sunburg6
Lakeview2
at LakeviewFINAL
Winona8
Rochester Century1
at Rochester CenturyFINAL
Rochester Mayo1
Owatonna15
at OwatonnaFINAL
Rochester John Marshall15
Austin1
at AustinFINAL
Mound Westonka2
Delano7
at DelanoFINAL
Renville County West2
Dawson-Boyd5
at Dawson-BoydFINAL
Hawley10
Breckenridge0
at BreckenridgeFINAL
BOLD8
Lac qui Parle Valley7
at Lac qui Parle ValleyFINAL
Minnesota Valley Lutheran15
Springfield8
at SpringfieldFINAL
Holy Angels1
Chanhassen11
at ChanhassenF/5
Online Car Shopping
1998-2014 CraigOlsonSports.com and MWSPN.com - Powered by MNSOnet at net.minnesotasportsonline.com